RELAX - MEDITÁCIA

POČAS DNEŠNEJ ŠPECIÁLNEJ VIANOČNEJ AKCIE, KTORÁ TRVÁ LEN DO POLNOCI, ZÍSKATE MEDITÁCIU RELAX LEN ZA 2,90 EUR.

 

STAČÍ V OBJEDNÁVKE UVIESŤ ZĽAVOVÝ KÓD: RMV17

O AUTORKE

NORA ŠULÍKOVÁ

transformačný a NLP koučing, emočný detox, energetická rovnováha

Nora Šulíková je certifikovaná transformačná a NLP koučka a expertka na anglický jazyk s viac ako 15 ročnými skúsenosťami. Všetko, do čoho sa v živote púšťa, robí vždy úprimne a s veľkým nadšením. Je autorkou Denníka snov, e-bookov English: A Love Story, Travel Around The World, vzdelávacích a transformačných webinárov, online kurzu, meditácií, vizualizácií a inšpiratívnych videonávodov Šťastie na dosah. Pomáha ľuďom zbaviť sa emocionálnej záťaže, napojiť sa na svoju intuíciu a sprevádza ich na ceste za objavením a udržaním si svojho šťastného ja

VÝHODY MEDITÁCIE

'Všetky prekážky začínajú v našej mysli. Naše telo je fyzickým odrazom rozhodnutí, ktoré počas života robíme.'

 

Deepak Chopra, M.D., americký holistický lekár

VNÚTORNÝ KĽUD

Ako často upratujete? Predstavte si, ako by to vyzeralo, keby ste neupratali svoj byt alebo dom dlhšiu dobu? Všade by sa nakopil neporiadok a určite by to nebolo najideálnejšie miesto na bývanie. Ani sústrediť by sa Vám poriadne nedalo... Predstavte si, že Vaše telo je ako izba. Každý deň sa do nej naukladá rôzny neporiadok - z mysle, tela, srdca a duše. Tento neporiadok môže byť vo forme negatívnych myšlienok, emócií a energie. Prichádzajú k nám z rôznych zdrojov - zo stretnutí s inými ľuďmi, médií, pracovného prostredia, alebo z našich vnútorných dialógov. Ak sa pravidelne nevenujete meditácii, tak sa takýto neporiadok vo Vás po čase nakopí. Počas Večernej meditácie si pravidelne čistíte svoj systém od neporiadku rovnako, ako keď si upratujete izbu. Zbavíte sa negatívnej záťaže a získate veľa pozitívnej energie.

BYŤ TU A TERAZ

Keď meditujete, začnete si uvedomovať prítomný okamih. Naučí Vás to lepšie reagovať na situácie naokolo, začnete sa prirodzene viac sústrediť, budete produktívnejší a pozornejší. Viac sa prepojíte so svojim okolím a začnete mať oveľa viac energie, ako kedykoľvek predtým. Začnete si uvedomovať viac svoje myšlienky, spôsob, akým rozmýšľate, čo cítite a čo chcete. To Vám umožní oveľa lepšie a rýchlejšie sa rozhodovať vo všetkých oblastiach Vášho života.

ZDROJ INŠPIRÁCIE

Vedomá myseľ používa len veľmi malé percento nášho mozgu, približne 10 percent. Zvyšná časť našej inteligencie je ukrytá v našej podvedomej mysli. A to je práve priestor, odkiaľ čerpáme inšpiráciu, prichádzame na veľké nápady a najlepšie riešenia rôznych záležitostí. Sila našej podvedomej mysle sa dá veľmi jednoducho objaviť práve počas meditácie. Ak Vás niečo frustruje alebo hľadáte nápady pre niečo, na čom práve pracujete, začnite meditovať a uvidíte, čo všetko objavíte. A veľmi jednoducho 🙂

