Mám pre vás úžasný DARČEK 🙂

...Zistite, ako si ZARUČENE ochrániť a očistiť svoju energiu kdekoľvek a kedykoľvek a ako sa odpojiť od negatívnej energie vysielanej od iných ľudí

(funguje to dokonca aj vtedy, keď si myslíte, že vy na niečo také neveríte)

ŠPECIÁLNY DARČEK: 

Dnes môžete získať online kurz AKO SI OCHRÁNIŤ A OČISTIŤ ENERGIU 

bežná cena 55 eur len za 27 eur 

BONUS: členstvo v ŠKOLE ŠŤASTIA na 4 týždne zDARma!

Prístup do online kurzu + ŠKOLY ŠŤASTIA začína 7.10. a končí 4.11.2019! 

PRÍSTUP DO KURZU A BONUSU MÁTE OTVORENÝ LEN V TOMTO TERMÍNE!

Čo sa v online kurze AKO SI OCHRÁNIŤ A OČISTIŤ ENERGIU naučíte:

 • PREČO JE DÔLEŽITÉ MAŤ ZODPOVEDNOSŤ ZA SVOJU ENERGIU
 • AKO SI RÝCHLO ZVÝŠIŤ VIBRÁCIE
 • AKO SA ODPOJIŤ OD NEGATÍVNEJ ENERGIE VYSIELANEJ OD INÝCH ĽUDÍ
 • 5 SILNÝCH TECHNÍK AKO SI RÝCHLO A KDEKOĽVEK OCHRÁNIŤ ENERGIU
 • VEČERNÚ MEDITÁCIU
 • AKO POŽIADAŤ ŽIVLY O PODPORU
 • AKO ZDVIHNÚŤ VIBRÁCIE PRIESTORU (DOMA ALEBO V PRÁCI)
 • MAGICKÚ LIEČIVÚ FORMULKU
 • AKÉ RITUÁLY A POMÔCKY POUŽÍVAŤ NA ENERGETICKÚ OCHRANU A OČISTU

VSTÚPTE DO ONLINE KURZU

AKO SI OCHRÁNIŤ A OČISTIŤ ENERGIU

LEN ZA 27 EUR

Prístup do online kurzu + ŠKOLY ŠŤASTIA začína 7.10.2019 a končí 4.11.2019! 

PRÍSTUP DO KURZU A BONUSU MÁTE OTVORENÝ LEN V TOMTO TERMÍNE!

BONUS

33+ emočných odblokov EMOČNÝ DETOX® v rámci členstva START ŠKOLY ŠŤASTIA na 4 týždne zDARma!

Prístup do online kurzu + ŠKOLY ŠŤASTIA začína 7.10. a končí 4.11.2019! 

PRÍSTUP DO KURZU A BONUSU MÁTE OTVORENÝ LEN V TOMTO TERMÍNE!

EMOČNÉ DETOXY, ktoré v rámci 

ŠKOLY ŠŤASTIA získate:


EMOČNÝ DETOX® 

VZŤAH S MAMOU

Mama je jedným z najdôležitejších ľudí v našom živote. Dala nám život a mala na nás veľký vplyv. Pokiaľ však váš vzťah s mamou nebol ideálny a stále pociťujete vnútorné bloky súvisiace s jej vplyvom na vás, týmto odblokom to budeme meniť.

HODNOTA EMOČNÉHO DETOXU: 27 eur


EMOČNÝ DETOX® 

VZŤAH S OTCOM

Otec je po našej mame ďalším najdôležitejších človekom v našom živote, ktorý má veľký vplyv na naše ďalšie vzťahy, predovšetkým na tie romantické s mužmi.

HODNOTA EMOČNÉHO DETOXU: 27 eur


EMOČNÝ DETOX® 

VZŤAH S PARTNEROM

Partner je ďalším z najdôležitejších ľudí v našom živote. Žijeme s ním náš každodenný život a delíme sa o väčšie aj menšie veci v živote. Energeticky sa neustále ovplyvňujeme a pokiaľ to niekde škrípe alebo stagnuje, týmto odblokom to budeme meniť.

HODNOTA EMOČNÉHO DETOXU: 27 eur


EMOČNÝ DETOX® 

VZŤAH SO SEBOU

Vy ste najdôležitejší človek pre seba vo svojom živote. Vzťah so sebou je jediný trvalý a celoživotný vzťah, aký môžete mať. S nikým iným na svete nie ste nonstop od narodenia po smrť a preto je nevyhnutné pre vás, vaše ďalšie vzťahy a celkovo pre váš život, aby ste bola v harmónii sama sebou čo najviac je to len možné. Pokiaľ nemáte sama so sebou úplne ideálny a romantický vzťah, tak týmto odlbokom to budeme meniť.

