MÁGIA SNOV

5-týždňový transformačný online kurz

(14. novembra - 18. decembra 2022)

Ako poďakovanie za vašu dôveru teraz len za 

47 eur

***bežná cena kurzu 197 eur

Online kurz MÁGIA SNOV JE URČENÝ PRE ŽENY

Kurz je vytvorený pre ženy, ktoré túžia objaviť, ako posilniť svoju sebadôveru, pochopiť odkazy svojich snov, ako analyzovať svoje sny, ako využiť svoje sny k vlastnému osobnému rastu a ušetriť si tým veľa trápenia a nedorozumení v osobnom a pracovnom živote.

Online kurz MÁGIA SNOV je pre Vás:


keď sa vám sny často opakujú a nedokážete si ich dešifrovať
keď si sny pamätáte, ale neviete, čo vám chcú povedať
keď ste si v minulosti pamätali svoje sny, ale teraz nič, akoby ste mali "okno"
keď sa vám snívajú "živé sny" ale vôbec neviete, ako im porozumieť
keď si myslíte, že sa vám nič nesníva alebo si sny nepamätáte vôbec
keď sa vám často snívajú "hororové" alebo morbídne sny, ktorým nerozumiete

AKÝ PRÍNOS DO ŽIVOTA VÁM ONLINE KURZ MÔŽE DAŤ?


UVOĽNENIE

Môžete sa zbaviť sa úzkostí, pochybností, strachu a uvoľniť emocionálne bariéry vo svojom živote

SEBAVEDOMIE

Môžete si zvýšiť sebavedomie, dobrý pocit zo seba a podporiť svoju vlastnú výnimočnosť.

ĽAHKOSŤ

Objavíte, čo potrebujete uvoľniť, aby ste mohli v sebe prebudiť naozajstnú ľahkosť zo života

POCHOPENIE

Môžete sa naučiť, ako jednoducho dešifrovať svoje sny a pochopiť odkazy svojej duše.

SILU

Nájdete stratený kľúč k načúvaniu vlastnej inutície a posilníte svoju vnútornú silu.

LÁSKU

Objavíte, ako v sebe prebudiť úprimnú lásku k sebe a k svojmu životu.

''Šťastie máte na dosah viac, ako si možno dokážete predstaviť.''

 

~ Nora Šulíková


PREČO SOM VYTVORILA TENTO ONLINE KURZ


V roku 2010 mi skrachovalo manželstvo, dostala som sa do totálneho štádia vyhorenia, nič mi nedávalo zmysel a nevedela som, čo ďalej robiť... Jedného dňa som si povedala, že to takto ďalej nejde. Náhodou sa ku mne dostala 21-dňová meditačná výzva a to bol začiatok mojej cesty meditácie, ktorú som potom raketovo naštartovala vďaka intenzívnym kurzom a transformačným tréningom, ktoré mi úplne zmenili život. Pochopila som, že pokiaľ sa chcem dostať zo dna a túžim po tom, aby som bola šťastná a zároveň aj moje dieťa, musím úplne zmeniť svoje každodenné návyky a svoje vnútorné nastavenia. Svoj osobný aj pracovný život som od základu zmenila a objavila skrytú energiu žiť svoj život naplno 🙂 Teraz verím, že toto možno čaká aj Vás. Viem to z vlastnej skúsenosti - niekedy stačí aj málo a začnú sa diať zázraky 🙂

Čo v online programe nájdete a čo vďaka nemu navyše získate:


 • 5-TÝŽDŇOVÝ ONLINE TRANSFORMAČNÝ PROGRAM, ku ktorému získate prístupové údaje do členskej zóny a môžete sa mu v termíne od 14. novembra do 18. decembra 2022 venovať kdekoľvek - v pohodlí domova alebo na cestách.
 • 3 x EMOČNÝ DETOX®: energetické čistenie a odblokovávanie emocionálnych blokov a záťaží
 • Všetko budete mať PREHĽADNE USPORIADANÉ, takže sa môžete v termíne od 14. novembra do 18. decembra 2022 k jednotlivým témam a technikám pohodlne a vo vlastnom tempe vrátiť. Stačí vám len počítač, tablet, alebo smartphone a pripojenie k internetu.
 • Neobmedzený prístup ku kurzu
 • EXTRA BONUSY v hodnote 305 eur

EXTRA BONUSY


EXTRA BONUS (v hodnote 250 eur)

WORKSHOP SNOV
1 transformačný večer v rozsahu 60 minút, počas ktorého sa môžete pripojiť k Nore Šulíkovej na živé vysielanie. Nora Šulíková bude odpovedať na vaše konkrétne otázky k témam online kurzu.

