KNIHA ŠŤASTIE NA DOSAH ZDARMA LEN ZA POŠTOVNÉ 

REFERENCIE ČITATEĽOV
KNIHY ŠŤASTIE NA DOSAH

⭐⭐⭐⭐⭐

Akonáhle som sa dostala ku knihe Šťastie na dosah, už som ju nemohla pustiť z rúk. Nie je to obyčajná kniha plná príkladov, či návodov na šťastie. Je to kniha plná toho, čo nás vnútorne transformuje.
Katka Bercelipodnikateľka

⭐⭐⭐⭐⭐

Pomáhať druhým môže len ten sám, kto má bohaté skúsenosti, zároveň talent a vedomosti a to všetko Nora skĺbila práve v tejto knižke. Je dôkazom jej výnimočného prístupu k životu a k poslaniu rozdávať radosť a pomáhať druhým ku šťastiu. Mnohé veci som osobne na sebe vyskúšala a reálne mám pocit, že si viem vytvoriť šťastie každý deň. Je mi cťou s Norou spolupracovať.
Stanka ŠeminskáNezávislá SNSD Mary Kay www.seminska.sk

Sledovanie seriálov alebo príspevkov na sociálnych sieťach môže byť pohodlné ...

...ale nepomôže Vám vytvorit život, po akom túžite a aký si zaslúžite. 

 

 

Pokiaľ chcete každý deň cítiť...

 

VIAC SILY
VIAC RADOSTI
VIAC LÁSKY
VIAC HOJNOSTI

 

...to, čo NAOZAJ potrebujete, je...

 

STAŤ SA NAJŠŤASTNEJŠÍM ČLOVEKOM, AKÉHO POZNÁTE

 

Čím skôr, tým lepšie.

 

Vďaka knihe ŠŤASTIE NA DOSAH môžete objaviť:

 

čo konkrétne VY potrebujete k tomu, aby ste sa cítili šťastne a ako sa ľahko spoľahnúť na vlastnú intuíciu
ako si ľahko kedykoľvek a kdekoľvek zdvihnúť energiu a cítiť úprimnú radosť zo života
dozviete sa, ako jednoducho dosiahnuť harmóniu sama so sebou a s ostatnými ľuďmi
zistíte, na koľko šťastia je nastavená Vaša hlava a naučíte sa, ako si pritiahnuť úspech v každej oblasti Vášho život
ak ste sa ocitli vo svojom živote v slepej uličke alebo neviete ako ďalej, posuniete kvalitu svojho života na úplne inú úroveň
zistíte, ako zmeniť Vašu momentálnu situáciu a oslobodiť sa od starých záťaží, ktoré Vám doteraz mohli komplikovať život

Táto kniha je pre Vás, keď...

 

ste relatívne spokojný človek, ale stále vám niečo chýba k tomu, aby ste cítili naozajstné šťastie
keď sa momentálne nachádzate v blbom rozpoložení a všetko by ste najradšej rovno zabalili
uvažujete nad zmenami v živote, ale nemáte istotu, čo a ako spraviť, aby to naozaj fungovalo

UKÁŽKY Z KNIHY

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

ČO V KNIHE NÁJDETE A ČO NAVYŠE ZÍSKATE

  • 238 inšpiratívnych, pravdivých, šokujúcich, dojímavých a povzbudivých strán napísaných v slovenčine
  • praktické ukážky 18 overených techník, ktoré sú vhodné aj pre začiatočníka, aj pre pokročilého a dajú sa použiť kedykoľvek a v akomkoľvek veku
  • konkrétne tipy, ako sa ľahko cítiť šťastne, nech je vaša situácia akákoľvek
  • 55 tém, okrem iného: Čo má s vami spoločné Titanic ⭐ Ako zmeniť svoju momentálnu situáciu ⭐ Ako sa rozhodovať bez váhania ⭐ Ako sa zaľúbiť do najdôležitejšieho človeka vo vašom živote ⭐ Prečo nikdy nedostanete to, čo chcete ⭐ Ako žiť život podľa svojich predstáv ⭐ Ako si rýchlo pritiahnuť viac radosti do života ⭐ Čo s tým, keď vám druhí ľudia odsávajú energiu ⭐ Čo robiť, keď vás rodina a priatelia nepodporujú ⭐ Ako zistiť, čo vás naozaj baví ⭐ Ako nabrať odvahu ⭐ Ako prestať fajčiť ⭐ Koľko vážia naše emócie ⭐ Ako pochopiť iných ľudí ⭐ Prečo druhým ľuďom odpustiť ⭐ Ako si poradiť s kritikou ⭐ Ako dôverovať svojej intuícii ⭐ Ako mať viac energie do života...
  • skutočné príbehy ľudí, ktorým sa vďaka spolupráci s Norou udiali veľké zmeny v živote a cítia sa konečne šťastnejšie a naplnenejšie
  • knihu vytlačenú na kvalitnom papieri
  • 12 EXTRA BONUSOV, ku ktorým získate e-mailom ZADARMO online prístup okamžite po uhradení objednávky knihy
  • krásne ilustrácie, ktoré špeciálne pre knihu navrhol známy český výtvarník Petr Bařinka

Špeciálna ponuka KNIHA ZDARMA (poštovné + balné 6,90 eur / 169 Kč).