HODNOTA EMOČNÉHO DETOXU: 27 eur


EMOČNÝ DETOX® 

VZŤAH K PENIAZOM

Peniaze a vzťah k nim je často veľmi tabuizovaná téma a pre mnohých ľudí nie je jednoduché o nej hovoriť. Peniaze sú však každodennou súčasťou každého človeka a pokiaľ k nim nemáte vytvorený dobrý vzťah, ktorý stále zlepšujete, nemôžete s ľahkosťou do svojho života priťahovať finančnú prosperitu. Týmto odblokom to budeme meniť.

HODNOTA EMOČNÉHO DETOXU: 27 eur


EMOČNÝ DETOX® 

ZNOVU ŠŤASTNE ZAMILOVANÁ

ZNOVU ŠŤASTNE ZAMILOVANÁ je téma EMOČNÉHO DETOXU, ktorá rieši otázku zamilovanosti, bez ohľadu na do, či vo vzťahu momentálne ste, alebo si vzťah iba hľadáte. Pomáha k tomu, aby ste zo seba uvoľnili to, čo vám buď dlhodobý vzťah utlmilo alebo čo bráni naštartovaniu toho nového. Búra tiež pomyselnú srdcovú hradbu, čo je negatívna energia, ktorá sa nahromadila okolo vášho srdca a zabraňuje mu, aby sa znovu otvorilo láske a aby vy ste mohla byť znovu šťastne zamilovaná.

HODNOTA EMOČNÉHO DETOXU: 27 eur


EMOČNÝ DETOX® 

ZBAVENIE SA DLHOV

Uvoľnenie emocionálnej záťaže dlhov je dôležité pre každého človeka. Pokiaľ ste niekedy mali voči niekomu vytvorený nejaký dlh (a nemusel byť iba finančný, napríklad ste niekomu niečo sľúbili, ale nesplnili), tak týmto EMOČNÝM DETOXOM to budeme meniť.

HODNOTA EMOČNÉHO DETOXU: 27 eur


EMOČNÝ DETOX® 

ZVÝŠENIE PRODUKTIVITY

Zvýšenie produktivity je dôležitá téma, pretože každá z nás má každý deň vyskladaný z množstva rôznorodých aktivít, či už v pracovnej alebo osobnej oblasti. Pokiaľ mávate pocit, že nič poriadne nestíhate, alebo si neviete naplánovať a dodržať termíny, alebo neviete dokončiť v daný deň pre vás dôležité veci, tak týmto EMOČNÝM DETOXOM to budeme meniť.

HODNOTA EMOČNÉHO DETOXU: 27 eur


EMOČNÝ DETOX® 

NÁPADY A ENERGIA

Zdroj nápadov a tvorivej energie je téma, ktorá sa týka každého človeka. Aby sme mohli žiť naplnený život a boli spokojné s tým, kým sme a čo robíme, je nevyhnutné tvoriť si svoj život podľa svojich predstáv. Pokiaľ vám v tom však stále niečo bráni, tak týmto EMOČNÝM DETOXOM to budeme meniť.

HODNOTA EMOČNÉHO DETOXU: 27 eur


EMOČNÝ DETOX® 

ÚZKOSŤ Z PEŇAZÍ

EMOČNÝ DETOX ÚZKOSŤ Z PEŇAZÍ vám pomôže zbaviť sa strachov, hrôzy, desu a úzkosti, ktoré vám komplikujú osobný a pracovný život a bránia vám pritiahnuť si do života prosperitu, hojnosť a bohatstvo.

HODNOTA EMOČNÉHO DETOXU: 27 eur


EMOČNÝ DETOX® 

DOŤAHOVANIE VECÍ 

Doťahovanie vecí s ľahkosťou je téma, ktorá sa týka minimálne z času na čas každého. Pokiaľ sa neviete dobre sústrediť, alebo dovolíte iným, aby vás neustále rozptyľovali a nevenujete čas, energiu a pozornosť svojim prioritám, ktoré vám môžu pomôcť prosperitu, bohatstvo, lásku a hojnosť do života pritiahnuť, tak týmto EMOČNÝM DETOXOM to budeme meniť.

HODNOTA EMOČNÉHO DETOXU: 27 eur


EMOČNÝ DETOX® 

SOM SEBA-VEDOMÁ

Som seba-vedomá je téma, ktorá sa týka každej z nás. Poukazuje na dôležitosť uvedomenia si svojho ja, docenenia sa a uznania svojej hodnoty bez výčitiek a podporí vás v schopnosti dať sa konečne na prvé miesto. Pokiaľ to v sebe potrebujete podporiť, vďaka tomuto EMOČNÉMU DETOXU môžete.

