CESTA PREBUDENEJ ŽENY

Pridaj sa ku mne na cestu plnú uvoľnenia, radosti, hojnosti a lásky,
ktorá navždy zmení to, ako vnímaš sama seba a okolitý svet. 

Dopraj svojej duši kúpele.

Tvoj život, každá jeho dimenzia, je odrazom tvojho spirituálneho prebudenia.

To, ako sa cítiš, aké máš vzťahy, kde pracuješ, koľko zarábaš, aký odkaz nechávaš ďalším generáciám:
to všetko začína v tvojom vnútri. 

Pokiaľ máš pocit, že zorientovať sa v rôznych výzvach je náročné, nie si sama. 

Cesta prebudenej ženy je tvoj osobný spirituálny sprievodca.

 Dôkladne premyslený program, ktorý má jediný cieľ: 

Pozdvihnúť ťa do čo najväčšej životnej ľahkosti, hojnosti, slobody a lásky. 

Spirituálny program na prebudenie skutočnej ženy v sebe

Vezmem Ťa na hlbokú spirituálnu cestu.

Zažiješ intenzívne ponorenie do manifestácií, vizualizácií, dychových cvičení, meditácií, emočných detoxov, mágie snov, a veľa iného. 

Každé ponorenie je bránou k hlbokému liečeniu Tvojej duše
a k celkovému prebudeniu skutočnej ženy v sebe.

Dám Ti praktické návody, vďaka ktorým sa môžeš každý deň pozdvihnúť.

Vnímavejšie pochopíš seba, svoju realitu a ostatných ľudí v nej. 

Vstúpiš do sveta starodávnej múdrosti a praktík.

CESTA PREBUDENEJ ŽENY je transformačný zážitok vytvorený presne na mieru pre Teba, pokiaľ si pripravená prijať svoje najpravdivejšie ja a odomknúť svoj duchovný potenciál. 

Získaj prístup k celému obsahu

BRÁNA K FINANČNEJ SLOBODE

Dĺžka cesty

6 týždňov

Predstav si, že dokážeš s ľahkosťou priťahovať hojnosť a prosperitu bez stresov, mdlôb a nervozity, že prídu ďalšie neočakávané účty...

Táto cesta okrem iného obsahuje:

Terapeutickú cestu do detstva: Zaslúžim si hojnosť 
Emočný detox: Uvoľnenie úzkosti z peňazí
Emočný detox: Dobrý vzťah k peniazom
Emočný detox: Uvoľnenie emocionálnej záťaže dlhov
Emočný detox: Tajomstvo prosperity
Emočný detox: Finančná sloboda

 

TAJOMSTVO INTIMITY

Dĺžka cesty

6 týždňov

Predstav si, že dokážeš s láskou prijať svoje telo, užívať si intímny život a dopriať si radosť bez výčitiek, čo si kto o tebe pomyslí...

Táto cesta okrem iného obsahuje:

Terapeutickú cestu do detstva: Prijímam svoje telo 
Emočný detox: Vnútorné dieťa
Emočný detox: Cyklus v nás
Emočný detox: Tajomstvo intimity
Emočný detox: Ženská múdrosť

SOM ŠTÍHLA

Dĺžka cesty

5 týždňov

Posilni svoju vitalitu, zredukuj stres, sprav si Emočný detox® v chudnutí, osloboď sa od záchvatového prejedania sa, podpor svoju vnútornú a vonkajšiu krásu a zisti, čo pomáha chudnúť.

Táto cesta okrem iného obsahuje:

Terapeutickú meditáciu: Posilnenie zdravia a vitality
Terapeutickú meditáciu: Pocit bezpečia
Terapeutickú meditáciu: Redukcia stresu
Emočný detox: ED v chudnutí

ZASLÚŽIM SI LÁSKU

Dĺžka cesty

6 týždňov

Keď sa potrebuješ pohnúť v partnerskom vzťahu, bez nutnosti navštevovať partnerskú poradňu a aj keď sa s tebou partner nechce baviť.

