Registrácia prebehla úspešne! Tvoje miesto na NOVOROČNÝ ONLINE KOUČING je zarezervované!

AKO PIERKO

4-dňový kurz vnútornej ľahkosti 

11.1.-17.1.2023

online na telefóne, tablete alebo počítači

Chýba ti v živote ľahkosť?

Necítiš sa uvoľnene a sebaisto?

Máš strach, či to všetko finančne zvládneš?

Prepadajú ťa obavy z budúcnosti?

Nevieš otvoriť svoje srdce láske?

 

Tvoj život zrejme nie je v poslednom období celkom taký, ako by si očakávala.

 

Možno ťa trápi úzkosť, strach a neistota.

A práve v týchto časoch (dokonca ešte viac ako kedykoľvek predtým),

 

to, čo NAOZAJ potrebuješ, aby si mala viac sily, lásky, vitality a hojnosti je...

DOSTAŤ DO ŽIVOTA

VIAC ĽAHKOSTI

Čím skôr, tým lepšie.

V ŽIVOTE SA MI ZAČALI DIAŤ ZÁZRAKY A PO DLHOM ČASE
SOM NAŠLA SAMU SEBA

Po dlhom čase našla samu seba, ale aj samu seba spoznala. V reálnom živote sa mi začali diať zázraky. Odporučila by som to každej žienke, ktorá chce zmenu v živote, a ktorá hľadá samu seba a chce získať sebavedomie. Je super, že takéto niečo existuje, pretože aj takouto cestou sa dá zmeniť nielen život, ale nájsť v sebe to svetlo.
Ria HusovskáBeauty konzultantka, www.sebavedomakrasa.sk

Pozývam ťa uvoľniť sa v novom 4-dňovom kurze

AKO PIERKO

AKO PIERKO je 4-dňový online kurz, v ktorom sa s tebou podelím o to najdôležitejšie, čo by si mala vedieť, aby si sa mohla uvoľniť a otvoriť sa láske, dopriať si radosť, vitalitu, hojnosť a dokázala si to udržať.

Vďaka špeciálnej nahrávke EMOČNÝ DETOX® UVOĽNENIE STRACHU A NEISTOTY
si dokážeš odblokovať energetické záťaže a emocionálne zranenia na duši, ktoré ti podvedome bránia uvoľniť sa a otvoriť sa prúdeniu dobrej energie.

 

 Rozlúčiš sa nielen so starou verziou samej seba

...ale prebudíš svoju vnútornú silu a ľahkosť.

Človeka to chytí nielen za srdce, ale aj dušu

Určite by som spoluprácu s Norou odporučila ženám, ktoré nevedia, prečo sa im dejú určité veci, ktoré netušia, čím chcú naplniť svoj život a čomu sa chcú v živote venovať, ako aj ženám, ktoré chcú odhaliť svoj skrytý potenciál, pritiahnuť si viac hojnosti a prosperity do svojho života. Nora, srdečná vďaka za úžasný program, nabitý neskutočnou energiou. Je úžasný v tom, že človeka chytí nielen za srdce, ale aj dušu, tú moju určite! Ste úžasná v tom, čo robíte. Klobúk dolu!
Monika Roššová

AKO POĎAKOVANIE ZA TVOJU DÔVERU...

...môžeš získať LEN TU A TERAZ 

 • 4-dňový online kurz AKO PIERKO, ku ktorému získaš prístupové údaje 11.1.2023 a môžeš sa mu venovať kdekoľvek - v pohodlí domova alebo na cestách
 • EMOČNÝ DETOX® UVOĽNENIE STRACHU A NEISTOTY 
  energetické čistenie a odblokovávanie emocionálnych blokov a záťaží
 • TRANSFORMAČNÁ MEDITÁCIA SILA
  posilnenie vnútornej sily a odvahy
 • RITUÁLY ENERGETICKÉHO ČISTENIA A OCHRANY
  konkrétne postupy, techniky a návody, ako si svoju energiu (ale aj energiu blízkych) chrániť a očisťovať
 • PREHĽADNE USPORIADANÉ, takže sa môžeš k jednotlivým témam a technikám pohodlne a vo vlastnom tempe vrátiť. Stačí ti k tomu len počítač, tablet, alebo smartphone a pripojenie k internetu

 • NEOBMEDZENÝ PRÍSTUP KU KURZU

+ 2 EXTRA BONUSY 

 • Bonus 1: OD SRDCA
  Naživo vysielaný online koučing s odpoveďami na tvoje otázky.
  (k dispozícii bude aj záznam)
 • Bonus 2: PRÍSTUP K PODPORE
  Podpora v Škole šťastia, kde bude kurz prebiehať a kde budeš môcť v diskrétnej diskusii bezpečne a bez obáv zdieľať svoje myšlienky, skúsenosti, radosti, pokroky a budeš mať moju podporu 🙂

TERAZ LEN ZA...

