NEVEREJNÁ PONUKA - je určená iba Vám,

ako poďakovanie za to, že ste mi už dali svoju dôveru!

BRÁNA K FINANČNEJ SLOBODE

Povinný predmet, ktorý vás v škole neučili a doma o tom nehovorili

… keď sa nebudeš dobre učiť, tak nedostaneš dobre platenú prácu a nebudeš mať žiadnu budúcnosť…

Aj vy ste sa v detstve naháňali za dobrými známkami, aby ste mali pred sebou veľkú budúcnosť, ale namiesto toho to nakoniec bolo neskôr všetko úplne inak? Ste naštvaná sama na seba, makáte od rána do večera, ťaháte energeticky aj finančne všetkých naokolo a napriek tomu, že normálne zarábate, aj tak sa stále topíte v dlhoch a nezaplatených účtoch...

Nás, ani našich rodičov, ani našich starých rodičov nikto neučil o tom, ako sa k finančnej slobode dopracovať. V škole sme preberali abstraktnú matematiku, bifľovali rôzne encyklopedické vedomosti, doma bola táto téma tabu, ale TO, ČO O FINANČNEJ SLOBODE A PROSPERITE NAOZAJ POTREBUJEME VEDIEŤ, nám vôbec nikto neprezradil...

Až doteraz.

Ak aj vy máte pocit, že:

 • keď poplatíte všetky účty, tak ste tam, kde ste boli
 • aj keď makáte, tak s peniazmi vychádzate len tak tak
 • zisk je pre vás niečo ako lochnesska - už ste o nej počuli, ale nikdy ste ju na vlastné oči nevideli
 • peniaze a rodinu by mal zabezpečiť muž
 • druhým ľuďom sa darí a vy ste stále na mizine
 • kam zmizla tá žena, ktorá mala takú veľkú budúcnosť
 • v hĺbke duše sa bojíte, že keď niečo zarobíte, tak aj tak o to prídete
 • vaše sny sú ako fatamorgána
 • nevidíte zmysel svojho života

NIE STE V TOM SAMA!

Podobne to prežíva obrovské množstvo iných žien. Namiesto bezstarostného života plného hojnosti, radosti a spokojnosti sa snažíte len tak tak držať nad vodou. A keď vám to nejde, máte pocit, že vy ste na vine.

VEĽMI DOBRE VIEM, V AKOM ROZPOLOŽENÍ SA NACHÁDZATE! Sama som si tým prešla.

Dobre som sa učila, mala som dobré známky, našla som si po škole prácu v odbore, ktorý som vyštudovala a myslela som si, že to bude moja cesta, moja veľká budúcnosť, ktorá ma oslobodí a poplatí všetky účty ...

Namiesto toho som v práci nechala so sebou zametať, zrútil sa mi rodinný život a po siedmych rokoch som skončila - rozvodom a vyhadzovom z práce. Zo dňa na deň.

Vo vrecku mi zostalo doslova pár centov a radšej som niekoľko dní vôbec nejedla, aby som mohla kúpiť rožky pre svoje malé dieťa...

Pokiaľ ste aj vy zažili niečo podobné…

... nie je to vaša chyba!

Je to preto, že o peniazoch, prosperite, hojnosti a skutočnej finančnej slobode nás učili minimum… Ak vôbec... Nikto nám nevysvetlil, ako sa naozaj nastaviť na prosperitu.

Dnes už viem, že ak by som si už vtedy otvorila bránu k finančnej slobode, ako ju mám dnes, mohol byť môj príbeh úplne iný. Omyl, v ktorom som žila ja, vidím vo svojej praxi dookola opakovať obrovské množstvo žien. A pritom to nie je žiadna veda! Brána k finančnej slobode je to, čo zásadne zlepší vašu prosperitu a pomôže vám nastaviť sa na naozajstnú finančnú slobodu. Pretože…

Všetka vaša snaha o dosiahnutie vlastnej finančnej slobody je ÚPLNE O NIČOM, pokiaľ....

 

NEPOCHOPÍTE JEDNU DOLEŽITÚ VEC,

ktorá vás od takejto slobody delí!

Ale ešte predtým, než vám prezradím, čo to je, si na chvíľu predstavte, aké by to bolo....