Alebo keď si chceš vyliečiť zlomené srdce a pritiahnuť ideálneho partnera bez zbytočného mrhania času na “nesprávnych” mužov.

Táto cesta okrem iného obsahuje:

Terapeutickú cestu do detstva: Zaslúžim si lásku
Emočný detox: ED s mamou
Emočný detox: ED s otcom
Emočný detox: ED so sebou
Emočný detox: ED s partnerom / ex-partnermi

SEBAVEDOMÁ KOMUNIKÁCIA

Dĺžka cesty

6 týždňov

Poď objaviť, ako sebavedomo komunikovať s partnerom, rodinou, kolegami v práci, so šéfom, dokázať povedať NIE a prestať sa báť komunikácie v cudzom jazyku.

Táto cesta okrem iného obsahuje:

Emočný detox: Komunikácia s partnerom
Emočný detox: Schopnosť povedať nie
Emočný detox: Sebavedomá komunikácia v práci
Emočný detox: Sebavedomá komunikácia v cudzom jazyku

 

MÁGIA SNOV

Dĺžka cesty

5 týždňov

Posilni svoju sebadôveru, rozkóduj odkazy svojich snov, nauč sa, ako analyzovať svoje sny a využiť ich k rozšíreniu svojho vedomia a znásobeniu pocitu šťastia.

Táto cesta okrem iného obsahuje:

Workshop: Úvod do snových odkazov
Emočný detox: Otváranie snovej intuície
Emočný detox: Vnútorné dieťa
Emočný detox: Odovzdávam sa

HARMONIZÁCIA ČAKIER

Dĺžka cesty

8 týždňov

Predstav si, že k tebe s ľahkosťou prúdi láska a hojnosť, máš obrovskú vnútornú silu, prirodzené sebavedomie a s dôverou počúvaš svoju intuíciu... Poď si zharmonizovať a aktivovať čakry a zároveň sa naučiť pracovať s vlastnou energiou.

Táto cesta okrem iného obsahuje:

Emočný detox: Úspech v práci
Emočný detox: Prebúdzam svoju sebahodnotu
Emočný detox: Zbavujem sa úzkosti a strachu
Emočný detox: Dokážem odpustiť
Emočný detox: Zdroj nápadov a energie
Emočný detox: Otvorenie intuície
Emočný detox: Poslanie v živote

Môžeš si byť istá, že akonáhle vykročíš na cestu prebudenej ženy, tak sa začnú v tvojom živote diať zázraky.

Na čo sa môžeš tešiť...