HODNOTA EMOČNÉHO DETOXU: 27 eur


EMOČNÝ DETOX® 

POSLANIE V ŽIVOTE

Poslanie v živote a napĺňanie plánu svojej duše je doslova životne dôležité pre každú ženu, ktorá chce život prežiť čo najspokojnejšie a najšťastnejšie. Pokiaľ máte stále pocit, že nenapĺňate svoje poslanie v živote, alebo že ste sa odklonili od plánu svojej duše, týmto EMOČNÝM DETOXOM to budeme meniť.

HODNOTA EMOČNÉHO DETOXU: 27 eur


EMOČNÝ DETOX® 

KOMUNIKÁCIA 

V PRÁCI

Sebavedomá komunikácia v práci tvorí základ pre úspech toho, čomu sa venujeme a zároveň nám vo výsledku umožňuje napĺňať náš potenciál. Pokiaľ ste niekedy mali zábrany sebavedomo v práci komunikovať alebo ste sa báli prejaviť svoj názor, tak týmto EMOČNÝM DETOXOM to budeme meniť.

HODNOTA EMOČNÉHO DETOXU: 27 eur


EMOČNÝ DETOX® 

VYSTUPOVANIE NA VEREJNOSTI

Radosť z vystupovania na verejnosti je pre mnohých ľudí nepredstaviteľná, pretože samotný prejav a vystupovanie verejne im naháňa paniku a hrozné pocity. Pokiaľ sa zatiaľ necítite uvoľnene, keď máte na verejnosti vystupovať alebo spraviť prezentáciu, či prednášku alebo nahrať video, týmto EMOČNÝM DETOXOM to budeme meniť.

HODNOTA EMOČNÉHO DETOXU: 27 eur


EMOČNÝ DETOX® 

UVOĽNENÁ KONVERZÁCIA

V CUDZOM JAZYKU

Uvoľnená a sebavedomá konverzácia v cudzom jazyku je pre každého človeka dôležitá, pretože sa vďaka tomu dokáže vyjadriť nielen vo vlastnom materinskom jazyku, ale zároveň tvoriť a rozvíjať sa aj vo svete. Pokiaľ máte pocit, že sa neviete dorozumieť, alebo máte ťažkosti s komunikáciou v cudzom jazyku, tak týmto EMOČNÝM DETOXOM to budeme meniť. A nezáleží vyslovene na tom, o aký cudzí jazyk konkrétne ide, pretože najčastejšie vôbec nejde len o gramatiku alebo slovnú zásobu, ale predovšetkým komunikačnú bariéru, ktorú je dôležité prekonať čo najrýchlejšie.

HODNOTA EMOČNÉHO DETOXU: 27 eur


NAVIAC ZÍSKATE TIEŽ...

 • ĎALŠIE EMOČNÉ DETOXY
  a každý týždeň NOVÝ OBSAH v Škole šťastia
 • VESMÍRNE ODKAZY
  Pravidelná energetická predpoveď vás nasmeruje každý týždeň v tom, čo môžete spraviť, aby ste zlepšili svoje vzťahy, naladili sa na prosperitu vo všetkých oblastiach života, kariérne rástli a boli vitálna.
 • MEDITÁCIE
  Uvoľňujúce a relaxačné meditácie, ktoré vám pomôžu prestaviť vnútorné negatívne presvedčenia a dialógy na pozitívne
 • PODPORNÝ KRUH
  Už na to nebudete sama! Spoznajte ženy naladené na rovnakej vlnovej dĺžke, ako vy, ktoré sú vám vždy nablízku.
 • TRANSFORMAČNÝ KOUČING
  Pravidelný online koučing s Norou Šulíkovou + odpovede na vaše aktuálne otázky a osobná plná podpora od Nory

CELKOVÁ HODNOTA ŠKOLY ŠŤASTIA NEUSTÁLE RASTIE: 1078 EUR +

Čo hovoria členky
ŠKOLY ŠŤASTIA:


V živote sa mi začali diať zázraky. 