19 eur 

(vrátane dph)

DĚKUJI ZA VSTŘÍCNOST A LASKAVOST, S JAKOU NÁS ŽENY
VEDEŠ DO SVĚTLA LÁSKY

Investice do kurzů Nory byla nejlepším rozhodnutím, které jsem udělala. Změnili mi život. Jednoznačně doporučuji. Přinesli mi poznání sebe sama, vyrovnanost a klid na duši. Jak jsem se měnila já, měnilo se i mé okolí, přineslo mi to nový úhel pohledu na život. Doporučila bych je všem, kteří se chtějí ponořit do hlubin své duše, najít cestu k sobě i jiným. Těm, kteří chtějí vystoupit ze své komfortní zóny a vystoupit z role oběti. Odměnou je nalezené ztracené sebevědomí, vyrovnaní se sebou, pochopení vztahů nejen s nejbližšími. V neposlední řadě bych ráda poděkovala tobě Nori, za tvoji skvělou práci, vstřícnost a laskavost s jakou nás ženy vedeš do světla lásky.
Petra Kubánkováodborná referentka

EMOČNÝ DETOX MI PRINIESOL ZMENU VO VZŤAHOCH, UVOĽNENIE TRÁUM A NESPRACOVANÝCH EMÓCIÍ

Na začiatku boli obavy, či budem vedieť, ako na to a či to bude ozaj fungovať. Postupne som sa začala na niektoré situácie pozerať inak. Aj keď prvotná reakcia mohla byť taká klasická, neskôr som si vedela uvedomiť, že som mohla zareagovať inak, že ten človek nemusí byť nahnevaný na mňa, ale má v sebe niečo nespracované. Tiež som sa začala viac otvárať ľuďom. Kurz Zaslúžim si lásku ma previedol všetkými typmi vzťahov a uvoľnil moje zablokované emócie. Aj popri malom dieťatku som si pravidelne našla priestor len pre seba, takže dá sa aj pri miernom nedostatku času 🙂 Vysokú hodnotu kurzu vidím v tom, že mi priniesol zmenu vo vzťahoch, uvoľnenie tráum a nespracovaných emócií. Z môjho pohľadu je jeho hodnota určite vyššia ako cena. Emočný detox je nenáročná cesta k novému vnímaniu a posunu v oblasti vzťahov, taktiež uzdraveniu tých doterajších, vrátane vzťahu k sebe samej, čo je úplný základ. Pripraví sa tak cesta pre nové láskyplné vzťahy. Som vďačná, že som sa nakoniec rozhodla ísť do kurzu a zažiť Emočný detox 🙂
Diana Melicherováveterinárna lekárka

Čo získaš v 4-dňovom online kurze AKO PIERKO

1. DEŇ 

streda / 11.1.2023

Uvoľnenie

3. DEŇ 

piatok / 13.1.2023

Emočný detox®: Uvoľnenie strachu a neistoty

2. DEŇ 

štvrtok / 12.1.2023

Rituály na energetickú ochranu a očistu

4. DEŇ 

pondelok / 16.1.2023

Radosť

JAKOBY MI NĚKDO ROZSVÍTIL SVĚTLO VE CHVÍLI,

KDY SE NA MÉ CESTĚ SETMĚLO

Ve svém životě jsem prožila tááák nelehké situace, které poznamenaly mě i můj pohled na svět i na radost, která je v mém životě sice důležitá, ale někdy je žití tak neradostné... Změny se začaly dít, některé hned a jiné postupně. Jak nyní často říkám: "Krok po kroku jdu k pokroku”. Vždy když jsem se zaposlouchala do příjemného uklidňujícího hlasu Nory, zjišťovala jsem nové a nové nápady a úhly pohledu, jak se dá na věci pohlížet. Nacházím radost každý den a raduji se i z maličkostí. Líbí se mi všechny meditace, ale nejvíce transformační techniky (hlboké emočné odbloky EMOČNÝ DETOX), při kterých nacházím odpovědi na své (i mnou nevyřčené) otázky. ROZHODNĚ DOPORUČUJI, protože je velmi důležité se v dnešní uspěchané době zastavit, nahlédnout do sebe, pročistit minulost, negativní energii a pocity. Znovu nacházím sama sebe a vím, že si zasloužím radost a lásku. Velmi děkuji Noře za její práci, kterou pro nás dělá, za její konkrétní odpovědi na konkrétní otázky. Upřímnost, odvahu, pochopení a laskavost, se kterou se nám věnuje.
Marie Kosteleckákoučka zdravého životního stylu, www.mariekostelecka.cz

Aby bola pre teba cesta k vnútornej ľahkosti  ešte jednoduchšia a príjemnejšia, mám pre teba DARČEK

EXTRA BONUSY

BONUS 1: OD SRDCA

Živé vysielanie s odpoveďami na tvoje aktuálne otázky.