 • dopriať si bez výčitiek oveľa viac času pre seba, svoju rodinu a záľuby
 • prestať drieť od rána do večera, potom večer odpadnúť do postele a tento kolotoč opakovať donekonečna deň za dňom
 • mať dostatok prostriedkov na účte
 • prestať sa stresovať tým, že prídu ďalšie neočakávané účty
 • dokázať si pritiahnuť do života hojnosť a prosperitu
 • môcť s ľahkosťou poplatiť účty a dopriať radosť sebe a svojim blízkym
 • vedieť si vytvoriť a udržať si svoju vlastnú finančnú slobodu
 • vedieť riešiť rôzne situácie s ľahkosťou a tak, aby vám neodoberali energiu
 • mať svoje financie pod kontrolou
 • zbaviť sa stresu, nervozity, úzkosti a desu spojeného s peniazmi
 • uvoľniť sa z emocionálnej záťaže spôsobenej dlhmi

Máte pocit, že je to sci-fi? Nie, môže to byť realita, vďaka ktorej

AJ VY DOKÁŽETE ŽIŤ ŽIVOT, PO AKOM TÚŽITE - PLNÝ HOJNOSTI, PROSPERITY, SLOBODY, RADOSTI A LÁSKY

Ak teraz zatvoríte túto stránku s tým, že takýmto blbostiam neveríte, úplne chápem. Keby som nemala svoju vlastnú osobnú skúsenosť a spätnú väzbu od stoviek žien z mojich kurzov a individuálnych koučingov, ani ja by som tomu neverila. Iba vďaka poznaniu a pochopeniu princípov,
o ktoré sa chcem teraz s vami podeliť, som sa dokázala ja sama nastaviť na vlastnú finančnú slobodu, o akej som ani nesnívala...

A pritom to, čo k finančnej slobode potrebujeme, je úplne JEDNODUCHÉ.


URČITE ODPORÚČAM ŽENÁM, KTORÉ SI CHCÚ PRITIAHNUŤ HOJNOSŤ, ALE STÁLE ICH "NIEČO" BRZDÍ.

Určite odporúčam všetkým ženám, ktoré chcú niečo zmeniť vo svojom živote, ale niekedy príliš „tlačia na pílu“. Ženám, ktoré si chcú pritiahnuť hojnosť, ale stále ich „niečo“ brzdí.
Katka Bercelilektorka šitia, www.akousit.sk

Teraz vám prezradím, čo naozaj potrebujeme, aby sme mohli otvoriť bránu k finančnej slobode...

 

Potrebujeme si najprv vybudovať

DOBRÝ VZŤAH K PENIAZOM!

Naozaj! Toto je najčastejšia chyba nás žien v snahe vytvoriť si finančnú slobodu.
Že nerozumieme peniazom, nemáme k nim vytvorený žiadny vzťah (prípadne len negatívny) a nerozumieme tomu, ako to priťahovanie prosperity vlastne funguje.
Asi si teraz poviete…

TO AKOŽE FAKT? TO JE AŽ TAKÉ JEDNODUCHÉ?

Jednoduché to je, ale kým nám to niekto zrozumiteľne nevysvetlí, správame sa k peniazom a vnímame prosperitu úplne inak, ako by sme mali.