Keď mi nabehlo na FB Šťastie na dosah, tak som sa intuítivne pridala do skupiny. Po prvom webinári som sa bez váhania prihlásila do Školy Šťastia. V on-line škole som od začiatku, ako ju Nora otvorila. Nasmerovanie a podpora nielen Noriky ale aj druhých žien v Denníku Vďačnosti mi pomáha nielen v osobnom, ale aj v pracovnom živote. Vďaka EMOČNÝM DETOXOM som po dlhom čase našla samu seba, ale aj samu seba spoznala. To, čo všetko som odblokovavala pomocou týchto detoxov, tak sa v reálnom živote začali diať zázraky. Noví ľudia, nové postoje. Odporučila by som to každej žienke, ktorá chce zmenu v živote, a ktorá hľadá samu seba a chce získať sebavedomie. Je super, že takéto niečo existuje, pretože aj takouto cestou sa dá zmeniť nielen život, ale nájsť v sebe to svetlo.
Ria HusovskáKozmetika a líčenie, @makeupkapusany

Vďaka Emočnému detoxu sa mi uvoľnila veľká záťaž.

Vďaka Emočnému detoxu sa mi uvoľnila veľká záťaž, som schopná racionálne komunikovať s ľuďmi, ktorí ma predtým dokázali vytočiť. KTO SA NEBOJÍ HLASU SVOJHO PODVEDOMIA, BUDE Z EMOČNÉHO DETOXU VEĽMI PROFITOVAŤ. Veľa užitočného do každodenného života mi prinášajú aj online koučingy s doplňujúcimi tipmi, ako si s ľahkosťou uvoľniť záťaž.
Dáša Berackováprekladateľka

Účinky EMOČNÉHO DETOXU som pociťovala hneď v ešte pozitívnejšom nastavení na každý deň. 

Všetko, čo Nora robí v oblasti koučingu, EMOČNÉHO DETOXU, tréningov a videí je smerované ku šťastiu ľudí. Pomáhať druhým môže len ten sám, kto má bohaté skúsenosti, zároveň talent a vedomosti. Účinky EMOČNÉHO DETOXU som pociťovala hneď v ešte pozitívnejšom nastavení na každý deň. Všetky Norine meditácie a transformačné techniky som osobne na sebe vyskúšala a používam ich pravidelne. Veľmi mi pomáhajú aj počas náročnejších dní, keď som napríklad bez energie. Reálne mám pocit, že si viem vytvoriť šťastie každý deň. Je mi cťou s Norou spolupracovať.
Stanka ŠeminskáNezávislá NSD Mary Kay, www.seminska.sk

 V živote sa mi začínajú diať zmeny,

ktoré som si priala. 

V mojom živote sa za poslednú dlhšiu dobu nazbierali udalosti, ktoré mali nemalý dopad na moju psychiku a celkové prežívanie života. Pracujem na sebarozvoji už niekoľko rokov. Na trhu je nespočetne veľa projektov, ktoré sľubujú rýchle zmeny za nie málo peňazí. Norikina ŠKOLA ŠŤASTIA ma oslovila preto, lebo svojimi odblokmi sa venuje postupnému odbúravaniu záťaží a blokov, ktoré sme si nevedomky nazbierali, a ktoré nás ťažia. ŽIADNE ČÁRY-MÁRY a bude to hneď. V Škole šťastia je nám spolu s ďalšími žienkami stále k dispozícii a rieši s nami veci, s ktorými potrebujeme poradiť. Dokonca som historicky prvou víťazkou súťaže o osobnú konzultáciu, ktorá bola pre mňa zoslaná práve včas. Postupom času sa mi v živote začínajú diať zmeny, ktoré som si priala. Cítim zlepšenie vzťahov aj mojich prístupov k rôznym situáciám. Školu šťastia určite odporúčam všetkým ženám, ktoré sú ochotné nájsť si čas pre seba a tým zmeniť svoj život v rôznych oblastiach.
Nikola Pastrňákovásestra

 Viacej si verím, nabrala som silu hľadať silu a zmysel žiť inak. 

Nemala som žiadne obavy vstúpiť do Školy šťastia, keďže som už mala Norinu knihu Šťastie na dosah, tak som sa veľmi potešila tejto forme. Veľmi mi to pomohlo, práve som prežívala ťažké chvíle, pomocou meditácií, detoxov a možnosti komunikovať s Norikou a dievčatami v klube som nebola sama. Začala som si viac uvedomovať seba a čo chcem, čo ma robí šťastnou a vedieť povedať NIE. Viacej si verím, nabrala som silu hľadať silu a zmysel žiť inak. Trvalo mi to cca 3 mesiace, priebežne. Na Škole šťastia sa mi najviac páči to, že je dostupná kedykoľvek a kdekoľvek. Už som ju odporučila a aj sa stala členkou a odporúčam ďalej.
Ľuba Slaninková

 Pozorujem na sebe zmenu

a som pokojnejšia.