EXTRA BONUS (v hodnote 55 eur)

PRÍRUČKA EMOČNÝM DETOXOM
Kompletný video-audio návod, ktorý vám pomôže a podporí vás tom, čo robiť pred, počas a po Emočnom detoxe, ako sa na to pripraviť a na čo nezabudnúť. Keď som s energetickými odblokmi začínala, tak som musela venovať veľmi veľa času a energie zisťovaním, čo je dobré spraviť, čo naopak vôbec nie a čomu sa vyhnúť a stálo ma to veľa času, peňazí a energie. Všetko toto know-how som dala do tejto ucelenej a prehľadnej príručky, ktorá vás presne nasmeruje, čo a ako robiť, aby Emočné detoxy boli pre vás naozaj efektívne.

Online kurz MÁGIA SNOV začína v pondelok, 14. novembra
a končí 18. decembra 2022

Ako poďakovanie za vašu dôveru teraz len za 

47 eur

***bežná cena kurzu 197 eur


Čo celkovo získate:


 • 3 x EMOČNÝ DETOX® 
 • DENNÍK SNOV (PDF na stiahnutie)
 • 1 x 60 min online WORKSHOP SNOV, podpora pri analýze vašich snov a odpovede Nory Šulíkovej na vaše otázky
 • Uzavretá diskusia + podpora počas celého kurzu
 • Neobmedzený prístup ku kurzu

PROGRAM A TÉMY ONLINE KURZU


 • 1. týždeň: Úvod do kurzu, návod na použitie Denníka snov
 • 2. týždeň: EMOČNÝ DETOX® OTVORENIE SNOVEJ INTUÍCIE 
 • 3. týždeň: EMOČNÝ DETOX® VNÚTORNÉ DIEŤA
 • 4. týždeň: EMOČNÝ DETOX® ODOVZDÁVAM SA
 • 5. týždeň: Doladenie, opakovanie Emočných detoxov
 • WORKSHOP SNOV

Cieľom online kurzu je predovšetkým:

 • Zbaviť vás blokov a nánosov, ktoré vám komplikujú osobný a pracovný život a bránia vám s ľahkosťou pochopiť svoje sny a vedieť si ich analyzovať.
 • Nastaviť vás na to, aby ste sa pohli v živote ďalej, dokázali sa napojiť na svoju dušu, vedeli analyzovať svoje sny, našli riešenia svojej situácie a uvoľnili si napätie v každodennom živote.

Čo online kurz nie je:

 • Nejde o žiadne individuálne konzultácie, ani individuálny koučing, ani osobné stretnutia.
 • Jednotlivé EMOČNÉ DETOXY® budú postupne otvorené v programe, čiže nejde o žiadne naživo vysielané lekcie alebo videá. (s výnimkou naživo vysielaného 60 min. koučingového stretnutia WORKSHOP SNOV)
 • Online kurz MÁGIA SNOV nie je dostupný vo fyzickej ani tlačenej forme. Je to online program a nemusíte preto nikam dochádzať, ani byť v presnom čase na nejakom mieste. Veľkou výhodou online programu je, že ho môžete absolvovať z pohodlia domova v čase, ktorý vám najlepšie vyhovuje v termíne od 15. novembra do 19. decembra 2021.
 • Nie je možné zaručiť rovnaké výsledky každému, pretože to, ako sa budete cítiť a čo sa reálne bude vo vašom živote meniť, závisí jedine od vás a od toho, ako poctivo budete jednotlivé časti programu absolvovať.
 • Tento online kurz nie je v žiadnom prípade náhradou za akúkoľvek odbornú lekársku starostlivosť.
 • Tento online kurz nie je vhodný pre ľudí, ktorí momentálne užívajú antidepresíva a pre tehotné ženy.
 • Online kurz MÁGIA SNOV nie je v žiadnom prípade služba analýzy vašich snov.