PROGRAM CESTY

7 rôznych ciest, starodávne učenia
o energiách a runách

OSOBNÝ PRÍSTUP

Naživo vysielané osobné video-hovory
so sprievodkyňami 

KÚPELE PRE DUŠU

27 Emočných detoxov
46 meditácií, liečivé vibrácie, rituály

STRETNUTIA NA CESTE

Súkromný priestor na otázky a zdieľanie príbehov 

Príbehy 

Tato investice byla nejlepším rozhodnutím, které jsem udělala. Změnilo mi to život. Jednoznačně doporučuji. Přineslo mi to poznání sebe sama, vyrovnanost a klid na duši. Jak jsem se měnila já, měnilo se i mé okolí, přineslo mi to nový úhel pohledu na život. Doporučila bych to všem, kteří se chtějí ponořit do hlubin své duše, najít cestu k sobě i jiným. Těm, kteří chtějí vystoupit ze své komfortní zóny a vystoupit z role oběti. Odměnou je nalezené ztracené sebevědomí, vyrovnaní se sebou, pochopení vztahů nejen s nejbližšími. V neposlední řadě bych ráda poděkovala tobě Nori, za tvoji skvělou práci, vstřícnost a laskavost, s jakou nás ženy vedeš do světla lásky.
Petra Kubánkováodborná referentka
Určite by som spoluprácu s Norou odporučila ženám, ktoré nevedia, prečo sa im dejú určité veci, ktoré netušia, čím chcú naplniť svoj život a čomu sa chcú v živote venovať, ako aj ženám, ktoré chcú odhaliť svoj skrytý potenciál, pritiahnuť si viac hojnosti a prosperity do svojho života. Nora, srdečná vďaka za úžasný program, nabitý neskutočnou energiou. Je úžasný v tom, že človeka chytí nielen za srdce, ale aj dušu, tú moju určite! Ste úžasná v tom, čo robíte. Klobúk dolu!
Monika Roššová
Na začiatku boli obavy, či budem vedieť, ako na to a či to bude ozaj fungovať. Postupne som sa začala na niektoré situácie pozerať inak. Aj keď prvotná reakcia mohla byť taká klasická, neskôr som si vedela uvedomiť, že som mohla zareagovať inak, že ten človek nemusí byť nahnevaný na mňa, ale má v sebe niečo nespracované. Tiež som sa začala viac otvárať ľuďom. Uvolnili sa moje zablokované emócie. Aj popri malom dieťatku som si pravidelne našla priestor len pre seba, takže dá sa aj pri miernom nedostatku času. 🙂 Vysokú hodnotu vidím v tom, že nastala zmena vo vzťahoch, uvoľnenie tráum a nespracovaných emócií. Z môjho pohľadu je jeho hodnota určite vyššia ako cena. Emočný detox je nenáročná cesta k novému vnímaniu a posunu v oblasti vzťahov, taktiež uzdraveniu tých doterajších, vrátane vzťahu k sebe samej, čo je úplný základ. Pripraví sa tak cesta pre nové láskyplné vzťahy. Som vďačná, že som sa nakoniec rozhodla zažiť Emočný detox. 🙂
Diana Melicherováveterinárna lekárka
Všetko, čo Nora robí v oblasti koučingu, EMOČNÉHO DETOXU, tréningov a videí je smerované ku šťastiu ľudí. Pomáhať druhým môže len ten sám, kto má bohaté skúsenosti, zároveň talent a vedomosti. Účinky EMOČNÉHO DETOXU som pociťovala hneď v ešte pozitívnejšom nastavení na každý deň. Všetky Norine meditácie a transformačné techniky som osobne na sebe vyskúšala a používam ich pravidelne. Veľmi mi pomáhajú aj počas náročnejších dní, keď som napríklad bez energie. Reálne mám pocit, že si viem vytvoriť šťastie každý deň. Je mi cťou s Norou spolupracovať.
Stanka ŠeminskáNezávislá NSD Mary Kay, www.seminska.sk
Ve svém životě jsem prožila tááák nelehké situace, které poznamenaly mě i můj pohled na svět i na radost, která je v mém životě sice důležitá, ale někdy je žití tak neradostné... Změny se začaly dít, některé hned a jiné postupně. Jak nyní často říkám: "Krok po kroku jdu k pokroku”. Vždy když jsem se zaposlouchala do příjemného uklidňujícího hlasu Nory, zjišťovala jsem nové a nové nápady a úhly pohledu, jak se dá na věci pohlížet. Nacházím radost každý den a raduji se i z maličkostí. Líbí se mi všechny meditace, ale nejvíce transformační techniky (hlboké emočné odbloky EMOČNÝ DETOX), při kterých nacházím odpovědi na své (i mnou nevyřčené) otázky. ROZHODNĚ DOPORUČUJI, protože je velmi důležité se v dnešní uspěchané době zastavit, nahlédnout do sebe, pročistit minulost, negativní energii a pocity. Znovu nacházím sama sebe a vím, že si zasloužím radost a lásku. Velmi děkuji Noře za její práci, kterou pro nás dělá, za její konkrétní odpovědi na konkrétní otázky. Upřímnost, odvahu, pochopení a laskavost, se kterou se nám věnuje.
Marie Kosteleckákoučka zdravého životního stylu a rozvoje osobnosti, www.mariekostelecka.cz
Priznám sa, že keď som zbadala prvýkrát Noru, neskutočne mi sadla ako človek. Jej vystupovanie, energia a sebavedomie boli priam hmatateľné. Mala som pocit, že ju poznám už roky. Od začiatku mi bola veľmi sympatická a práve preto, keď mi predstavila Emočný detox, som sa rozhodla, že do toho idem. Jednoducho som len vedela, že toto je niečo, čo môže posunúť kvalitu môjho života na úplne inú úroveň. A nemýlila som sa. Najväčšie zmeny vidím na svojej psychike. Zobúdzam sa plná energie a chuti do nového dňa a dokonca mi stačí menej spánku ako predtým. To, čo ma však na celom tom najviac zaujalo je efektivita, akú Nora dokáže dosiahnuť už v priebehu prvého stretnutia. A problém, situácia, či čokoľvek iné, s čím si sami neviete rady a riešite to možno aj roky, sú zrazu preč. Preto, ak ste sa ocitli vo svojom živote v slepej uličke, či jednoducho neviete ako ďalej, alebo potrebujete zhodiť nejaké to kilo a nič Vám nefunguje, ste na tej najsprávnejšej adrese.
Lenka Floreková