Keďže som sa pred rokom rozhodla pre EMOČNÝ DETOX pod Noriným vedením, nemala som vôbec žiadne obavy vstúpiť do Školy šťastia. Ba práve naopak, potešilo ma to. Hlavne vzťahy medzi ľuďmi, na pracovisku aj v rodine nie sú vždy idealne, vedia človeka rozladit. Pozorujem na sebe zmenu. Odkedy som začala počúvať Norine rady v online koucingu a robím detox duše, som pokojnejšia. Ráno sa zobúdzam akokeby "ľahšia". Nie na kilá, ale pocitovo. Pokojná, to je správne slovo. Pred rokom som netušila, čo sú meditácie, myslela som si, že to asi nie je nič pre mňa. Odporúčam každej žene, ktorá chce pohnúť niečím vo svojom živote, no z rôznych dôvodov sa nedarí, vyskúšať aj túto formu práce na sebe. Na Škole šťastia sa mi páči to, že nič nie je nasilu. Vyberiem si, čo chcem riešiť, či to alebo ono, kedy chcem. U mňa prevláda potreba zlepšovania vzťahov nielen medzi ľuďmi, ale aj k sebe samej. Myslím si, že práve to mnohé ženy potrebujú. Často sú v rebríčku priorít na mieste poslednom práve ony samé.
Mariana Malová

Cítim sa viac a viac sama sebou 🙂

Vstup do ŠKOLY ŠŤASTIA bol pre mňa nadšením po nových transformačných technikách. Úplne bez obáv som začala s EMOČNÝM DETOXOM a meditáciami s Norinou podporou. Začala som si viac uvedomovať, že treba začať hlavne u seba, takže sebaláska, sebadôvera, vedieť sa prijať, odpustiť a milovať seba, aj mojich blízkych. Najviac sa mi zapáčil online kurz AKO SI OCHRÁNIŤ A OČISTIŤ ENERGIU, strašne veľa dobrých rád a môžem si to pozrieť opakovane. Samozrejme online koučing je pecka, je v tom energia. ŠKOLU ŠŤASTIA som odporúčala aj kamoške. Jednoducho je to pre mňa ŠKOLA ŠŤASTIA, cítim sa viac a viac sama sebou 🙂
Silvia Karľová

Zlepšila sa mi komunikácia

s bratom, ktorá viazla na mŕtvom bode už 5 rokov…

Školu šťastia doporučujem takmer každý deň… Je množstvo techník a meditačných skupín, kde ľudia hľadajú pomoc v akejkoľvek forme. PRE VSTUP DO TEJTO ŠKOLY SOM SA ROZHODLA PO PREČÍTANÍ KNIHY ŠŤASTIE NA DOSAH. Pravdou je, že aj ten, kto neverí na meditačné techniky, po vyskúšaní si meditácii a Emočného detoxu a dodržaní postupov pri nich, musí sám na sebe vidieť, že nastali určité zmeny v jeho živote. Emočný detox funguje určite veľmi individuálne a tak to je aj v mojom prípade. Konkrétne sa u mňa zlepšila komunikácia s bratom, ktorá viazla na mřtvom bode už 5rokov…Časový interval od momentu začatia Emočného detoxu bol šokojúci…13 dní … po 5 rokoch!!! Samozrejme, že som pokračovala a zlom nastal dokonca po 2 dňoch v inom vzťahovom prípade. Školu šťastia môžem navšítviť kedykoľvek, keď mám čas, nič nemusím, len dodržať pokyny pri a po Emočnom detoxu, je to čas na oddych, na upratanie si myšlienok na nový osobný rast, dobitie životných batériíí... Škola šťastia ti môže pomôcť, aby si sa cítila lepšie, ak sa tak nedeje, aby si bola lepším človekom pre svojich najbližších a záhadným spôsobom sa ti to vráti späť… Som rada, že môžem byť v Škole šťastia.
Eva Grondžáková

EMOČNÍ DETOX se mě zdá prozatím nejlepší. Ani regrese mi neobjasnila tak moc. 

Můj život nebyl nikdy harmonický, cyklily se mě neúspěšné vztahy a prosperita ve financích a v pracovní oblasti byla k pláči. Nejprve jsem měla stavy úzkosti, paniky, agrese, zlosti, nespavost, bolest hlavy, silné zvracení a o vše, co mi ještě zůstávalo jsem přišla. Práce, vztah, přátelé. Přišla jsem si postupně na své bloky, otec, sebeláska, vztahy, prosperita. Jelikož jsem tři roky pracovala na zvědomování svých stínů a bloků a přenastavení starých vzorců a vyzkoušela různé kurzy a semináře a za tu dobu už jsem prošla i mnoho falešných guru a technik, tahle emoční technika EMOČNÍ DETOX se mě zdá prozatím nejlepší. Ani regrese mi neobjasnila tak moc. Emočně se cítím daleko líp a umím se radovat, vnímám okolí se vším jaké je a přijímám věci klidně a bez kritiky. Líbila se mi ochota Noriky, která na každou moji otázku odpověděla a snažila se opravdu pomoci jak mohla nejlépe. Opravdu skvělá lektorka a myslím, že toto poslání je u ní na pravém místě.
Withi

Neváhala som ani sekundu

a prihlásila som sa do Školy šťastia. 