REFERENCIE ČITATEĽOV KNIHY ŠŤASTIE NA DOSAH

Objavila som sa vďaka nej aj spôsoby, ako NEZABÚDAŤ, že mám právo na šťastie.

Na knihe Šťastie na dosah ma najviac potešilo to, že mám niečo "do ruky", keď si potrebujem pripomenúť niektoré dôležité veci, a nemusím pre to siahať po žiadnej elektronike 🙂 Na základe tejto knihy sa mi podarilo ľahšie si uvedomiť, že včera ani zajtra sa nenadýchnem a objavila som sa vďaka nej aj spôsoby, ako NEZABÚDAŤ na to, že mám právo na šťastie, ale ako si nezabudnúť pripomenúť ani to, že neúspech nie je až taká náhoda.
Dáša Craveiro Berackováprekladateľka

Kniha mi ponúkla riešenia otázok, na ktoré som potrebovala odpovede.

Nora je výborná autorka. Knižku Šťastie na dosah by som zaradila do povinnej literatúry 🙂 Vždy, keď som ju otvorila, ponúkla mi konkrétne riešenia práve na tie otázky, na ktoré som potrebovala odpovede. Viem, že sa k nej vrátim znova. Knihu Šťastie na dosah odporúčam každému, podarovala som ju aj sestre.
Valéria Müller

Vrelo odporúčam!

Veľmi pekná kniha, učí pozitívnemu mysleniu, núti nás rozmýšľať, dávať si ciele, meditovať nad našim prežívaním. Mám ju na nočnom stolíku a každý deň si aj po jej prečítaní otvorím náhodnú kapitolu znova. Venuje sa rôznym oblastiam nášho života, robí človeka lepším. Vrelo odporúčam!
Ľubica Dubjaková

Už som niektoré metódy z knihy vyskúšala a fungujú!

Odporúčam nielen prečítať, ale aj vlastniť všetkým, ktorí na sebe chcú pracovať alebo už pracujú a chcú byť šťastní. Prečítať, lebo je: zaujímavá, zrozumiteľne napísaná, krásne ilustrovaná, motivačné myšlienky, tipy a techniky, ktoré vám pomôžu. Už som niektoré vyskúšala a fungujú! Vlastniť, lebo: si môžte do nej písať a kedykoľvek sa k nej vrátiť a čítať ju kdekoľvek a na hociktorej strane. Odporúčam aj teenagerom!
Janka U.

Aj môj priateľ v nej našiel veľa inšpirácie!

Zaujímavá kniha na slovenskom trhu od slovenskej autorky. Nora jednoduchým a pútavým spôsobom podáva návod, ako zmeniť svoj postoj k životu tak, aby sme prežívali pocit šťastia - kniha sa dobre číta a jej tipy a triky sa pri troche vôle dajú jednoducho aplikovať do života. Kniha je písaná akoby pre ženskú čitateľku, no aj môj priateľ v nej našiel veľa inšpirácie.
Michaela

Tahle kniha vám může pozitivní změny rychle nastartovat.

I když je kniha Šťastie na dosah určená hlavně ženám, tak jsem byl při jejím čtení příjemně překvapen. Většina témat, kterými se Nora v knize zabívá, je univerzálních a řeší je v životě spousta lidí bez ohledu na to, jestli jsou to ženy, nebo muži, mladí nebo staří. Důležité je, jestli chcete být v životě šťastní a jste ochotní pro to udělat i výraznější změny, které Vás krok za krokem přivedou za Vaším šťastnějším já. Tahle kniha vám může pozitivní změny rychle nastartovat.
Petr Bařinkavýtvarník, www.petrbarinka.cz

Mala by byť súčasťou učebných osnov!

Som vďačná za túto skvelú a podnetnú knihu. V škole nás učili všetko možné, veľa krát zbytočné, ale ako byť šťastný nás nenaučili. V knihe nájdeme skvelý návod na šťastie a ešte aj viac. Aj takáto literatúra by mala byť súčasťou učebných osnov, bolo by menej nešťastných a depresívnych študentov.
Anna Cáková

Jednoducho úžasná!

