POSILNENIE

ŽENSKEJ ENERGIE

5- dielny video-seriál 

KLIKNITE NA TLAČÍTKO NIŽŠIE A ZAREGISTRUJTE SA ZDARMA

*** Registrácia je otvorená už len...

Čo sa v jednotlivých dieloch dozviete:


 • 1. DIEL / AKO SA VYHNÚŤ SKLAMANIU V LÁSKE
   
 • 2. DIEL / AKO DOBRÝ VZŤAH K SEBE SÚVISÍ S FINANČNOU PROSPERITOU
   
 • 3. DIEL / ČO OSLABUJE VAŠU ŽENSKOSŤ
   
 • 4. DIEL / AKO PREKONAŤ KRÍZU V INTÍMNOM ŽIVOTE
   
 • 5. DIEL / AKO POSILNIŤ SVOJU SEBA-DÔVERU

Kto vás bude seriálom sprevádzať


NORA ŠULÍKOVÁ

transformačný koučing, emočný detox®, energetická rovnováha
Nora Šulíková je certifikovaná transformačná koučka, mama 14-ročného syna a optimistka, ktorá vám pomôže dosiahnuť výsledky a rovnováhu v osobnom aj pracovnom živote oveľa rýchlejšie, ako si dokážete predstaviť. Je autorkou knihy Šťastie na dosah, Denníka snov, vzdelávacích prednášok, online kurzov, meditácií a zakladateľkou online ŠKOLY ŠŤASTIA a online konferencie SAMA SEBOU. Pomáha ženám, ktoré zažili toxický vzťah, rozchod, či rozvod, zbaviť sa emocionálnej záťaže vďaka Emočnému detoxu®, napojiť sa na svoju intuíciu, prebudiť svoju seba-hodnotu a znovu-objaviť lásku.

Referencie


Všetko, čo robí Nora v oblasti koučingu, tréningov a videí je smerované ku šťastiu jej klientov. Pomáhať druhým môže len ten sám, kto má bohaté skúsenosti, zároveň talent a vedomosti. Mnohé veci som osobne na sebe vyskúšala a reálne mám pocit, že si viem vytvoriť šťastie každý deň. Je mi cťou s Norou spolupracovať.
Stanka ŠeminskáNezávislá NSD Mary Kay, www.seminska.sk
Určite odporúčam všetkým ľuďom, ktorí chcú niečo zmeniť vo svojom živote, ale niekedy príliš „tlačia na pílu“. Luďom, ktorí si chcú pritiahnuť hojnosť, ale stále ich „niečo“ brzdí.
Katka Bercelipodnikateľka
Zmeny sa začali diať, niektoré hneď a iné postupne. Vždy, keď som sa započúvala so príjemného a ukľudňujúceho hlasu Nory, objavovala som nové nápady a uhly pohľadu. V živote som prežila neľahké situácie, ktoré poznamenali mňa a môj pohľad na svet. Je veľmi dôležité nahliadnuť do seba, prečistiť minulosť, negatívne energie a pocity.
Marie Kosteleckákoučka, www.mariekostelecka.cz
Nora dokáže absolútne dokonalo, profesionálne, ľudsky a vizionársky sprevádzať všetkých ľudí emočným koučingom. Je to dar, ktorý je veľmi výnimočný a neviem si predstaviť nikoho iného, komu by som sa vedela bez obáv otvoriť na tejto úrovni. S rukou na srdci odporúčam každému, kto sa chce mať rád ešte viac.
Slávka Vydarenáporadkyňa pre krásu