 • myslíme si, že láska k peniazom je koreňom všetkého zla (a pritom láska je hodnota, ktorá je dobrá a pozitívna a peniaze sú takisto hodnota, ktorá je pozitívna. Peniazmi len vymieňame hodnotu za hodnotu. Pravdou však je, že peniaze majú na sebe mnoho negatívnych nálepiek práve od ľudí, ktorí ich nemajú radi alebo ich majú málo alebo ich zneužívajú...)
 • máme naučené, že peniaze kazia ľudí a charakter (pritom opak je pravdou, pretože pokiaľ niekto nemá dobrý charakter, je jedno, či má málo alebo veľa peňazí, peniaze jeho charakter len zvýraznia a znásobia...)
 • sťažujeme sa a nadávame, koľko nezaplatených účtov máme na krku (a pritom každý jeden ÚČET JE DAR, pretože keby sme napríklad nemali elektrinu alebo tečúcu vodu, tak by náš život vyzeral úplne inak - nemohli by sme si dopriať teplé jedlo, sprchu, uvariť kávu alebo čaj, zažať svetlo, nabiť telefón, zapnúť kúrenie, pustiť si obľúbenú hudbu alebo film...)
 • závidíme a myslíme si, že všetci úspešní a bohatí ľudia sú podvodníci (a pritom žiarlivosť nám enormne odoberá z našej vlastnej energie a je to pre nás úplná strata času. A čo je úplne najhoršie, úplne nás to vzďaľuje od toho, čo chceme. Pretože keď zbohatneme, budeme presne ako tí ľudia, ktorých teraz neznášame. A to je dobrý zmätok pre našu myseľ. Koho potom budeme neznášať?)
 • máme zafixované, že všetky dlhy sú zlé (ale pritom nie všetky dlhy v sebe majú negatívnu energiu. Napríklad, keď si peniaze požičiate, aby ste si zaplatili štúdium, kúpu bytu, alebo rozbeh podnikania, tak sa na tieto požičané peniaze treba pozerať ako na investíciu, ktorá sa vám niekoľkonásobne vráti. A v tom prípade je to pozitívna energia...)
 • často tvrdíme, že "to si nemôžem dovoliť" (týmto sa veľmi oslabujeme, pretože nedovoľujeme prúdeniu hojnosti do svojho života...)
 • myslíme si, že keď náš partner alebo manžel má na starosti financie v domácnosti, že sa o ne nepotrebujeme zaujímať ( a pritom týmto paradoxne oslabujeme samy seba, pretože peniazom nevenujeme pozornosť. Predstavte si, aké by to bolo, keby ste vášmu vzťahu s partnerom nevenovali pozornosť a "mali svojho partnera na háku"...)
 • bojíme sa, že bohatstvo alebo peniaze nás zmenia k horšiemu (a tým si sabotujete priťahovanie finančných zdrojov a prosperity do života...)
 • prebrali sme názor, že chcieť peniaze je zlé a nie je to dosť duchovné (a pritom pokiaľ ste človek, ktorý chce pomáhať ľuďom a šíriť dobro po svete, tak k tomu potrebujete aj peniaze. Peniaze sú len prostriedom, výmenou hodnoty za inú hodnotu, nie cieľom.)

Dobrý vzťah k peniazom je ZÁKLADNÝ PREDPOKLAD
FINANČNEJ SLOBODY!


DOKÁŽETE SI PRITIAHNUŤ VIAC PROSPERITY DO ŽIVOTA 

Určite by som spoluprácu s Norou odporučila ženám, ktoré nevedia, prečo sa im dejú určité veci, ktoré netušia, čím chce naplniť svoj život a čomu sa chce v živote venovať, ako aj tomu, kto potrebuje nakopnúť k činnosti, kto chce odhaliť svoj skrytý potenciál, pritiahnuť si viac hojnosti a prosperity do svojho života. Nora, srdečná vďaka za úžasný program, nabitý neskutočnou energiou. Je úžasný v tom, že človeka chytí nielen za srdce, ale aj dušu, tú moju určite! Ste úžasná v tom, čo robíte. Klobúk dolu!
Monika Roššová

Je to, akoby ste zasadili rastlinu a prestali sa o ňu starať.

Predstavte si rastlinu. Predpokladajme, že táto rastlina predstavuje váš vzťah k peniazom.

Keď sa o svoju rastlinu vôbec nepostaráte, keď ju nepolievate, necháte ju vysychať, nedáte jej potrebné živiny pre rast, ani sa na ňu nepozriete a necháte ju len tak "pohodenú" niekde v tmavom kúte, kde nemá dosť svetla...

Takáto rastlina čoskoro úplne vyschne a môžete ju vyhodiť...

A teraz si predstavte, že sa o túto rastlinu staráte poriadne.

Pokiaľ sa o túto rastlinu staráte, polievate ju, vyživujete jej korene, rozprávate sa s ňou a umiestnite ju na vhodné miesto, kde má primerane dosť svetla, tak rastie a kvitne a odmeňuje vás svojou krásou.

Pri pohľade na ňu sa vám oči rozžiaria, srdce zaplesá radosťou a duša rozohreje...

CÍTITE TEN OBROVSKÝ ROZDIEL, ŽE?

Vo vzťahu k peniazom je to podobné. Stačí im venovať viac láskyplnej pozornosti a začnú sa diať zázraky....

Možno sa teraz pýtate…

Nora, naozaj existuje niečo také, ako

finančná sloboda?

Existuje! Akurát potrebujete otvoriť bránu, ktorá vás od vašej vlastnej finančnej slobody delí. Ale väčšina žien vôbec netuší, ako...