Kniha ma uchvátila svojim obsahom natoľko, že po prečítaní prvých kapitol som ňou ihneď obdarovala kočky v mojom tíme, aby sa toto úžasné posolstvo nieslo k čo najviac ľuďom.
Denisa Marcini

Podarovala som ju aj svojej priateľke.

Výborne napísaná kniha. Dá sa do nej písať, kresliť, sú v nej skvelé cvičenia na rôzne životné situácie. Je to jednoducho návod, ako nájsť svoje šťastie. Podarovala som ju aj svojej priateľke. Odporúčam!
Edita Szeiffová

ĎALŠIE REFERENCIE NA
MARTINUSE 

Špeciálna ponuka KNIHA ZDARMA (poštovné + balné 6,90 eur / 169 Kč).

OKREM TLAČENEJ KNIHY ŠŤASTIE NA DOSAH ZÍSKAVATE 12 BONUSOV ZDARMA

8 KĽÚČOVÝCH OTÁZOK

MOTIVAČNÁ KARTIČKA (pdf. na stiahnutie)

Kartička s kľúčovými otázkami na každý deň, aby ste mohli s ľahkosťou dosiahnuť svoje ciele a vo výsledku životné šťastie. Viac k tomuto BONUSU nájdete v knihe Šťastie na dosah na str. 136.

TOP PRIORITY NA ZAJTRA

ZOZNAM TOP PRIORÍT (pdf. na stiahnutie)

Keď máte pred sebou milión vecí, ktoré treba spraviť, sa môžete cítiť naozaj preťažene. Aby ste mohli viac vecí dokončiť, je ideálny zoznam vašich top priorít na ďalší deň. Tak už nemusíte ďalší deň ráno plánovať
a prestanete sa stresovať. 🥰

STOP ÚZKOSTI A STRACHU

MEDITÁCIA (audio MP3 na stiahnutie)

Krátka meditácia spojená s pokojným dýchaním, v ktorej sa zameriate sa na svoje srdce a rozdýchate strach, ktorý sa okolo neho nahromadil. Vaše obavy sa okamžite rozplynú. 

DENNÍK ÚSPECHOV

NEKONEČNÝ DENNÍK (pdf. na stiahnutie)

Úspech vytvára ďalší úspech. Čím viac sa budete cítiť úspešne, tým viac úspechu si do života pritiahnete. Vaše úspechy môžu byť malé alebo veľké. Záleží však na tom, že si ich uznáte a potešíte sa z nich.

DOSIAHNUTIE CIEĽOV

VIZUALIZÁCIA (audio MP3 na stiahnutie)

Dôležité je vedieť, aký konkrétny cieľ chcete vo Vašom živote dosiahnuť. Keďže svet vnímame cez všetky zmysly, aj túto vizualizáciu budeme spájať so všetkými zmyslami.

STOP ZLOZVYKOM

MEDITÁCIA (audio MP3 na stiahnutie)

Predstavte si konkrétny moment, keď Vás niečo vystresuje a idete to zajesť napríklad čokoládou alebo čímkoľvek iným, čo jesť nechcete. Alebo ide o nejakú činnosť, ktorú nechcete robiť. V tejto meditácii budete nechcený obraz nahrádzať iným, pozitívnym opakom. 

ŽIVOT PODĽA SEBA

VIZUALIZÁCIA (audio MP3 na stiahnutie)

Predstavte si, že idete večer spať a keď sa ráno zobudíte, bude to do takého života, aký chcete mať. Do života podľa Vašich predstáv. Aký život to je?

RÝCHLE ZASPÁVANIE

MEDITÁCIA (audio MP3 na stiahnutie)

Táto relaxačná meditácia je vynikajúca pred spaním a vďaka nej zaspíte veľmi rýchlo. Fantasticky tiež funguje u detí.

WORKSHOP SNOV

VIDEO - ZÁZNAM (45 min.)

Naučte sa, ako jednoducho interpretovať a pochopiť vlastné sny. Počas workshopu sa naučíte základnú techniku interpretácie snov, aby ste mohli ľahko pochopiť odkazy vo Vašich snoch. Dozviete sa tiež, ako objaviť riešenia každodenných záležitostí, ktoré sú ukryté vo Vašich snoch.

MÔJ ZOZNAM RADOSTÍ

ZOZNAM RADOSTÍ (pdf. na stiahnutie)

Váš personalizovaný návod na to, aké radosti si môžete dopriať každý deň. Každému vo svojom okolí a tiež sebe veľmi často pripomínam, aby si spravil radosť, no mnohí ľudia mi povedali, že oni by si tú radosť aj radi spravili, ale že za ten svet ich nevie napadnúť, akú. Tento zoznam Vám ukáže, ako jednoducho na to.

