E-BOOK ŠŤASTIE NA DOSAH

Názov: E-BOOK ŠŤASTIE NA DOSAH

Vhodné pre: ženy & mužov

Formát: PDF na stiahnutie

Počet strán: 238

Jazyk: slovenčina

Vydal: mamplan s.r.o.

Rok vydania: 2017

© Chránené autorským právom, Licencia: pre 1 domácnosť

Krátky popis: V e-booku nájdete 18 overených techník, konkrétne tipy a 12 EXTRA BONUSOV v hodnote 77 eur, ktoré vás rýchlo nasmerujú k tomu, aby ste sa stali najšťastnejším človekom, akého poznáte + 55 tém, skutočné príbehy ľudí a krásne ilustrácie. 

REFERENCIE

Milá Norika, všetko, čo robíš v oblasti couchingu, tréningov a videí je smerované ku šťastiu Tvojich klientov. Pomáhať druhým môže len ten sám, kto má bohaté skúsenosti, zároveň talent a vedomosti a to všetko si skĺbila práve v tejto knižke. Je dôkazom Tvojho výnimočného prístupu k životu ak Tvojmu poslaniu rozdávať radosť a pomáhať druhým ku šťastiu. Mnohé veci som osobne na sebe vyskúšala a reálne mám pocit, že si viem vytvoriť šťastie každý deň. Ďakujem Ti, že si to všetko zhmotnila aj v takejto písomnej podobe. Je mi cťou s Tebou spolupracovať.
Stanka ŠeminskáNezávislá NSD Mary Kay, www.seminska.sk
Na knihe Šťastie na dosah ma najviac potešilo to, že mám niečo "do ruky", keď si potrebujem pripomenúť niektoré dôležité veci, a nemusím pre to siahať po žiadnej elektronike 🙂 Na základe tejto knihy sa mi podarilo ľahšie si uvedomiť, že včera ani zajtra sa nenadýchnem a objavila som sa vďaka nej aj spôsoby, ako NEZABÚDAŤ na to, že mám právo na šťastie, ale ako si nezabudnúť pripomenúť ani to, že neúspech nie je až taká náhoda.
Dáša Berackováprekladateľka
Akonáhle som sa dostala ku knihe Šťastie na dosah, už som ju nemohla pustiť z rúk. Nie je to obyčajná kniha plná príkladov, či návodov na šťastie. Je to kniha plná toho, čo nás vnútorne transformuje.
Katka Bercelipodnikateľka
Kniha Šťastie na dosah je ako ťukajúci prst vesmíru na vaše plece: 'Pozri, môžeš sa cítiť šťastne, hneď teraz. Bez ohľadu na to, čo práve prežívaš. Rozhodni sa, môžeš.' Čítajte s otvorenou mysľou a srdcom. Prijmite slová v nej ako možnosti, ktoré máte. Kedykoľvek sa rozhodnete ich použiť, je to v poriadku.
Naďa Šoltýsoválekárka, www.biolekarka.sk
I když je kniha Šťastie na dosah určená hlavně ženám, tak jsem byl při jejím čtení příjemně překvapen. Většina témat, kterými se Nora v knize zabívá, je univerzálních a řeší je v životě spousta lidí bez ohledu na to, jestli jsou to ženy, nebo muži, mladí nebo staří. Důležité je, jestli chcete být v životě šťastní a jste ochotní pro to udělat i výraznější změny, které Vás krok za krokem přivedou za Vaším šťastnějším já. Tahle kniha vám může pozitivní změny rychle nastartovat.
Petr Bařinkavýtvarník, www.petrbarinka.cz