BONUS 2: PRÍSTUP K PODPORE

Spoznaj nové chápavé priateľky, ktoré ti budú vždy nablízku. Najlepšie na tom je, že UŽ NA TO NEBUDEŠ SAMA! Kedykoľvek si s niečím nebudeš vedieť poradiť, alebo sa na niečom zasekneš, alebo budeš potrebovať nakopnúť, môžeš sa na čokoľvek spýtať v diskrétnej online diskusii v Škole šťastia. SME TU PRE TEBA!

URČITE TO ODPORÚČAM ŽENÁM, KTORÉ SI CHCÚ PRITIAHNUŤ HOJNOSŤ, ALE STÁLE ICH "NIEČO" BRZDÍ.

Určite to odporúčam všetkým ženám, ktoré chcú niečo zmeniť vo svojom živote, ale niekedy príliš „tlačia na pílu“. Ženám, ktoré si chcú pritiahnuť hojnosť, ale stále ich „niečo“ brzdí.
Katka Bercelipodnikateľka

 ŽIADNE ČÁRY-MÁRY A BUDE TO HNEĎ

Pracujem na sebarozvoji už niekoľko rokov. Na trhu je nespočetne veľa programov, ktoré sľubujú rýchle zmeny za nie málo peňazí. Norikin program ma oslovil preto, lebo svojimi odblokmi sa venuje postupnému odbúravaniu záťaží a blokov, ktoré sme si nevedomky nazbierali, a ktoré nás ťažia. Žiadne čáry-máry a bude to hneď. Je nám spolu s ďalšími žienkami stále k dispozícii a rieši s nami veci, s ktorými potrebujeme poradiť.
Nikola Pastrňáková

PREČO SOM VYTVORILA ONLINE KURZ 

AKO PIERKO

V roku 2010 mi skrachovalo manželstvo, dostala som sa do totálneho štádia vyhorenia, nič mi nedávalo zmysel a nevedela som, čo ďalej robiť... Jedného dňa som si povedala, že to takto ďalej nejde. Náhodou sa ku mne dostala 21-dňová meditačná výzva a to bol začiatok mojej cesty meditácie, ktorú som potom raketovo naštartovala vďaka intenzívnym kurzom a transformačným tréningom, ktoré mi úplne zmenili život. Pochopila som, že pokiaľ sa chcem dostať zo dna a túžim po tom, aby som bola šťastná a zároveň aj moje dieťa, musím úplne zmeniť svoje každodenné návyky a svoje vnútorné nastavenia. Svoj osobný aj pracovný život som od základu zmenila a objavila skrytú energiu žiť svoj život naplno 🙂 Teraz verím, že toto možno čaká aj Vás. Viem to z vlastnej skúsenosti - niekedy stačí aj málo a začnú sa diať zázraky 🙂

NORINE KURZY VÁM POMÔŽU LEPŠIE PSYCHICKY
PREKONAŤ ŤAŽKÚ DOBU, KTORÚ TERAZ PREŽÍVAME 

Pred vstupom do kurzu som sa obávala ako na Emočný detox zareagujem a aké budem mať reakcie na nasledujúci deň. V priebehu dvoch mesiacov sa upravil vzťah nielen s manželom, ale aj s inými ľuďmi v mojom okolí. Cítim sa sebavedomejšia a nebojím sa vyjadrovať svoj názor. Nerobím si už prílišné výčitky za nejaké svoje chyby a podobne. Nereagujem tak podráždene na rôzne situácie alebo sa neurazím na vyjadrenia ľudí. PÁČI SA MI, ŽE KURZ NIE JE ČASOVO LIMITOVANÝ. Za veľkú prednosť považujem, že sa k nemu môžem opakovane vracať vždy, keď mám na to čas. Priniesol do môjho života prúd hojnosti, spokojnosti a lásky. Preto odporúčam nielen kurz Zaslúžim si lásku, ale aj iné kurzy od Nory. ZLEPŠILI MI ŽIVOT A OTVORILI NOVÉ DIMENZIE. Celkovo mám už iný pohľad na život a lepšie viem využívať svoju intuíciu. Norine kurzy Vám pomôžu lepšie psychicky prekonať túto ťažkú dobu, ktorú teraz prežívame. Ďakujem Norike za všetky rady a premyslené kurzy.
Eva Zelenayoválektorka anglického jazyka