Online kurz MÁGIA SNOV začína v pondelok, 14. novembra
a končí 18. decembra 2022

Ako poďakovanie za vašu dôveru teraz len za 

47 eur

***bežná cena kurzu 197 eur


100% ZÁRUKA SPOKOJNOSTI

Keďže som začínala od nuly, viem, aké dôležité je premyslieť si, do čoho každé euro investujete. Preto máte pri kúpe online programu MÁGIA SNOV 100% ZÁRUKU SPOKOJNOSTI. Ak budete robiť jednotlivé transformačné techniky a úlohy a budete mať úprimný pocit, že vám to nič neprinieslo, dajte nám, prosím, vedieť e-mailom do 14 dní od začiatku online programu a peniaze vám vrátime. Požadujeme však vaše čestné slovo, že ste robili každú techniku a e-mailom popísané vaše detailné vysvetlenie, prečo vám program nefungoval, aby sme ho mohli ešte viac zlepšiť. Dôvodom, prečo máme takúto požiadavku, je fakt, že keď poctivo prejdete každou technikou, tak získate obrovskú hodnotu a naučíte sa pochopiť a analyzovať svoje sny.

KTO VÁS BUDE ONLINE KURZOM SPREVÁDZAŤ


NORA ŠULÍKOVÁ

transformačný koučing, emočný detox®, energetická rovnováha
Nora Šulíková je certifikovaná transformačná koučka, mama úžasného 15-ročného syna a optimistka, ktorá Vám pomôže dosiahnuť výsledky a rovnováhu v osobnom aj pracovnom živote oveľa rýchlejšie, ako si dokážete predstaviť. Všetko, do čoho sa v živote púšťa, robí vždy úprimne a s veľkým nadšením. Je autorkou knihy Šťastie na dosah, Denníka snov, e-bookov English: A Love Story, Travel Around The World, vzdelávacích a transformačných webinárov, online kurzov, meditácií, vizualizácií, podcastov a inšpiratívnych videonávodov vo FB skupine Šťastie na dosah a zakladateľkou online ŠKOLY ŠŤASTIA a online konferencie SAMA SEBOU. Pomáha ľuďom zbaviť sa emocionálnej záťaže, napojiť sa na svoju intuíciu a sprevádza ich na ceste za objavením a udržaním si svojho šťastného ja.

