NEDOKÁŽETE SI DO ŽIVOTA PRITIAHNUŤ TO, PO ČOM TÚŽITE?

Čo keby ste spravili len pár malých krokov a získali vďaka nim hlboké uvoľnenie a schopnosť pritiahnuť si s ľahkosťou hojnosť a lásku do života?

Špeciálna meditácia:

STOP ÚZKOSTI A STRACHU

je teraz ZDARMA (ako darček).

Aj niekoľko malých krokov, keď sa zrátajú, má silu zmeniť život na nepoznanie. Ja sama som to zažila a prajem vám, aby ste mali stále plno energie a chuť žiť naplno!

Táto meditácia je bežne dostupná len v našich platených programoch!

*** UPOZORNENIE***


Po zaregistrovaní si skontrolujte aj priečinky spam, reklamy alebo sociálne siete, pretože e-mail sa niekedy môže zatúlať. Pokiaľ by vám e-mail nebol doručený, napíšte nám na: podpora@stastienadosah.sk 

 

ĎAKUJEME ZA POCHOPENIE 🙂

PREČO VÁM DÁVAM MEDITÁCIU STOP ÚZKOSTI A STRACHU zDARma?

Nora Šulíková

emočný detox®, energetická rovnováha, autorka knihy Šťastie na dosah
V roku 2010 mi skrachovalo manželstvo, dostala som sa do totálneho štádia vyhorenia, nič mi nedávalo zmysel a nevedela som, čo ďalej robiť... Jedného dňa som si povedala, že to takto ďalej nejde. Pochopila som, že pokiaľ sa chcem dostať zo dna a túžim po tom, aby som bola šťastná a zároveň aj moje dieťa, musím úplne zmeniť svoje každodenné návyky a svoje vnútorné nastavenia. Svoj osobný aj pracovný život som od základu zmenila a objavila skrytú energiu žiť svoj život naplno 🙂 Teraz verím, že toto možno čaká aj Vás, keď si zvyknete na meditáciu každý deň. Viem to z vlastnej skúsenosti - niekedy stačí aj málo a začnú sa diať zázraky 🙂

PRIDAJTE SA K VIAC AKO 15 000 SPOKOJNÝM ĽUĎOM, KTORÍ SLEDUJÚ ŠŤASTIE NA DOSAH

... a odporučte meditáciu: STOP ÚZKOSTI A STRACHU tiež svojim kamarátkam...