Všetko sa začalo kúpou knižky Šťastie na dosah, potom webinárom Ako sa pohnúť v živote ďalej, možnosťou stiahnutia mojich prvých meditácii a to ma presvedčilo začať Emočný detox vo financiách. Ďalej som absolvovala online kurz Radosť zo života, ktorý som odporúčila aj mojej kamarátke, ktorá si ho nevedela vynachváliť. A sada 24 meditácii to bol tiež veľmi pekný bonus. Neváhala som ani sekundu a prihlásila som sa aj do Školy šťastia. A čo mi to dalo? Prinieslo mi to omnoho väčší rozhľad, že keď si dokážem veci naplánovať, mať seba radšej, vidieť na synovi to krásne, mám omnoho radostnejší život. Nore patrí obrovské ďakujem a verím tomu, že to nebolo náhodou prečo som si vtedy knižku kúpila. Na Škole šťastia sa mi páči to, že si sama určíš, čo ti kedy vyhovuje, či si dáš meditáciu, detox, alebo si len tak niečo prečítaš. Je to veľmi profesionálne a detailne vypracované, aj pravidelnými koučingmi sa o nás Nora stále zaujíma, čo je ozaj veľmi milé. Veľmi si Noru vážim a ďakujem za všetky rady a skúsenosti o ktoré sa s nami delí. Je to super!
Janka V.

Za krátky čas dokáže odstrániť negatívne a blokujúce presvedčenia. 

Určite EMOČNÝ DETOX s Norou odporúčam, pretože má profesionálny prístup a za krátky čas dokáže odstrániť negatívne a blokujúce presvedčenia, ktoré dlhé roky môžu spôsobovať problémy na podvedomej úrovni.
Naďa Šoltýsoválekárka, www.biolekarka.sk

Bez výčitiek som začala odpinkávať pracovné záležitosti, za ktoré nie som zodpovedná a začínam si tiež zvykať hovoriť NIE. 

Bez výčitiek som začala odpinkávať pracovné záležitosti, za ktoré nie som zodpovedná. Začala som pracovať na priamej komunikácii, nakoľko som si uvedomila, že stačí fakt málo, aby sme sa vyhli zbytočnému trápeniu a radšej si zdvihli vibrácie a nie sa dávali dole. Vratila som sa ku kniham, ktoré som si kedysi kúpila, upratala som si skrine a vniesla do vecí novú energiu. Povyhadzovala som tiež kopu nepotrebných vecí. Začala som si tiež plniť sen - zmenu šatníka. Tento sen som mala od výšky (čo je už 12 rokov), a keďže som vtedy esšte nezarábala, tak som si to predtým nemohla dovoliť. Začínam si tiež zvykať hovoriť NIE. Veľmi sa mi tiež páči hra s afirmáciami, na tú sa teším ako malé dieťa 🙂 Určite ŠKOLU ŠŤASTIA odporúčam každej žene, ktorá chce na sebe začať pracovať a neustále sa zdokonaľovať. Dôležité je začať sama od seba. Odporúčam aj emočný detox, mne to veľmi pomáha.
Zuzanalogistický disponent

Najviac v ŠKOLE ŠŤASTIA využívam EMOČNÝ DETOX, je to to, čo sa mi najviac páči.

Nemala som obavy vstúpiť do ŠKOLY ŠŤASTIA, pretože som už počúvala jeden EMOČNÝ DETOX a veľmi sa mi pozdával. VSTUP NA MESIAC BOL DOSTATOČNE DLHOU DOBOU NA OVERENIE PROGRAMU. Zmeny sú u mňa skôr nenápadné: v reakciách na situácie, v hodnotení situácií. Môj problém je psychický, preto využívam hlavne EMOČNÝ DETOX, a keďže je ich tam veľa, rozhodujem sa intuitívne, ktorý si v daný týždeň vyberiem. Meditáciu som využila jednu - ale bola úžasná. Týkala sa témy "Zaslúžim si lásku". Ale celkovou doterajšou zmenou je viac drobných šťastných chvíľ v mojom živote. Najviac v ŠKOLE ŠŤASTIA využívam EMOČNÝ DETOX, je to to, čo sa mi najviac páči. Zaujal ma aj online kurz: “AKO SI OCHRÁNIŤ A OČISTIŤ ENERGIU" . Školu som už odporučila jednej priateľke a určite, ak bude vhodná príležitosť, budem odporúčať aj iným.
Eva Konečná

 Vyriešilo sa u mňa všetko, čo ma prenasledovalo a trápilo.  