ČO HOVORIA O SPOLUPRÁCI S NOROU KLIENTKY


Všetko, čo Nora robí v oblasti koučingu, EMOČNÉHO DETOXU, tréningov a videí je smerované ku šťastiu ľudí. Pomáhať druhým môže len ten sám, kto má bohaté skúsenosti, zároveň talent a vedomosti. ÚČINKY EMOČNÉHO DETOXU SOM POCIŤOVALA HNEĎ v ešte pozitívnejšom nastavení na každý deň. Všetky Norine meditácie a transformačné techniky som osobne na sebe vyskúšala a používam ich pravidelne. Veľmi mi pomáhajú aj počas náročnejších dní, keď som napríklad bez energie. Reálne mám pocit, že si viem vytvoriť šťastie každý deň. Je mi cťou s Norou spolupracovať.
Stanka ŠeminskáNezávislá NSD Mary Kay, www.seminska.sk
Keď mi nabehlo na FB Šťastie na dosah, tak som sa intuítivne pridala do skupiny. Po prvom webinári som sa bez váhania prihlásila do Školy Šťastia. V on-line škole som od začiatku, ako ju Nora otvorila. Nasmerovanie a podpora nielen Noriky ale aj druhých žien v Denníku Vďačnosti mi pomáha nielen v osobnom, ale aj v pracovnom živote. Vďaka EMOČNÝM DETOXOM som PO DLHOM ČASE DOM NAŠLA SAMU SEBA, ale aj samu seba spoznala. To, čo všetko som odblokovavala pomocou týchto detoxov, tak sa v reálnom živote začali diať zázraky. Nový ľudia, nové postoje. Odporučila by som to každej žienke, ktorá chce zmenu v živote, a ktorá hľadá samu seba a chce získať sebavedomie. Je super, že takéto niečo existuje, pretože aj takouto cestou sa dá zmeniť nielen život, ale nájsť v sebe to svetlo.
Ria Husovskábeauty konzultantka, www.sebavedomakrasa.sk
V Škole šťastia som od jej otvorenia. V mojom živote sa za poslednú dlhšiu dobu nazbierali udalosti,ktoré mali nemalý dopad na moju psychiku a celkové prežívanie života. Pracujem na sebarozvoji už niekoľko rokov. Na trhu je nespočetne veľa projektov, ktoré sľubujú rýchle zmeny za nie málo peňazí. Norikin projekt ma oslovil preto, lebo svojimi odblokmi sa venuje postupnému odbúravaniu záťaží a blokov, ktoré sme si nevedomky nazbierali, a ktoré nás ťažia. ŽIADNE ČÁRY-MÁRY a bude to hneď. V Škole šťastia je nám spolu s ďalšími žienkami stále k dispozícii a rieši s nami veci, s ktorými potrebujeme poradiť. Dokonca som historicky prvou víťazkou súťaže o osobnú konzultáciu, ktorá bola pre mňa zoslaná práve včas. Postupom času sa mi v živote začínajú diať zmeny, ktoré som si priala. Cítim zlepšenie vzťahov aj mojich prístupov k rôznym situáciám. Školu šťastia určite odporúčam všetkým ženám, ktoré sú ochotné nájsť si čas pre seba a tým zmeniť svoj život v rôznych oblastiach.
Nikola Pastrňákovázdravotná sestra
Nemala som žiadne obavy vstúpiť do Školy šťastia, keďže som už mala Norinu knihu Šťastie na dosah, tak som sa veľmi potešila tejto forme. VEĽMI MI TO POMOHLO, KEĎ SOM PREŽÍVALA ŤAŽKÉ CHVÍLE, pomocou meditácií, detoxov a možnosti komunikovať s Norikou a dievčatami v klube som nebola sama. Začala som si viac uvedomovať seba a čo chcem, čo ma robí šťastnou a vedieť povedať NIE. Viacej si verím, nabrala som silu hľadať silu a zmysel žiť inak. Trvalo mi to cca 3 mesiace, priebežne. Na Škole šťastia sa mi najviac páči to, že je dostupná kedykoľvek a kdekoľvek. Už som ju odporučila a aj sa stala členkou a odporúčam ďalej.
Luba Slaninková
Keďže som sa pred rokom rozhodla pre EMOČNÝ DETOX pod Noriným vedením, nemala som vôbec žiadne obavy vstúpiť do Školy šťastia. Ba práve naopak, potešilo ma to. Hlavne vzťahy medzi ľuďmi, na pracovisku aj v rodine nie sú vždy idealne, vedia človeka rozladit. POZORUJEM NA SEBE ZMENU. Odkedy som začala počúvať Norine rady v online koucingu a robím detox duše, som pokojnejšia. Ráno sa zobúdzam akokeby "ľahšia". Nie na kilá, ale pocitovo. Pokojná, to je správne slovo. Pred rokom som netušila, čo sú meditácie, myslela som si, že to asi nie je nič pre mňa. Odporúčam každej žene, ktorá chce pohnúť niečím vo svojom živote, no z rôznych dôvodov sa nedarí, vyskúšať aj túto formu práce na sebe. Na Škole šťastia sa mi páči to, že nič nie je nasilu. Vyberiem si, čo chcem riešiť, či to alebo ono, kedy chcem. U mňa prevláda potreba zlepšovania vzťahov nielen medzi ľuďmi, ale aj k sebe samej. Myslím si, že práve to mnohé ženy potrebujú. Často sú v rebríčku priorít na mieste poslednom práve ony samé.
Mariana Malová
Vstup do ŠKOLY ŠŤASTIA bol pre mňa nadšením po nových transformačných technikách. Úplne bez obáv som začala s EMOČNÝM DETOXOM a meditáciami s Norinou podporou. Začala som si viac uvedomovať, že treba začať hlavne u seba, takže sebaláska, sebadôvera, vedieť sa prijať, odpustiť a milovať seba, aj mojich blízkych. Najviac sa mi zapáčil online kurz AKO SI OCHRÁNIŤ A OČISTIŤ ENERGIU, strašne veľa dobrých rád a môžem si to pozrieť opakovane. Samozrejme ONLINE KOUČING JE PECKA, je v tom energia. ŠKOLU ŠŤASTIA som odporúčala aj kamoške. Jednoducho je to pre mňa ŠKOLA ŠŤASTIA, CÍTIM SA VIAC A VIAC SAMA SEBOU 🙂
Silvia Karľová

Online kurz MÁGIA SNOV začína v pondelok, 14. novembra
a končí 18. decembra 2022

Ako poďakovanie za vašu dôveru teraz len za 

47 eur

***bežná cena kurzu 197 eur


MOŽNO VÁM EŠTE NAPADLI OTÁZKY...