Dovoľ si stať sa silnou a žiarivou ženou!

Čo získaš:

  • Prístup k celému programu CESTA PREBUDENEJ ŽENY od 28.8.2023 na dobu 1 roka + pokiaľ sa budeš aktívne zúčastňovať našich koučingov a online stretnutí, tak získaš prístup k programu neobmedzene
  • Vlastný na mieru pre Teba vytvorený harmonogram Cesty prebudenej ženy
  • 6 x RITUÁLY s Norou Šulíkovou počas skupinového online video-hovoru, aby ste sa mohli uvoľniť do svojej ženskej energie, rozhýbali to, čo vo vašom živote stagnuje, podporili svoj zámer a získali čo najviac sily
  • Pravidelné AKTIVÁCIE počas individuálnych video-hovorov s Riou Husovskou, ktorá ťa osobne podporí na tvojej ceste
  • Individuálna NAVIGÁCIA počas individuálnych video-hovorov s Beou Konvalinovou, aby si sa na ceste nestratila a mohla s ľahkosťou kráčať ďalej
  • Kompletný prístup ku knižnici a meditáciám v online Škole šťastia
  • Prístup k súkromnej diskusii v online Škole šťastia

Sprievodkyne na ceste:

Budeme s Tebou na každom kroku.

Pomôžeme Ti sa zorientovať, aktivovať
a odpovieme na Tvoje otázky.

Podporíme ťa v prijatí samej seba. 

Sme tu pre Teba a podržíme Ťa!

Bea Konvalinová, Nora Šulíková a Ria Husovská

Nora Šulíková je certifikovaná transformačná koučka, mama 16-ročného syna a optimistka, ktorá Ti pomôže dosiahnuť rovnováhu v osobnom aj pracovnom živote oveľa rýchlejšie, ako si dokážeš predstaviť. Nora je autorkou knihy Šťastie na dosah, Denníka snov, vzdelávacích prednášok, online kurzov, meditácií a zakladateľkou online ŠKOLY ŠŤASTIA a online konferencie SAMA SEBOU. Pomáha ženám, ktoré zažili toxický vzťah, rozchod, či rozvod, zbaviť sa emocionálnej záťaže vďaka Emočnému detoxu®, napojiť sa na svoju intuíciu, prebudiť svoju seba-hodnotu a znovu-objaviť lásku.
Nora Šulíkovásprievodkyňa na Ceste prebudenej ženy, emočný detox®, energetická rovnováha
Ria Husovská je mama 2 detí a žije už 12 rokov v krásnom manželstve. Ria je komunitná manažérka pre ženy v Škole Šťastia. Sprevádza ich na ceste k sebapoznaniu a k tomu, aby sa cítili šťastne a v harmónii. Podporuje ich aj v ťažkých chvíľach a Teba tiež podporí a bude s láskou sprevádzať na Ceste prebudenej ženy.
Ria Husovskásprievodkyňa a aktivátorka na Ceste prebudenej ženy
Bea je láskavou a praktickou podporou pre ženy v Škole šťastia. Teba tiež s radosťou podporí v rozhodnutí, ktorou cestou sa na Ceste prebudenej ženy vybrať. Tiež mala mnoho nezodpovedaných otázok a impulz aktívne hľadať odpovede prišiel s narodením jej detí. Ako hovorí Bea, akonáhle pochopíme, že sme duše, ktoré sem prišli, aby rástli a vyvíjali sa, stane sa osobný rozvoj pre nás prirodzený. Nebudeme viac zúfalo hľadať čas pre seba, ale naopak, začneme si čas pre seba s ľahkosťou užívať.
Bea Konvalinovásprievodkyňa a navigátorka na Ceste prebudenej ženy