V ŽIVOTE SA MI ZAČALI DIAŤ ZÁZRAKY A PO DLHOM ČASE
SOM NAŠLA SAMU SEBA

Po dlhom čase našla samu seba, ale aj samu seba spoznala. V reálnom živote sa mi začali diať zázraky. Odporučila by som to každej žienke, ktorá chce zmenu v živote, a ktorá hľadá samu seba a chce získať sebavedomie. Je super, že takéto niečo existuje, pretože aj takouto cestou sa dá zmeniť nielen život, ale nájsť v sebe to svetlo.
Ria HusovskáKozmetika a líčenie, @makeupkapusany

Téme partnerských vzťahov a vzťahu k vlastnej prosperite sa vo svojej praxi venujem už viac ako šesť rokov. Presne z toho najdôležitejšieho, čo viem o finančnej slobode som vytvorila šesť týždňový online kurz, vďaka ktorému v sebe uvoľníte neviditeľnú emocionálnu záťaž, ktorá vám bráni otvoriť sa finančnej slobode a ponoríte sa hlboko do porozumenia nielen svojho vzťahu k peniazom (ale aj pochopenia dlhov, schopnosti ako si priťahovať prosperitu a hojnosť)...

...ale zlepšíte si aj svoj vzťah sama k sebe.
 
Preto som pre Vás pripravila
online kurz BRÁNA K FINANČNEJ SLOBODE

V tomto kurze sa s vami podelím o všetko, čo som sa naučila počas môjho vzťahu s peniazmi a prosperitou a rokov práce so ženami vo vzťahovej oblasti a v oblasti prosperity. Vysvetľujem v ňom to úplne najdôležitejšie, čo by mali ženy vedieť, aby dokázali nielen tvoriť, ale hlavne si udržať svoje vnútorné a vonkajšie bohatstvo, prosperitu, hojnosť a lásku a otvorili bránu svojej finančnej slobode.

Hodnota kurzu je 197 Eur.

Vy teraz za túto cenu môžete získať to, čo kompletne zmení vaše vnímanie a priťahovanie si vlastnej prosperity. Kurz je plný momentov, pri ktorých sa pozastavíte a budete sa čudovať…

AKO JE MOŽNÉ, ŽE MA TO DOTERAZ NENAPADLO?

Online program Brána k finančnej slobode vám ukáže:

 • skryté emocionálne bloky, ktoré vás udržujú v strachu
  a podvedome vám bránia pritiahnuť si hojnosť do života
  (aj keď tvrdo pracujete a všetko ostatné robíte dobre.)
 • prečo sa vám doteraz nedarilo priťahovať prosperitu
  a hojnosť tak, ako by ste chceli
 • ako nájsť a otvoriť bránu k svojej vlastnej finančnej slobode
 • pochopíte množstvo situácií z vašej minulosti či súčasnosti, ktorým ste doteraz vôbec nerozumeli
 • ako sa zbaviť úzkosti, strachov, obáv, hnevu, nervozity
  a negatívnych presvedčení spojených s peniazmi
 • uvoľníte neviditeľnú emocionálnu záťaž, ktorá vám komplikuje osobný a pracovný život a bráni vám pritiahnuť si do života prosperitu, hojnosť a bohatstvo
 • čo je základom pre vytvorenie a udržanie si dobrého vzťahu k peniazom
 • spôsob, ako sa vymotať zo začarovaného kruhu topenia sa v dlhoch
 • odkryjete to, čo chcete od života dostať a čo si túžite do života naozaj pritiahnuť
 • pomôže vám nájsť a otvoriť sa možnostiam a príležitostiam na pritiahnutie si zdrojov prosperity, ktoré zatiaľ možno okolo seba nevidíte
 • ako prijímať dary a peniaze, ktoré k vám môžu prichádzať neočakávaným spôsobom...

JAKOBY MI NĚKDO ROZSVÍTIL SVĚTLO VE CHVÍLI,

KDY SE NA MÉ CESTĚ SETMĚLO

Ve svém životě jsem prožila tááák nelehké situace, které poznamenaly mě i můj pohled na svět i na radost, která je v mém životě sice důležitá, ale někdy je žití tak neradostné... Změny se začaly dít, některé hned a jiné postupně. Jak nyní často říkám: "Krok po kroku jdu k pokroku”. Vždy když jsem se zaposlouchala do příjemného uklidňujícího hlasu Nory, zjišťovala jsem nové a nové nápady a úhly pohledu, jak se dá na věci pohlížet. Nacházím radost každý den a raduji se i z maličkostí. Líbí se mi všechny meditace, ale nejvíce transformační techniky (hlboké emočné odbloky EMOČNÝ DETOX), při kterých nacházím odpovědi na své (i mnou nevyřčené) otázky. ROZHODNĚ DOPORUČUJI, protože je velmi důležité se v dnešní uspěchané době zastavit, nahlédnout do sebe, pročistit minulost, negativní energii a pocity. Znovu nacházím sama sebe a vím, že si zasloužím radost a lásku. Velmi děkuji Noře za její práci, kterou pro nás dělá, za její konkrétní odpovědi na konkrétní otázky. Upřímnost, odvahu, pochopení a laskavost, se kterou se nám věnuje.
Marie Kosteleckákoučka zdravého životního stylu, www.mariekostelecka.cz

Chcete lepšie porozumieť svojmu vzťahu k peniazom a vzťahu sama so sebou?
Chcete si začať priťahovať viac hojnosti a prosperity do života a nastaviť sa na vlastnú finančnú slobodu? 

