Túžiš sebavedomo komunikovať s partnerom, rodinou, kolegami či šéfom v práci?

Chceš vedieť povedať NIE?

Rada by si sa naučila sebavedomo komunikovať v cudzom jazyku?

Keď je Tvoja odpoveď ÁNO, pripravila som pre Teba

NEVEREJNÚ PONUKU

Túžiš sebavedomo komunikovať s partnerom, rodinou, kolegami či šéfom v práci?

Chceš vedieť povedať NIE?

Rada by si sa naučila sebavedomo komunikovať v cudzom jazyku?

Keď je Tvoja odpoveď ÁNO, pripravila som pre Teba

NEVEREJNÚ PONUKU

Predstav si, že

 • si uvoľnená a komunikuješ s ľahkosťou.
 • rada zdieľaš svoje skúsenosti s ostatnými.
 • máš odvahu vyjadriť svoj názor.
 • aktívne počúvaš iných ľudí.

 Chápem, že možno

 • neveríš alebo si nedokážeš predstaviť, že niečo také je možné aj v Tvojej situácii.
 • sa cítiš submisívne v komunikácii so svojim šéfom alebo kolegami v práci a nevieš si presadiť svoj názor, myšlienky a nápady.
 • nevieš prekonať komunikačné bariéry, emocionálne bloky a negatívne presvedčenia a uvoľnene komunikovať.
 • nevieš, ako nakopnúť konverzáciu v cudzom jazyku a cítiš sa trápne, že sa aj po mnohých rokoch učenia nevieš na úrovni dohovoriť v angličtine, nemčine a iných jazykoch.
 • si vystresovaná z bežnej každodennej komunikácie v rodinnom prostredí aj napriek tomu, že si túžiš prehĺbiť a zintenzívniť komunikáciu so svojím partnerom.

To, čo NAOZAJ potrebuješ na to, aby si sa pohla v živote ďalej, dokázala povedať NIE, vedela sa prezentovať na úrovni a zharmonizovala si vzťahy doma a v pracovnom prostredí je...

MAŤ DOBRÝ POCIT ZO SEBA!

Je to, akoby si zasadila rastlinu a prestala sa o ňu starať.

Predpokladajme, že táto rastlina predstavuje tvoj vzťah k sebe a k svojej výnimočnosti.

Keď sa o svoju rastlinu vôbec nepostaráš, keď ju nepolievaš, necháš ju vysychať, nedáš jej potrebné živiny pre rast, ani sa na ňu nepozrieš a necháš ju len tak "pohodenú" niekde v tmavom kúte, kde nemá dosť svetla...

Takáto rastlina čoskoro úplne vyschne a môžeš ju vyhodiť...

A teraz si predstavte, že sa o túto rastlinu staráš poriadne.

Pokiaľ sa o túto rastlinu staráš, polievaš ju, vyživuješ jej korene, rozprávaš sa s ňou a umiestniš ju na vhodné miesto, kde má primerane dosť svetla, tak rastie a kvitneodmeňuje ťa svojou krásou.

Pri pohľade na ňu sa Ti oči rozžiaria, srdce zaplesá radosťou a duša rozohreje...

Vo vzťahu k sebe a k svojej výnimočnosti je to tiež tak. Stačí im venovať viac láskyplnej pozornosti a začnú sa diať zázraky....

Túžiš nájsť stratený kľúč k zvýšeniu sebavedomia a dobrého pocitu zo seba?

 • Existuje spôsob, ako s ľahkosťou vyjadriť svoj názor a svoje pocity.
 • Existuje spôsob, ako byť uvoľnená a tvorivá.
 • Existuje spôsob, ako sa naučiť počúvať svoj vnútorný hlas a svoju dušu.
 • Existuje spôsob, ako mať prirodzené sebavedomie a mať odvahu povedať NIE.

Pozývam Ťa objaviť 

SEBAVEDOMÚ KOMUNIKÁCIU

Sebavedomá komunikácia je 5-týždňový transformačný online kurz, v ktorom sa s Tebou podelím o to najdôležitejšie, čo by si mala vedieť, aby si vedela sebavedomo komunikovať, naučila sa hovoriť NIE a nebála sa komunikovať v cudzom jazyku.


Vďaka 5 špeciálnym transformačným nahrávkam EMOČNÝ DETOX®, ktoré kurz obsahuje,
si dokážeš odblokovať energetické záťaže a emocionálne zranenia na duši, ktoré Ti podvedome bránia sebavedomo komunikovať každý deň.