KTO ŤA BUDE ONLINE KURZOM SPREVÁDZAŤ

NORA ŠULÍKOVÁ

transformačný koučing, emočný detox®, energetická rovnováha
Nora Šulíková je certifikovaná transformačná koučka, mama úžasného 15-ročného syna a optimistka, ktorá vám pomôže dosiahnuť výsledky a rovnováhu v osobnom aj pracovnom živote oveľa rýchlejšie, ako si dokážete predstaviť. Všetko, do čoho sa v živote púšťa, robí vždy úprimne a s veľkým nadšením. Je zakladateľkou ŠKOLY ŠŤASTIA, online konferencie SAMA SEBOU, autorkou knihy ŠŤASTIE NA DOSAH, Denníka snov, viac ako 120 vzdelávacích prednášok, 10 online kurzov, množstva meditácií, vizualizácií, podcastov a inšpiratívnych videonávodov vo FB skupine Šťastie na dosah. Pomáha ženám, ktoré zažili toxický vzťah, rozchod, či rozvod, uvoľniť zo seba emocionálnu záťaž vďaka Emočnému detoxu®, napojiť sa na intuíciu, prebudiť svoju sebahodnotu a znovu-objaviť lásku.

JE MI CŤOU S NOROU SPOLUPRACOVAŤ

Všetko, čo Nora robí v oblasti koučingu, Emočného detoxu, tréningov a videí je smerované ku šťastiu ľudí. Pomáhať druhým môže len ten sám, kto má bohaté skúsenosti, zároveň talent a vedomosti. ÚČINKY EMOČNÉHO DETOXU SOM POCIŤOVALA HNEĎ v ešte pozitívnejšom nastavení na každý deň. Všetky Norine meditácie a transformačné techniky som osobne na sebe vyskúšala a používam ich pravidelne. Veľmi mi pomáhajú aj počas náročnejších dní, keď som napríklad bez energie. Reálne mám pocit, že si viem vytvoriť šťastie každý deň. Je mi cťou s Norou spolupracovať.
Stanka ŠeminskáNezávislá NSD Mary Kay, www.seminska.sk

Možno ti ešte napadli otázky...

Je online kurz AKO PIERKO naživo alebo online?

AKO PIERKO je 4-dňový online program, ktorý absolvuješ online. Stačí, keď máš počítač, tablet alebo smartphone a dobré pripojenie na internet.

Ako mám zaplatiť objednávku?

Objednávku online programu môžeš zaplatiť jednoducho online platobnou kartou cez bezpečnú šifrovanú platobnú bránu Gopay (uhradené okamžite), alebo môžeš zvoliť klasický bankový prevod (prevod môže trvať 1-2 dni). Stačí, keď klikneš na tlačidlo CHCEM SI REZERVOVAŤ MIESTO V KURZE a presmerujeme ťa na platobný formulár, kde zvolíš spôsob platby a vyplníš svoje údaje.

Kedy online kurz začne?

Kurz AKO PIERKO začína 11.1.2023. E-mailom ti pošleme prístupové údaje a môžeš sa do toho pustiť 🙂

Koľko trvá online kurz?

Online kurz AKO PIERKO trvá 4 dni + zahŕňa bonusové živé vysielanie otázok a odpovedí, z ktorého bude aj záznam.

Čo keď to nebudem stíhať?

K online kurzu AKO PIERKO získavaš neobmedzený prístup, preto sa nemusíš obávať, že ti niečo utečie. Môžeš sa k celému obsahu kedykoľvek vrátiť podľa toho, ako ti to bude časovo najviac vyhovovať.

Môžem sa na online kurz prihlásiť aj z Českej republiky alebo inej krajiny?

Áno. Do online kurzu AKO PIERKO sa môžeš prihlásiť aj z Českej republiky alebo inej krajiny EU za rovnakú zvýhodnenú cenu: 19 eur vrátane DPH. Pokiaľ si program kupuješ ako firma alebo SZČO a fakturačné údaje máš iné, ako slovenské, tak platí prenesená daňová povinnosť a daň odvedieš ty, ako zákazník.

Ako dlho mám online kurz AKO PIERKO k dispozícii?

Po uhradení objednávky ku kurzu získavaš neobmedzený prístup.

Máš nejakú ďalšiu otázku, na ktorú si tu zatiaľ nenašla odpoveď?

Napíš nám na e-mail: podpora@stastienadosah.sk. Čítame každý e-mail a robíme všetko pre to, aby sme odpovedali najneskôr do 48 hodín. Ak by si náhodou nedostala odpoveď, tak nám, prosím, pošli svoju správu ešte raz.

Máš otázku, na ktorú si tu zatiaľ nenašla odpoveď? Napíš nám e-mail na:

podpora@stastienadosah.sk