NEVEREJNÁ PONUKA IBA PRE VÁS

ZA PODMIENOK, KTORÉ 

NEBUDEM OPAKOVAŤ!

Počas šiestich týždňov online kurzu BRÁNA K FINANČNEJ SLOBODE vám zrozumiteľne, jasne a jednoducho vysvetlím nielen princípy, na ktorých funguje priťahovanie hojnosti a propserity do života, ale pridám aj tipy a úlohy na to, aby ste poznanie mohli IHNEĎ uviesť do praxe!

V každom týždni na Vás čaká jedno hlavné video plné zmysluplných vedomostí a pochopenia princípov nastavenia sa na prosperitu.

Súčasťou kurzu sú aj EMOČNÉ DETOXY, hlboké transformačné nahrávky, vďaka ktorým si dokážete odblokovať energetické záťaže a emocionálne zranenia na duši, ktoré vám podvedome bránia otvoriť sa prosperite a vlastnej finančnej slobode. 

Šesť týždenný online kurz Brána k finančnej slobode sa bude týkať (nielen) týchto tém:

TÝŽDEŇ 1: Zaslúžim si hojnosť

V tomto týždni zažijete transformačnú cestu do detstva, vďaka ktorej objavíme spúšťače toho, prečo sa vám doteraz nedarilo priťahovať prosperitu a hojnosť tak, ako by ste chceli a mať finančnú slobodu. Zároveň pochopíte množstvo situácií z vašej minulosti či súčasnosti, ktorým ste doteraz vôbec nerozumeli.

TÝŽDEŇ 2: Zbavenie sa úzkosti z peňazí

V tomto týždni sa začnete zbavovať úzkosti, strachov, obáv, hnevu, nervozity a negatívnych presvedčení spojených s peniazmi. Vďaka Emočnému detoxu k tejto téme si uvoľníte neviditeľnú emocionálnu záťaž, ktorá vám komplikuje osobný a pracovný život a bráni vám pritiahnuť si do života prosperitu, hojnosť a bohatstvo.

TÝŽDEŇ 3: Dobrý vzťah k peniazom

"Tie peniaze stále niekam miznú! Nikdy ich nie je dosť! Ledva prídu, hneď odídu!" Peniaze a vzťah k nim je často veľmi tabuizovaná téma a pre mnohých ľudí nie je jednoduché o nej hovoriť. Peniaze sú však každodennou súčasťou každého človeka a pokiaľ k nim nemáte vytvorený dobrý vzťah, ktorý stále zlepšujete, tento týždeň to budeme aj vďaka Emočnému detoxu meniť. 

TÝŽDEŇ 4: Uvoľnenie emocionálnej záťaže dlhov 

Ocitli ste sa v bludisku dlhov a podlžností, ktoré vás roky ťažia? Zamotali ste sa do začarovaného kruhu od výplaty k výplate? V tejto časti vám vysvetlím, prečo je to tak a ako sa nastaviť na to, aby ste sa z toho postupne mohli dostať von. Pokiaľ ste niekedy mali voči niekomu vytvorený nejaký dlh (a nemusel byť iba finančný, napríklad ste niekomu niečo sľúbili, ale nesplnili), tak tento týždeň to budeme vďaka Emočnému detoxu meniť.

TÝŽDEŇ 5: Tajomstvo prosperity

Tajomstvo prosperity je dobrodružná a objavná téma, ktorá v sebe skrýva to, čo chceme od života dostať a čo si túžime do života pritiahnuť. Pokiaľ sa dostatočne a sústredene nevenujete možnostiam a príležitostiam (alebo ich zatiaľ vo svojom okolí nevidíte), ktoré vám môžu pomôcť prosperitu, bohatstvo, lásku a hojnosť do života pritiahnuť, tak tento týždeň to budeme aj vďaka Emočnému detoxu ladiť a meniť.