POKOJNÝ SPÁNOK

Jeden z častých dôvodov nespavosti je to, že naša myseľ je doslova bombardovaná rôznymi myšlienkami, ktoré spúšťajú úzkosť, stres a depresiu. Meditácia napomáha k vnútornému ukľudneniu a tým Vám uľahčuje zaspávanie a prispieva ku kvalitnému spánku. Keď spíte, Vaša myseľ triedi všetky možné informácie, a keď pred spaním pravidelne meditujete, tak sa myšlienkový a emocionálny balast pretriedi a nastavíte sa tak prirodzene na príjemný spánok. Ak pociťujete veľkú psychickú záťaž v akejkoľvek oblasti života, pravidelná meditácia večer pred spaním Vám môže pomôcť Vašu situáciu výrazne zlepšiť už len tým, že budete vstávať vyrovnane, oddýchnuto, sviežo a plný energie.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

4 NAJČASTEJŠIE OBAVY TÝKAJÚCE SA MEDITÁCIE

1. Meditácia je ťažká

Ľudia si veľmi často pod meditáciou predstavujú niečo, na čo sa môžu sústrediť len duchovne založení ľudia. Pravdou ale je, že meditácia je jednoduchá činnosť, ktorá je často dokonca aj zábavná.

2. Počas meditácie musím mať úplne čistú hlavu

Toto je častý dôvod, prečo ľudia prestanú meditovať, lebo sa cítia frustrovaní. Ale meditácia nie je len o totálnom vyprázdnení myšlienok z hlavy, to totiž vytvára u mnohých ľudí stres a nekľud. Nemôžeme síce celkom zastaviť tok našich myšlienok, ale môžeme sa rozhodnúť, koľko priestoru im počas meditácie budeme venovať a ktorým konkrétne. A často sa dokážeme napojiť na čisté vedomie práve v momentoch medzi našimi myšlienkami.

3. Meditáciu musím praktizovať roky, aby sa dostavili výsledky

Výhody meditácie možete pocítiť okamžite a mnohé vedecké štúdie a svetové osobnosti, ktoré propragujú vynikajúce účinky meditácie na čele s popredným americkým lekárom Deepakom Choprom, sa zhodujú v tom, že už po 8 týždňoch pravidelnej meditácie nielenže výrazne klesli u ľudí pocity úzkosti, ale zlepšila sa im pamäť, zvýšilo sebavedomie a zredukoval stres.

4. Nemám na meditáciu čas

Na svete je obrovské množstvo ľudí vo vysokých funkciách a tiež celebrít, ktorí desaťročia pravidelne meditujú. Ak si z meditácie spravíte prioritu, tak sa nim môžete pridať aj Vy 🙂 Meditácia sa dá praktizovať kdekoľvek a kedykoľvek, takže je len na Vás, či sa budete vyhovárať na to, že nemáte čas, alebo ste veľmi ospalí. Faktom je, že čím pravidelnejšie meditujeme, tým si na meditáciu ľahšie nájdeme čas.

 'Naučiť sa meditovať a praktizovať meditáciu je naozaj veľmi jednoduché. Ale výhody, ktoré to človeku prinesie do života, sú neopísateľné. Mení to úplne všetko.'

 

Cameron Diaz, americká herečka

RELAX - MEDITÁCIA

Názov: Relax - meditácia

Vhodné pre: ženy & mužov

Formát: audio mp3 na stiahnutie

Jazyk: slovenčina

Cover design: mamplan s.r.o.

Background music: AG Music

Voiceover: Nora Šulíková

Vydal: mamplan s.r.o.

Rok vydania: 2017

© Chránené autorským právom, Licencia: pre 1 domácnosť

Krátky popis: Meditácia RELAX vás uvoľní po náročnom dni a pomôže vám dobiť baterky a uvoľní telo a dušu 🙂

Bežná cena: 6,90 €

*** Pokiaľ sú Vaše fakturačné údaje iné, ako slovenské, tak meditácia RELAX podlieha DPH krajiny, v ktorej máte fakturačné údaje. Ďakujeme za pochopenie 🙂

POČAS DNEŠNEJ ŠPECIÁLNEJ VIANOČNEJ AKCIE, KTORÁ TRVÁ LEN DO POLNOCI, ZÍSKATE MEDITÁCIU RELAX LEN ZA 2,90 EUR.

 

STAČÍ V OBJEDNÁVKE UVIESŤ ZĽAVOVÝ KÓD: RMV17