Je online kurz MÁGIA SNOV naživo alebo online?

Online kurz MÁGIA SNOV je 5-týždňový online program, ktorý absolvujete online. Stačí, keď máte počítač, tablet alebo smartphone a dobré pripojenie na internet.

Koľko stojí vstup do online kurzu MÁGIA SNOV?

Bežná cena vstupu do tohto online kurzu je: 197 eur + DPH, ale jeho hodnota nevyčísliteľná. V tejto špeciálnej ponuke si ho však môžete dopriať len za 47 eur + dph, ako poďakovanie za vašu priazeň. Pokiaľ sú vaše fakturačné údaje iné, ako slovenské, tak cena programu podlieha DPH krajiny, v ktorej máte fakturačné údaje. Pokiaľ si program kupujete ako firma alebo SZČO a fakturačné údaje máte iné, ako slovenské, tak platí prenesená daňová povinnosť a daň odvediete vy, ako zákazník. Ďakujeme za pochopenie 🙂

Ako mám zaplatiť objednávku?

Objednávku online programu môžete zaplatiť jednoducho online platobnou kartou cez bezpečnú šifrovanú platobnú bránu Gopay (uhradené okamžite), alebo môžete zvoliť klasický bankový prevod (prevod môže trvať 1-2 dni). Stačí, keď kliknete na tlačidlo PRIHLÁSIŤ SA DO ONLINE KURZU MÁGIA SNOV a presmerujeme vás na platobný formulár, kde zvolíte spôsob platby a vyplníte svoje údaje.

Kedy online kurz začne?

Online kurz MÁGIA SNOV začína 14. novembra 2022 a končí 18. decembra 2022. E-mailom vám pošleme 14.11. prístupové údaje do ŠKOLY ŠŤASTIA, kde kurz bude prebiehať a môžete sa do toho ihneď pustiť 🙂

Koľko trvá online kurz?

Online kurz trvá 5 týždňov a zúčastniť sa ho môžete individuálnym tempom v termíne od 14.11.2022 do 18.12.20212

V akom čase bude online program prebiehať?

Do online kurzu MÁGIA SNOV získavate prístup v termíne od 14. novembra 2022 do 18. decembra 2022. Môžete ho absolvovať v čase, ktorý vám vyhovuje najlepšie. Ráno, poobede, večer, je to na vás 🙂

Čo keď to nebudem stíhať?

K online kurzu MÁGIA SNOV získavate neobmedzený prístup, preto sa nemusíte obávať, že vám niečo utečie. Môžete sa k celému obsahu kedykoľvek vrátiť podľa toho, ako vám to bude časovo najviac vyhovovať.

Môžem sa do do online kurzu MÁGIA SNOV prihlásiť aj z Českej republiky alebo inej krajiny?

Áno. Do online kurzu MÁGIA SNOV sa môžete prihlásiť aj z Českej republiky alebo inej krajiny EU za rovnakú cenu: 97 eur + DPH krajiny, v ktorej máte fakturačné údaje. Pokiaľ si program kupujete ako firma alebo SZČO a fakturačné údaje máte iné, ako slovenské, tak platí prenesená daňová povinnosť a daň odvediete vy, ako zákazník.

Máte nejakú ďalšiu otázku, na ktorú ste tu zatiaľ nenašli odpoveď?

Napíšte nám na e-mail: podpora@stastienadosah.sk. Čítame každý e-mail a robíme všetko pre to, aby sme vám odpovedali najneskôr do 48 hodín. Ak by ste náhodou nedostali odpoveď, tak nám, prosím, pošlite svoju správu ešte raz.

Online kurz MÁGIA SNOV začína v pondelok, 14. novembra
a končí 18. decembra 2022 

Ako poďakovanie za vašu dôveru teraz len za 

47 eur

***bežná cena kurzu 197 eur


Máte otázku, na ktorú ste tu zatiaľ nenašli odpoveď? Napíšte nám e-mail na:

podpora@stastienadosah.sk