TÝŽDEŇ 6: Finančná sloboda

Otvorenie brány k vlastnej finančnej slobode je životne dôležité pre každú ženu, ktorá chce v živote rásť a naplniť svoje poslanie. Pokiaľ sa zatiaľ necítite finančne slobodne, tento týždeň to budeme meniť.

Aby Vaša cesta bola ešte jednoduchšia a rýchlejšia,

mám pre Vás teraz aj špeciálne bonusy v hodnote 200 eur:

BONUS 1: EMOČNÝ DETOX PRÍRUČKA

Prehľadné video-návody, ktoré vám pomôžu a podporia vás v tom, čo robiť pred, počas a po emočnom detoxe, ako sa na pripraviť, na čo nezabudnúť a… Keď som s energetickými odblokmi začínala, tak som musela venovať veľmi veľa času a energie zisťovaním, čo je dobré spraviť, čo naopak vôbec nie a čomu sa vyhnúť a stálo ma to veľa času, peňazí a energie. Všetko toto know-how som dala do tejto ucelenej a prehľadnej príručky, ktorá vás presne nasmeruje, čo a ako robiť, aby emočné detoxy boli pre vás naozaj efektívne a ušetrí vám to kopu času, energie a peňazí.

BONUS 2: DENNÍK DUŠE

Často sa môže stať, že si nevieme spomenúť, čo vlastne sa nám v priebehu našej transformačnej cesty zmenilo a nepamätáme si všetky pokroky, zmeny a posuny. DENNÍK DUŠE je unikátny nástroj na to, aby ste si krok po kroku zaznamenávala a zapisovala to, čo sa vám darí, kam ste sa posunula, ako na vás jednotlivé Emočné detoxy vpývajú a čo sa pomenilo, ako aj záznam svojich snov, každodenné pripomenutie si všetkých rituálov, na ktoré treba pamätať a omnoho viac… Denník duše je formou PDF na vytlačenie koľkokrát budete chcieť…

BONUS 3: TEST - ČO O MNE HOVORÍ MÔJ VZŤAH K PENIAZOM

Tento test vám pomôže objaviť, aký je váš aktuálny vzťah k peniazom, čo vám bráni pritiahnuť si hojnosť, po ktorej túžite a čo váš vzťah k peniazom hovorí o vás.

BONUS 4: AKO SI OCHRÁNIŤ A OČISTIŤ ENERGIU

V tomto transformačnom online kurze vám ukážem a naučím vás konkrétne postupy, techniky a triky, ako si svoju energiu chrániť a očisťovať. Aby ste s ľahkosťou mohli priťahovať do svojho života všetky zdroje hojnosti a prosperity… tak, ako práve teraz potrebujete.

BONUS 5: ČO ROBIŤ, KEĎ VÁS NEPODPORUJÚ

Keď sa rozhodnete vstúpiť dnes, tak získať aj tento špeciálny video-návod ako a čo robiť, v prípade, že váš partner, rodina alebo okolie nechápe, prečo sa chcete osobnostne rozvíjať a posúvať sa ďalej…

BONUS 6: NEOBMEDZENÝ PRÍSTUP DO PODPORNEJ KOMUNITY ŽIEN V ŠKOLE ŠŤASTIA

Spoznajte nové chápavé priateľky, ktoré vám budú vždy nablízku. Môžete sa spolu rozvíjať, podporovať, od srdca sa vyrozprávať, rásť a kvitnúť do krásy. Čo je na tom najlepšie, že UŽ NEBUDETE NA TO SAMA! Kedykoľvek si s niečím nebudete vedieť poradiť, alebo sa na niečom zaseknete, alebo budete potrebovať nakopnúť, napíšte do uzavretej diskusie v DENNÍKU VĎAČNOSTI svoju žiadosť o podporu. A máte tu aj moju podporu a môžete sa ma na čokoľvek spýtať. Túto formu podpory odo mňa okrem individuálnych VIP koučingov nikde inde nenájdete. A môžete ju mať neobmezene…

Hodnota kurzu Brána k finančnej slobode je 197 Eur.

 • Ak by ste vďaka nemu začali konečne rozumieť nielen peniazom, ale aj sebe ako žene, stálo by to za to?
 • Ak by ste sa vďaka nemu naučili konečne priťahovať do svojho života hojnosť a prosperitu, stálo by to za to?
 • Ak by sa vám vďaka nemu podarilo otvoriť bránu k vlastnej finančnej slobode, o ktorej ani nesnívate, stálo by to za to?

Ak ste aspoň na jednu otázku odpovedali ÁNO, potom pre Vás mám SUPER SPRÁVU !