Keď mi nabehlo na FB Šťastie na dosah, tak som sa intuítivne pridala do skupiny. Po prvom webinári som sa bez váhania prihlásila do Školy Šťastia. V on-line škole som od začiatku, ako ju Nora otvorila. Nasmerovanie a podpora nielen Noriky ale aj druhých žien v Denníku Vďačnosti mi pomáha nielen v osobnom, ale aj v pracovnom živote. Vďaka EMOČNÝM DETOXOM som po dlhom čase našla samu seba, ale aj samu seba spoznala. To, čo všetko som odblokovavala pomocou týchto detoxov, tak sa v reálnom živote začali diať zázraky. Noví ľudia, nové postoje. Odporučila by som to každej žienke, ktorá chce zmenu v živote, a ktorá hľadá samu seba a chce získať sebavedomie. Je super, že takéto niečo existuje, pretože aj takouto cestou sa dá zmeniť nielen život, ale nájsť v sebe to svetlo.
Ria HusovskáBeauty Consultant, www.sebavedomakrasa.sk
Vďaka Emočnému detoxu sa mi uvoľnila veľká záťaž, som schopná racionálne komunikovať s ľuďmi, ktorí ma predtým dokázali vytočiť. KTO SA NEBOJÍ HLASU SVOJHO PODVEDOMIA, BUDE Z EMOČNÉHO DETOXU VEĽMI PROFITOVAŤ Veľa užitočného do každodenného života mi prinášajú aj online koučingy s doplňujúcimi tipmi, ako si s ľahkosťou uvoľniť záťaž.
Dáša Berackováprekladateľka
V Škole šťastia som od jej otvorenia. V mojom živote sa za poslednú dlhšiu dobu nazbierali udalosti,ktoré mali nemalý dopad na moju psychiku a celkové prežívanie života. Pracujem na sebarozvoji už niekoľko rokov. Na trhu je nespočetne veľa projektov, ktoré sľubujú rýchle zmeny za nie málo peňazí. Norikin projekt ma oslovil preto, lebo svojimi odblokmi sa venuje postupnému odbúravaniu záťaží a blokov, ktoré sme si nevedomky nazbierali, a ktoré nás ťažia. Žiadne čáry-máry a bude to hneď. V Škole šťastia je nám spolu s ďalšími žienkami stále k dispozícii a rieši s nami veci, s ktorými potrebujeme poradiť. Dokonca som historicky prvou víťazkou súťaže o osobnú konzultáciu, ktorá bola pre mňa zoslaná práve včas. Postupom času sa mi v živote začínajú diať zmeny, ktoré som si priala. Cítim zlepšenie vzťahov aj mojich prístupov k rôznym situáciám. Školu šťastia určite odporúčam všetkým ženám, ktoré sú ochotné nájsť si čas pre seba a tým zmeniť svoj život v rôznych oblastiach.
Nikola Pastrňákovásestra
Nemala som žiadne obavy vstúpiť do Školy šťastia, keďže som už mala Norinu knihu Šťastie na dosah, tak som sa veľmi potešila tejto forme. Veľmi mi to pomohlo, práve som prežívala ťažké chvíle, pomocou meditácií, detoxov a možnosti komunikovať s Norikou a dievčatami v klube som nebola sama. Začala som si viac uvedomovať seba a čo chcem, čo ma robí šťastnou a vedieť povedať NIE. Viacej si verím, nabrala som silu hľadať silu a zmysel žiť inak. Trvalo mi to cca 3 mesiace, priebežne. Na Škole šťastia sa mi najviac páči to, že je dostupná kedykoľvek a kdekoľvek. Už som ju odporučila a aj sa stala členkou a odporúčam ďalej.
Ľuba Slaninková
Keďže som sa pred rokom rozhodla pre EMOČNÝ DETOX pod Noriným vedením, nemala som vôbec žiadne obavy vstúpiť do Školy šťastia. Ba práve naopak, potešilo ma to. Hlavne vzťahy medzi ľuďmi, na pracovisku aj v rodine nie sú vždy idealne, vedia človeka rozladit. Pozorujem na sebe zmenu. Odkedy som začala počúvať Norine rady v online koucingu a robím detox duše, som pokojnejšia. Ráno sa zobúdzam akokeby "ľahšia". Nie na kilá, ale pocitovo. Pokojná, to je správne slovo. Pred rokom som netušila, čo sú meditácie, myslela som si, že to asi nie je nič pre mňa. Odporúčam každej žene, ktorá chce pohnúť niečím vo svojom živote, no z rôznych dôvodov sa nedarí, vyskúšať aj túto formu práce na sebe. Na Škole šťastia sa mi páči to, že nič nie je nasilu. Vyberiem si, čo chcem riešiť, či to alebo ono, kedy chcem. U mňa prevláda potreba zlepšovania vzťahov nielen medzi ľuďmi, ale aj k sebe samej. Myslím si, že práve to mnohé ženy potrebujú. Často sú v rebríčku priorít na mieste poslednom práve ony samé.
Mariana Malová
Mala som obavy z nedostatku času a priestoru... Večer sa mi zatiaľ meditovať nepodarilo, preto to robím každé ráno... Ráno, po meditácii, som uvoľnená a naladená na všetky výzvy 🙂 Páči sa mi, že je pre mňa jednoduché si to predstaviť... Jednoznačne odporúčam. Je to super pomôcka pre uvoľnenie strachu a napätia, ktoré nás zväzujú a brzdia. Je to pre mňa niečo ako modlitba... Pokúsim sa túto meditáciu prehodiť na večer, pretože by som mohla zaspávať kľudnejšia 🙂
Alexandra Fázikováarchitektka

MEDITÁCIA STOP ÚZKOSTI A STRACHU

*** UPOZORNENIE***

 

Po zaregistrovaní si skontrolujte aj priečinky spam, reklamy alebo sociálne siete, pretože e-mail sa niekedy môže zatúlať. Pokiaľ by vám e-mail nebol doručený, napíšte nám na: podpora@stastienadosah.sk