Prihláška do online kurzu  

SOM ŠTÍHLA

27.3.-30.4.2023


Bežná cena: 197 eur 

Ako poďakovanie za vašu dôveru teraz len za 47 eur


OBSAH KURZU


1. týždeň: POSILNENIE ZDRAVIA A VITALITY
2. týždeň: POCIT BEZPEČIA
3. týždeň: REDUKCIA STRESU
4. týždeň: EMOČNÝ DETOX® V CHUDNUTÍ

+

6 EXTRA BONUSOV (v hodnote 397 eur)

1. Záznam online koučingu: TAJOMSTVO ZDRAVÉHO CHUDNUTIA

2. Záznam online koučingu: KOĽKO VÁŽIA NAŠE EMÓCIE

3. E-book: AKO SA ZBAVIŤ ZÁCHVATOVÉHO PREJEDANIA

4. Rozhovor s biolekárkou MUDr. Naďou Šoltýsovou: ČO POMÁHA SCHUDNÚŤ

5. Záznam online koučingu: AKO PODPORIŤ SVOJU VNÚTORNÚ A VONKAJŠIU KRÁSU

6. Terapeutická meditácia: POSILNENIE IMUNITY


ONLINE KURZOM SOM ŠTÍHLA VÁS BUDE SPREVÁDZAŤ:


Nora Šulíková

Nora Šulíková je certifikovaná transformačná koučka, mama úžasného 15-ročného syna a optimistka, ktorá robí všetko úprimne a s veľkým nadšením. Pomáha ženám, ktoré zažili toxický vzťah, rozchod, či rozvod, zbaviť sa emocionálnej záťaže vďaka Emočnému detoxu®, napojiť sa na svoju intuíciu, prebudiť svoju seba-hodnotu a znovu-objaviť lásku. Je autorkou knihy Šťastie na dosah, Denníka snov, viac ako 120 vzdelávacích a transformačných online prednášok, 10 online kurzov, množstva meditácií, vizualizácií a je zakladateľkou online ŠKOLY ŠŤASTIA a online konferencie SAMA SEBOU.

www.skolastastia.sk

BONUS 1:

TAJOMSTVO ZDRAVÉHO CHUDNUTIA

Záznam koučingu


  • ponúka prvý krok k oslobodeniu sa od starých a nefunkčných návykov  

Čo hovoria o spolupráci s Norou:

Cítim veľkú vďačnosť, že ma touto cestou sprevádzaš 

Transformačné programy s Norou odstraňujú pozostatky, ktoré sa pri bežnom koučingu nedajú odstrániť, lebo tie pozostatky a nánosy nie sú len tak viditeľné, je na ne potrebná hĺbka seba samého. Zo začiatku to bolo veľmi vyčerpávajúce, ale keď som sa to už naučila, bolo to viac menej fajn. Chcem sa touto cestou poďakovať tvojej úžasnej práci, ktorú robíš, to obohatenie životov, ktoré prinášaš, to vyrovnanie človeka a všetky tie možnosti akými sa dá uberať. Zo srdca Ti ďakujem.
Martina Gernatová

Odporúčam, pokiaľ chcete dosiahnuť harmóniu sama so sebou

S Norou sa mi veľmi dobre spolupracovalo aj preto, že to išlo tak nejak samo. Iba vďaka transformačným technikám som definitívne stratila chuť na zákusky a biele pečivo. Jej prístup je podľa mňa geniálny. Je milá, vždy usmiata a naladená počúvať ako dobrá priateľka, ale zároveň vyžaduje aj aktívnu spoluprácu. Koučing s Norou jednoznačne odporúčam. Má všetky predpoklady na to, aby empaticky zmapovala problémy, aktuálny stav človeka a zodpovedne poradila a pomohla mu vidieť jeho situáciu z nadhľadu a nájsť riešenia. Vrelo odporúčam všetkým, ktorí potrebujú dosiahnuť harmóniu so sebou samým
Alexandra Fáziková

BONUS 2:

KOĽKO VÁŽIA NAŠE EMÓCIE

Záznam koučingu


  • ponúka pohľad na to, aký majú naše emócie vplyv na našu vitalitu, čo zapríčiňuje emocionálnu nadváhu a ako sa jej vyhnúť 

Začínam si svoje telo vážiť viac!

Žalúdok a chrbtica ma už bolia
oveľa menej.

Začínam si svoje telo vážiť viac. Prišlo pochopenie, že ak chcem mať zdravé telo, musím sa k nemu správať s úctvou a vážiť si to, čo pre mňa robí. A je toho teda dosť. Nič nie je samozrejmosť. Toľké roky som ho nepočúvala. Meditácia na POSILNENIE IMUNITY je vo všetkom dokonalá. Samozrejme ju odporúčam, pretože tak, ako mne, verím, že aj iným ľuďom pomôže poznať úctu k sebe a svojmu telu. Je to dar, ktorý nám bol daný a my sme to telo celé roky ničili. Meditácie by som zaviedla aj do škôl.
Patrícia Bošeľová
Veľká vďaka za meditáciu na POSILNENIE IMUNITY. Myslím, že že takéto niečo v tomto ťažkom období potrebuje každý. Cítim sa pri nej uvoľnená. Akoby som ani nebola, hlava prázdna a oddýchnutá. Aj žalúdok a chrbtica ma už bolia oveľa menej.
Petra Solčianska

... A MÁME PRE VÁS EŠTE NIEČO NAVYŠE!

BONUS 3:

AKO SA ZBAVIŤ ZÁCHVATOVÉHO PREJEDANIA!

E-book, ktorý vás nakopne.