Kurz teraz ponúkam so zľavou

50% 

 

namiesto 197 Eur

stojí 97 Eur

Prečo?

Tento kurz sa začne až 20.1.2020 a ja ho preto teraz ponúkam za nižšiu, predpredajovú cenu.

Kedže si ale veľmi vážim to, že ste mi už predtým svoju dôveru dali - stiahli ste si niektorú moju meditáciu, pozerali niektorý môj webinár, prečítali moju knihu Šťastie na dosah alebo sa zúčastnili niektorého z mojich kurzov, chcem se Vám

POĎAKOVAŤ EŠTE VIAC, EXTRA ŠPECIÁLNE!

Celý tento balíček KURZ + VŠETKY BONUSY Vám v neverejnej ponuke LEN pre ľudí z mojej databázyLEN NA obmedzený ČAS TROCH DNÍ ponúkam za cenu, ktorá sa už tento rok

NEZOPAKUJE!

Online kurz Brána k finančnej slobode vďaka tomu získate s neuveriteľnou

zľavou až 70%

+ pribalím vám ZDARMA aj všetky BONUSY v hodnote 200 Eur

Balíček Brána k finančnej slobode, ku ktorému budete mať neobmedzený prístup, obsahuje:

 • 6-týždňový online kurz Brána k finančnej slobode
  (v hodnote 197 Eur)
  vrátane 5 špeciálnych Emočných detoxov®:

   

  Emočný detox®: Úzkosť z peňazí
  Emočný detox®: Dobrý vzťah k peniazom
  Emočný detox®: Uvoľnenie emocionálnej záťaže dlhov
  Emočný detox®: Tajomstvo prosperity
  Emočný detox®: Finančná sloboda

  + EXTRA BONUSY (v hodnote 200 Eur)

 • Bonus 1: Emočný detox kompletná príručka
 • Bonus 2: Denník duše
 • Bonus 3: Test: Čo o mne hovorí môj vzťah k peniazom
 • Bonus 4: Ako si ochrániť a očistiť energiu (online kurz)
 • Bonus 5: Čo robiť, keď vás nepodporujú
 • Bonus 6: NEOBMEDZENÝ PRÍSTUP do podpornej komunity

TOTO VŠETKO TERAZ ZÍSKATE IBA ZA

197 Eur  97 Eur

59 Eur !

Po vypršaní tohto času sa cena kurzu ZVÝŠI. 

Predpredaj s neverejnou zľavou sa končí o:

Teraz asi čakáte moju tradičnú garanciu...

Tak, ako to mám pri všetkých mojich kurzoch. Ale viete čo?

Rozhodla som sa ale, že tentokrát garanciu neponúknem. Nie preto, že by som si nebola istá kvalitou toho, čo ponúkam. Naopak. VIEM, že Vám tento kurz zmení život, lebo už mnohým ženám vrátane mňa zmenil. Garanciu neponúkam, pretože…

NAOZAJSTNÁ ZMENA SA NEDÁ SKÚSIŤ. PRE ZMENU SA DÁ LEN ROZHODNÚŤ.

Takže ak si tento kurz kúpite a potom sa na to vykašlete a pôjdete v starých koľajách, potom ho radšej ani nekupujte. 

Nemá to zmysel.

 Žiadne čáry-máry a bude to hneď. 

Pracujem na sebarozvoji už niekoľko rokov. Na trhu je nespočetne veľa programov, ktoré sľubujú rýchle zmeny za nie málo peňazí. Norikin program ma oslovil preto, lebo svojimi odblokmi sa venuje postupnému odbúravaniu záťaží a blokov, ktoré sme si nevedomky nazbierali, a ktoré nás ťažia. Žiadne čáry-máry a bude to hneď. Je nám spolu s ďalšími žienkami stále k dispozícii a rieši s nami veci, s ktorými potrebujeme poradiť.
Nikola Pastrňáková

Možno sa ešte pýtate, či je kurz pre vás, ak...

ste s financiami stále ako na hojdačke, raz hore, raz dole?
Áno, toto je ten správny čas, keď si môžete zrušiť podvedomé bloky, negatívne presvedčenia, o ktorých ani možno netušíte, že ich máte a napriek tomu vám neustále ovplyvňujú život

váš vzťah k peniazom je "celkom" ok?
Tak to je super, gratulujem vám, ale určite chcete, aby bol este lepší! Vďaka tomuto kurzu určite bude.

ste v ... a už ani nedúfate, že sa niečo zmení?
Určitee áno! Aj keď vaša momentálna situácia nevyzerá lákavo, dá sa to postupne zmeniť a vybudovať úplne nanovo... 

máte perfektný vzťah k peniazom, ste stále vo finančnom pluse, prosperitu dokážete priťahovať ako magnet?
Potom môžete túto stránku kľudne zavrieť 🙂

Ale ak patríte k väčšine žien, ktoré finančnú slobodu zatiaľ nemajú, môžete to práve teraz začať meniť! Nie je na čo čakať, pretože táto ponuka sa nebude opakovať.