VĎAKA EMOČNÉMU DETOXU SA MI PODARILO "DOLADIŤ" VZŤAH S OTCOM, ktorý už presahuje fyzický svet. Ocino je už na druhom brehu, a keďže mi dlhé obdobie veľmi intenzívne vstupoval do snov, ktoré boli neskutočne živé a miestami veľmi ťažko zvládnuteľné, potrebovala som to dať do poriadku. NIKDY BY SOM NEVERILA, AKÚ SILU MÁ EMOČNÝ DETOX A ČO VŠETKO DOKÁŽE. Poriešiť si určité nevypovedané, nedokončené veci s človekom, ktorý už nie je fyzicky so mnou, sa mi zdalo nemožné. Ale opak je pravdou. VYRIEŠILO SA U MŇA VŠETKO, ČO MA PRENASLEDOVALO A TRÁPILO. Môžem povedať, že desivé sny s ním sú pre mňa minulosťou... Zbožňujem ŠKOLU ŠŤASTIA a obdivujem Noru, lebo dokáže robiť veci cez srdce. Nora je úžasný človek, pri ktorom ani na sekundu nepochybujem.
Katarína Petríková

Veľa vecí sa u mňa prečistilo, ukľudnila som sa v reakciách a veľa som si uvedomila.

Od prvého dňa som v ŠKOLE ŠŤASTIA absolvovala emočné detoxy aj meditácie. Čo sa týka reakcií iných, tak manžel začal byť ku mne milší, aj mladší syn mi začal pomáhať pri príprave obeda, nemusela som ho nejako zvlášť prehovárať. NAUČILA SOM SA OCHRÁNIŤ SI SVOJU ENERGIU A VEĽMI MI TO POMOHLO VO VZŤAHU K MOJEJ SUSEDKE. Tiež som sa naučila, ako si opakovať zázračnú liečivú formulku, a že si nemám brať správanie tej susedky osobne. Myslím si, že veľa vecí sa u mňa prečistilo, ukľudnila som sa v reakciách, veľa som si uvedomila, v čom som reagovala prehnane alebo impulzívne a veľa vecí sa mi vyjasnilo.
Mirka Vaľová

VSTÚPTE DO ONLINE KURZU

AKO SI OCHRÁNIŤ A OČISTIŤ ENERGIU

LEN ZA 27 EUR

Prístup do online kurzu + ŠKOLY ŠŤASTIA začína 7.10.2019 a končí 4.11.2019! 

PRÍSTUP DO KURZU A BONUSU MÁTE OTVORENÝ LEN V TOMTO TERMÍNE!

BONUS

33+ emočných odblokov EMOČNÝ DETOX® v rámci ŠKOLY ŠŤASTIA na 4 týždne zDARma!

Prístup do online kurzu + ŠKOLY ŠŤASTIA začína 7.10. a končí 4.11.2019! 

PRÍSTUP DO KURZU A BONUSU MÁTE OTVORENÝ LEN V TOMTO TERMÍNE!

Časté otázky a odpovede

Kedy dostanem prístup do kurzu AKO SI OCHRÁNIŤ A OČISTIŤ ENERGIU?

Prístup do kurzu vám príde e-mailom v deň otvorenia kurzu. PRÍSTUP K TOMUTO KURZU, ako aj BONUS: ČLENSTVO START A PRÍSTUP K EMOČNÝM DETOXOM V ŠKOLE ŠŤASTIA VÁM ZOSTANE LEN V TERMÍNE OTVORENIA KURZU.

Kedy dostanem prístup do ŠKOLY ŠŤASTIA?

Prístup do ŠKOLY ŠŤASTIA vám príde e-mailom v deň otvorenia kurzu. ČLENSTVO START V ŠKOLE ŠŤASTIA získavate ako BONUS ZDARMA k vstupu do online kurzu AKO SI OCHRÁNIŤ A OČISTIŤ ENERGIU. PRÍSTUP K TOMUTO KURZU, ako aj BONUS: ČLENSTVO START A PRÍSTUP K EMOČNÝM DETOXOM V ŠKOLE ŠŤASTIA VÁM ZOSTANE LEN V TERMÍNE OTVORENIA KURZU.

Čo mám robiť, ak mi neprišli prístupové údaje?