Vyber si spôsob, ktorý ti najviac vyhovuje:

Platba rozdelená na 3 splátky
165 eur
platba na 3 splátky (vrátane DPH)
Kompletný program CESTA PREBUDENEJ ŽENY, prístupný na dobu 1 roka.

Možno ti ešte napadli otázky...

Je online program CESTA PREBUDENEJ ŽENY naživo alebo online?

CESTA PREBUDENEJ ŽENY je 10-mesačný online program, ktorý absolvuješ online. Stačí, keď máš počítač, tablet alebo smartphone a dobré pripojenie na internet.

Ako mám zaplatiť objednávku?

Objednávku online programu môžeš zaplatiť jednoducho online platobnou kartou cez bezpečnú šifrovanú platobnú bránu Gopay (uhradené okamžite), alebo môžeš zvoliť klasický bankový prevod (prevod môže trvať 1-2 dni). Stačí, keď klikneš na tlačidlo OBJEDNAŤ a presmerujeme ťa na platobný formulár, kde zvolíš spôsob platby a vyplníš svoje údaje.

Kedy program začne?

Online program CESTA PREBUDENEJ ŽENY začína 28.8.2023. E-mailom ti pošleme prístupové údaje a môžeš sa do toho pustiť 🙂

Koľko trvá program CESTA PREBUDENEJ ŽENY?

Online program CESTA PREBUDENEJ ŽENY trvá 10 mesiacov + zahŕňa bonusové živé vysielanie otázok a odpovedí, z ktorého bude aj záznam.

Čo keď to nebudem stíhať?

K online programu CESTA PREBUDENEJ ŽENY získavaš prístup NA 1 ROK (365 dní), preto sa nemusíš obávať, že ti niečo utečie. Môžeš sa k celému obsahu kedykoľvek vrátiť podľa toho, ako ti to bude časovo najviac vyhovovať. A navyše, pokiaľ sa budeš aktívne zúčastňovať koučingov a video-hovorov, tak môžeš získať neobmedzený prístup.

Môžem sa do programu prihlásiť aj z Českej republiky alebo inej krajiny?

Áno. Do programu CESTA PREBUDENEJ ŽENY sa môžeš prihlásiť aj z Českej republiky alebo inej krajiny EU za rovnakú cenu vrátane DPH. Pokiaľ si program kupuješ ako firma alebo SZČO a fakturačné údaje máš iné, ako slovenské, tak platí prenesená daňová povinnosť a daň odvedieš ty, ako zákazník.

Ako dlho mám online program CESTA PREBUDENEJ ŽENY k dispozícii?

Po uhradení objednávky (resp. od spustenia programu) získavaš prístup na 1 rok (365 dní). Pokiaľ sa budeš aktívne zapájať a zúčastňovať koučingov a video-hovorov, tak môžeš získať neobmedzený prístup. 🙂

Máš nejakú ďalšiu otázku, na ktorú si tu zatiaľ nenašla odpoveď?

Napíš nám na e-mail: podpora@stastienadosah.sk. Čítame každý e-mail a robíme všetko pre to, aby sme odpovedali najneskôr do 48 hodín. Ak by si náhodou nedostala odpoveď, tak nám, prosím, pošli svoju správu ešte raz.
Platba rozdelená na 3 splátky
165 eur
platba na 3 splátky (vrátane DPH)
Kompletný program CESTA PREBUDENEJ ŽENY, prístupný na dobu 1 roka.

Máš otázku, na ktorú si tu nenašla odpoveď? Napíš nám e-mail na:

podpora@stastienadosah.sk