Rozhodnutie je na Vás... môžete si

 • donekonečna hovoriť, že na to nemáte, alebo že si to nemôžete dovoliť
   
 • povedať, že si na to spravíte čas inokedy alebo že na to vôbec nemáte čas
   
 • skúšať rôzne náhodné metódy s neistými výsledkami
   
 • každý deň od únavy odpadnúť večer do postele a mať pocit, že všetko a všetkých musíte ťahať sama
   
 • začať sa o svoju finančnú situáciu aktívne zaujímať, až keď sa začne naozaj zhoršnovať...

alebo môžete

 • konečne niečo naozaj urobiť preto, aby ste sa nastavili na svoju vlastnú finančnú slobodu a dokázali si ju udržať
   
 • zlepšiť vzťah k sebe samej a vytvoriť si dobrý vzťah k peniazom
   
 • tvoriť viac finančných prostriedkov na účte a udržať si finančný flow
   
 • zažiť pocit ľahkosti a vďačnosti pri pomyslení na všetky účty, ktoré máte zaplatiť
    
 • začať konečne pociťovať viac naozajstnej radosti zo života

Do skončenia ponuky ostáva:

Možno vás ešte napadli otázky...

Je online kurz BRÁNA K FINANČNEJ SLOBODE naživo alebo online?

Kurz BRÁNA K FINANČNEJ SLOBODE je 6- týždňový online program, ktorý absolvujete online. Stačí, keď máte počítač, tablet alebo smartphone a dobré pripojenie na internet.

Ako mám zaplatiť objednávku?

Objednávku online kurzu môžete zaplatiť jednoducho online platobnou kartou cez bezpečnú šifrovanú platobnú bránu Gopay (uhradené okamžite), alebo môžete zvoliť klasický bankový prevod (prevod môže trvať 1-2 dni). Stačí, keď kliknete na tlačidlo PRIHLÁSIŤ SA DO KURZU a presmerujeme vás na platobný formulár, kde zvolíte spôsob platby a vyplníte svoje údaje.

Kedy online kurz začne?

Online kurz BRÁNA K FINANČNEJ SLOBODE začína v pondelok 20.1.2020.

Koľko trvá online kurz?

Online kurz trvá 6 týždňov a zúčastniť sa ho môžete individuálnym tempom v čase, ktorý vám vyhovuje najviac. Odporúčame však prejsť jednotlivé kroky postupne tak, ako sú uvedené v kurze.

Čo keď to nebudem stíhať?

K online kurzu BRÁNA K FINANČNEJ SLOBODE získavate neobmedzený prístup, preto sa nemusíte obávať, že vám niečo utečie. Môžete sa k nemu kedykoľvek vrátiť podľa toho, ako vám to bude časovo najviac vyhovovať.

Môžem sa na online kurz prihlásiť aj z Českej republiky alebo inej krajiny?

Áno. Na online kurz BRÁNA K FINANČNEJ SLOBODE sa môžete prihlásiť aj z Českej republiky alebo inej krajiny EU za rovnakú cenu + DPH krajiny, v ktorej máte fakturačné údaje. Pokiaľ by ste si kurz objednali zo zahraničia na IČO ako firma alebo živnostník, tak v tomto prípade platí prenesená daňová povinnosť a daň odvediete vy, ako zákazník. Ďakujeme za pochopenie 🙂

Ako dlho mám online kurz BRÁNA K FINANČNEJ SLOBODE k dispozícii?

Ku kurzu získavate neobmedzený prístup.

Máte nejakú ďalšiu otázku, na ktorú ste tu zatiaľ nenašli odpoveď?

Napíšte mi na e-mail: nora@stastienadosah.sk. Čítam osobne každý e-mail a robím všetko pre to, aby som odpovedala najneskôr do 48 hodín. Ak by ste náhodou nedostali odpoveď, tak mi, prosím, pošlite svoju správu ešte raz.

Do skončenia ponuky ostáva:

Máte otázku, na ktorú ste tu nenašli odpoveď?

Napíšte mi na: nora@stastienadosah.sk