Niekedy sa e-mail môže zatúlať, preto je dobré pohľadať aj v priečinkoch spam, reklamy alebo sociálne siete. Ideálne je dať si moju e-mailovú adresu: nora@stastienadosah.sk do hlavného priečinka pošty, jedine tak máte istotu, že vám e-maily odo mňa budú v poriadku doručené. Taktiež si skontrolujte, či náhodou nemáte preplnenú e-mailovú schránku. Pokiaľ si neviete poradiť, napíšte nám na: podpora@stastienadosah.sk v pracovných dňoch od 9:00-17:00.

Je prístup do online kurzu + ŠKOLY ŠŤASTIA nejako časovo obmedzený?

ÁNO. Prístup máte otvorený len počas doby trvania kurzu (celkovo 4 týždne), v dátumoch uvedených na tejto stránke. Počas tejto doby máte prístup k online kurzu AKO SI OCHRÁNIŤ A OČISTIŤ ENERGIU, ako aj k BONUSU: ČLENSTVU START A PRÍSTUP K EMOČNÝM DETOXOM V ŠKOLE ŠŤASTIA. PO TOMTO TERMÍNE VÁM PRÍSTUP ZANIKÁ.

Je online kurz a ŠKOLA ŠŤASTIA naživo alebo online?

Online kurz a ŠKOLA ŠŤASTIA je online vzdelávacia platforma a absolvujete ju online. Stačí, keď máte počítač, tablet alebo smartphone a dobré pripojenie na internet.

Ako mám zaplatiť objednávku?

Objednávku môžete zaplatiť jednoducho online platobnou kartou cez bezpečnú šifrovanú platobnú bránu GoPay (uhradené okamžite). Môžete tiež využiť možnosť uhradenia vašej objednávky klasickým bankovým prevodom. Stačí, keď kliknete na tlačítko ZÍSKAŤ PRÍSTUP DO ONLINE KURZU + BONUS a presmerujeme vás na platobný formulár, kde vyplníte svoje údaje a zvolíte spôsob platby.

Koľko trvá prístup do online kurzu + členstvo START v ŠKOLE ŠŤASTIA?

Prístup máte otvorený len počas doby otvorenia kurzu (celkovo 4 týždne), v dátumoch uvedených na tejto stránke. Počas tejto doby máte prístup k online kurzu AKO SI OCHRÁNIŤ A OČISTIŤ ENERGIU, ako aj k BONUSU: ČLENSTVU START A PRÍSTUP K EMOČNÝM DETOXOM V ŠKOLE ŠŤASTIA. PO TOMTO TERMÍNE VÁM PRÍSTUP ZANIKÁ.

V akom čase bude online kurz a ŠKOLA ŠŤASTIA prebiehať?

Obsah v online kurze + v ŠKOLE ŠŤASTIA môžete absolvovať v čase, ktorý vám vyhovuje najlepšie. Ráno, poobede, večer, je to na vás 🙂

Môžem sa do online kurzu +ŠKOLY ŠŤASTIA prihlásiť aj z Českej republiky alebo inej krajiny?

Áno. Do online kurzu + ŠKOLY ŠŤASTIA sa môžete prihlásiť aj z Českej republiky alebo inej krajiny EU za rovnakú cenu + DPH krajiny, v ktorej máte fakturačné údaje. Pokiaľ by ste si členstvo objednali zo zahraničia na IČO ako firma alebo živnostník, tak v tomto prípade platí prenesená daňová povinnosť a daň odvediete vy, ako zákazník. Ďakujeme za pochopenie 🙂

Máte nejakú ďalšiu otázku, na ktorú ste tu zatiaľ nenašli odpoveď?

Napíšte mi na e-mail: nora@stastienadosah.sk. Čítam osobne každý e-mail a robím všetko pre to, aby som odpovedala najneskôr do 48 hodín. Ak by ste náhodou nedostali odpoveď, tak mi, prosím, pošlite svoju správu ešte raz.

VSTÚPTE DO ONLINE KURZU

AKO SI OCHRÁNIŤ A OČISTIŤ ENERGIU

LEN ZA 27 EUR

Prístup do online kurzu + ŠKOLY ŠŤASTIA začína 7.10.2019 a končí 4.11.2019! 

PRÍSTUP DO KURZU A BONUSU MÁTE OTVORENÝ LEN V TOMTO TERMÍNE!

BONUS

33+ emočných odblokov EMOČNÝ DETOX® v rámci ŠKOLY ŠŤASTIA na 4 týždne zDARma!

Prístup do online kurzu + ŠKOLY ŠŤASTIA začína 7.10. a končí 4.11.2019! 

PRÍSTUP DO KURZU A BONUSU MÁTE OTVORENÝ LEN V TOMTO TERMÍNE!