  • Objavte overené tipy, ako sa zbaviť záchvatového prejedania 

Pravidelný príliv pozitívnej energie a radosti

Uvedomila som si, aký je život úžasný

Všetko, čo Nora robí v oblasti koučingu, EMOČNÉHO DETOXU, tréningov a videí je smerované ku šťastiu ľudí. Pomáhať druhým môže len ten sám, kto má bohaté skúsenosti, zároveň talent a vedomosti. Účinky EMOČNÉHO DETOXU som pociťovala hneď v ešte pozitívnejšom nastavení na každý deň. Všetky Norine meditácie a transformačné techniky som osobne na sebe vyskúšala a používam ich pravidelne. Veľmi mi pomáhajú aj počas náročnejších dní, keď som napríklad bez energie. Reálne mám pocit, že si viem vytvoriť šťastie každý deň. Je mi cťou s Norou spolupracovať.
Stanka Šeminská
Hneď po prvej meditácii som si „zrazu“ uvedomila, aký je život úžasný a aké možnosti a príležitosti mi prináša. Nešlo mi však o nič všeobecné, ale pozrela som sa spätne na niekoľko posledných dní, na svoje reakcie “ vtedy“ a to, ako som ich „nanovo“ začala vnímať. Určite odporúčam všetkým ľuďom, ktorí chcú niečo zmeniť vo svojom živote, ale niekedy príliš „tlačia na pílu“. Luďom, ktorí si chcú pritiahnuť hojnosť, ale stále ich „niečo“ brzdí.
Katka Berceli

BONUS 4:

ČO POMÁHA SCHUDNÚŤ

rozhovor s biolekárkou MUDr. Naďou Šoltýsovou


  • Rozhovor s biolekárkou MUDr. Naďou Šoltýsovou a jej overené tipy na to, čo pomáha ľahko schudnúť

Najväčšie zmeny vidím na svojej psychike a zobúdzam sa plná energie

Cítim sa viac a viac sama sebou

Priznám sa, že keď som zbadala prvýkrát Noru, neskutočne mi sadla ako človek. Jej vystupovanie, energia a sebavedomie boli priam hmatateľné. Mala som pocit, že ju poznám už roky. Od začiatku mi bola veľmi sympatická a práve preto, keď mi predstavila Emočný detox, som sa rozhodla, že do toho idem. Jednoducho som len vedela, že toto je niečo, čo môže posunúť kvalitu môjho života na úplne inú úroveň. A nemýlila som sa. Najväčšie zmeny vidím na svojej psychike. Zobúdzam sa plná energie a chuti do nového dňa a dokonca mi stačí menej spánku ako predtým. To, čo ma však na celom tom najviac zaujalo je efektivita, akú Nora dokáže dosiahnuť už v priebehu prvého stretnutia. A problém, situácia, či čokoľvek iné, s čím si sami neviete rady a riešite to možno aj roky, sú zrazu preč. Preto, ak ste sa ocitli vo svojom živote v slepej uličke, či jednoducho neviete ako ďalej, alebo potrebujete zhodiť nejaké to kilo a nič Vám nefunguje, ste na tej najsprávnejšej adrese.
Lenka Floreková
Úplne bez obáv som začala s EMOČNÝM DETOXOM a meditáciami s Norinou podporou. Začala som si viac uvedomovať, že treba začať hlavne u seba, takže sebaláska, sebadôvera, vedieť sa prijať, odpustiť a milovať seba, aj mojich blízkych. Najviac sa mi zapáčil online kurz AKO SI OCHRÁNIŤ A OČISTIŤ ENERGIU, strašne veľa dobrých rád a môžem si to pozrieť opakovane. Samozrejme online koučing je pecka, je v tom energia. ŠKOLU ŠŤASTIA som odporúčala aj kamoške. Jednoducho je to pre mňa ŠKOLA ŠŤASTIA, cítim sa viac a viac sama sebou 🙂
Silvia Karľová

BONUS 5:

AKO PODPORIŤ SVOJU VNÚTORNÚ A VONKAJŠIU KRÁSU

Záznam koučingu


  • ponúka konkrétne tipy, čo spraviť, aby ste sa cítili krásna zvnútra, aj zvonka už dnes

S rukou na srdci odporúčam každej žene, ktorá sa chce mať rada ešte viac

Nabrala som silu a zmysel žiť inak

Nora dokáže absolútne dokonalo, profesionálne, ľudsky a vizionársky sprevádzať všetkých ľudí emočným koučingom. Je to dar, ktorý je veľmi výnimočný a neviem si predstaviť nikoho iného, komu by som sa vedela bez obáv otvoriť na tejto úrovni. S rukou na srdci odporúčam každej žene, ktorá sa chce mať rada ešte viac.
Slávka Vydarená
Nemala som žiadne obavy vstúpiť do Školy šťastia, keďže som už mala Norinu knihu Šťastie na dosah, tak som sa veľmi potešila tejto forme. VEĽMI MI TO POMOHLO, práve som prežívala ťažké chvíle, pomocou meditácií, detoxov a možnosti komunikovať s Norikou a dievčatami v klube som nebola sama. Začala som si viac uvedomovať seba a čo chcem, čo ma robí šťastnou a vedieť povedať NIE. Viacej si verím, nabrala som silu hľadať silu a zmysel žiť inak.
Ľuba Slaninková

BONUS 6:

POSILNENIE IMUNITY

terapeutická meditácia


  • Špeciálna liečivá meditácia zameraná
    na posilnenie imunity a podporu vitality vytvorená v spolupráci s biolekárkou MUDr. Naďou Šoltýsovou