HRA S ENERGIOU

OBRÁZOK (na vytlačenie)

Stiahnite si obrázok, do ktorého si môžete napísať, čo všetko už máte. Dajte si tento obrázok do rámika alebo na nástenku na viditeľné miesto, aby ste si mohli každý deň tieto veci pripomínať.

BONUS nadväzuje na kapitolu v knihe Šťastie na dosah na str. 162.

MOTIVAČNÝ PLAGÁT

OBRÁZOK (na vytlačenie)

Tento krásny motivačný plagát si stačí stiahnuť, vytlačiť a dať do rámika a každý deň sa ním inšpirovať.

PREČO KNIHA ŠŤASTIE NA DOSAH?

V roku 2010 mi skrachovalo manželstvo, dostala som sa do totálneho štádia vyhorenia, nič mi nedávalo zmysel a nevedela som, čo ďalej robiť... Jedného dňa som si preto povedala, že takto to ďalej nejde.

 

Náhodou sa ku mne dostala 21-dňová meditačná výzva a to bol začiatok mojej cesty meditácie, ktorú som potom prehĺbila vďaka intenzívnym kurzom a tréningom, ktoré mi úplne zmenili život.

 

Pochopila som, že keď sa chcem dostať zo dna a túžim po tom, aby som bola šťastná ja a zároveň aj moje dieťa, je dôležité úplne zmeniť svoje každodenné návyky a svoje vnútorné nastavenia.

 

Svoj osobný aj pracovný život som od základu zmenila a objavila skrytú energiu žiť svoj život naplno. 🙂

 

Teraz verím, že toto možno čaká aj Vás.

 

Viem to z vlastnej skúsenosti - niekedy stačí aj málo a začnú sa diať zázraky 🙂

 

❤

 

Keď máte chuť knihu odporučiť, povedzte o nej ďalej.  

 

ŠŤASTIE NA DOSAH od Nory Šulíkové mě úplně očarovalo.

V poslední době jsem přečetl několik výborných motivačních knih, ale ŠŤASTIE NA DOSAH od Nory Šulíkové mě úplně očarovalo. Autorka přináší jiný pohled na osobní rozvoj, než jsme zvyklí u mužských autorů motivačních knih. Její pozitivní, čistě ženská energie září z každé stránky a díky interaktivním ukolům, kterých je v knize opravdu dost, jsem často cítil, že pro své štěstí něco aktivně dělám.
Petr

Mne určite pomohla vo všetkých smeroch!

Veľa kníh na témy hľadania šťastia a odstraňovania strachov sú vo väčšine prípadov písané skôr teoreticky a pomerne zložito, no kniha "Šťastie na dosah" je pravým opakom a preto je pre mňa výnimočná. Vďaka nej mám potrebné informácie a presný návod, ako si v praxi môžem ovplyvňovať priebeh svojho života smerom, ktorým chcem ja. Ak hocikto chce mať kontrolu nad vlastným životom a byť pánom situácie, vrelo odporúčam začať práve s knihou Šťastie na dosah, mne určite pomohla vo všetkých smeroch. 🙂
Klaudia

KNIHU PRE VÁS NAPÍSALA

Nora Šulíková

Mojou životnou náplňou je vnášať svetlo poznania ku každému, kto to potrebuje a ide tomu naproti. Som certifikovaná koučka, mama 17-ročného syna a optimistka. Pomáham ľuďom, najmä ženám, pomocou Emočného detoxu® uvoľniť emocionálnu záťaž, napojiť sa na intuíciu, prebudiť vedomie sebahodnoty a znovu objaviť lásku.

Som autorkou knihy ŠŤASTIE NA DOSAH, Denníka snov, meditácií, vzdelávacích prednášok, online kurzov, spoluautorkou knihy JAKO PÍRKO a zakladateľkou online ŠKOLY ŠŤASTIA a online konferencie SAMA SEBOU.

Teraz už môžete objednávať a tešiť sa. 🙂

Pre najrýchlejšie spracovanie objednávky odporúčame platbu kartou.

DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE

 

ÁNO

 

Dôkladne si skontrolujem svoju údaje zadané v objednávke, hlavne adresu, kam chcem knihu poslať. 

 

Viem, že pri nesprávnom vyplnení údajov mi kniha nemôže byť doručená. 

ÁNO

 

KNIHU ZDARMA (len za poštovné + balné) si môžem nechať poslať aj do inej krajiny na základe individuálnej dohody na e-maile:

 

podpora@stastienadosah.sk

 

OBJEDNÁVKA SR

(poštovné + balné 6,90 eur)

OBJEDNÁVKA ČR

(poštovné + balné 169 Kč)

Máte otázku, na ktorú ste nenašli odpoveď? Napíšte nám. Radi Vám odpovieme.

 

podpora@stastienadosah.sk