Prebudíš v sebe nielen naozajstnú ľahkosť pri komunikovaní s ľuďmi, ale taktiež sa naučíš mať dobrý pocit zo seba a vlastnej výnimočnosti.

KTO ŤA KURZOM
BUDE SPREVÁDZAŤ?

NORA ŠULÍKOVÁ

transformačný koučing, emočný detox®, energetická rovnováha
Nora Šulíková je certifikovaná koučka, mama a optimistka. Jej životnou náplňou je vnášať svetlo poznania ku každému, kto to potrebuje a ide tomu naproti. Pomáha ľuďom, najmä ženám, pomocou Emočného detoxu® uvoľniť emocionálnu záťaž, napojiť sa na intuíciu, prebudiť vedomie sebahodnoty a znovu objaviť lásku.

Nora je autorkou knihy ŠŤASTIE NA DOSAH, Denníka snov, vzdelávacích prednášok, online kurzov, meditácií, spoluautorkou knihy JAKO PÍRKO, zakladateľkou online ŠKOLY ŠŤASTIA a online konferencie SAMA SEBOU.

5-týždňový transformačný online kurz

SEBAVEDOMÁ KOMUNIKÁCIA

Ti pomôže:

 • zbaviť sa úzkosti, pochybností a strachu a uvoľniť emocionálne bariéry v bežnej každodennej komunikácii.
 • nájsť stratený kľúč k zvýšeniu sebavedomia, dobrého pocitu zo seba a vlastnej výnimočnosti.
 • objaviť, čo potrebuješ pochopiť, vedieť a - hlavne UVOĽNIŤ - aby si mohla v sebe prebudiť naozajstnú ľahkosť pri komunikovaní s ľuďmi.
 • ukotviť v sebe zdroj vlastnej vnútornej sily a odvahy povedať NIE a zbaviť sa nutnosti každému vyhovieť.
 • odkryť to, čo chceš od života dostať a čo si túžiš do života naozaj pritiahnuť.
 • zistiť ako suverénne rozprávať cudzím jazykom bez bariér a zábran.

Referencie

JE MI CŤOU S NOROU SPOLUPRACOVAŤ.

Všetko, čo Nora robí v oblasti koučingu, EMOČNÉHO DETOXU, tréningov a videí je smerované ku šťastiu ľudí. Pomáhať druhým môže len ten sám, kto má bohaté skúsenosti, zároveň talent a vedomosti. ÚČINKY EMOČNÉHO DETOXU SOM POCIŤOVALA HNEĎ v ešte pozitívnejšom nastavení na každý deň. Všetky Norine meditácie a transformačné techniky som osobne na sebe vyskúšala a používam ich pravidelne. Veľmi mi pomáhajú aj počas náročnejších dní, keď som napríklad bez energie. Reálne mám pocit, že si viem vytvoriť šťastie každý deň. Je mi cťou s Norou spolupracovať.
Stanka ŠeminskáNezávislá SNSD, Mary Kay
V ŽIVOTE SA MI ZAČALI DIAŤ ZÁZRAKY A PO DLHOM ČASE SOM NAŠLA SAMU SEBA.

Po dlhom čase našla samu seba, ale aj samu seba spoznala. V reálnom živote sa mi začali diať zázraky. Odporučila by som to každej žienke, ktorá chce zmenu v živote, a ktorá hľadá samu seba a chce získať sebavedomie. Je super, že takéto niečo existuje, pretože aj takouto cestou sa dá zmeniť nielen život, ale nájsť v sebe to svetlo.
Ria Husovskábeauty konzultantka, www.sebavedomakrasa.sk
DOKÁŽETE SI PRITIAHNUŤ VIAC PROSPERITY DO ŽIVOTA.

Určite by som spoluprácu s Norou odporučila ženám, ktoré nevedia, prečo sa im dejú určité veci, ktoré netušia, čím chcú naplniť svoj život a čomu sa chcú v živote venovať, ako aj ženám, ktoré potrebujú nakopnúť k činnosti, ktoré chcú odhaliť svoj skrytý potenciál, pritiahnuť si viac hojnosti a prosperity do svojho života. Nora, srdečná vďaka za úžasný program, nabitý neskutočnou energiou. Je úžasný v tom, že človeka chytí nielen za srdce, ale aj dušu, tú moju určite! Ste úžasná v tom, čo robíte. Klobúk dolu!
Monika Roššová
VEĽMI MI TO POMOHLO! VIACEJ SI VERÍM, NABRALA SOM SILU HĽADAŤ SILU A ZMYSEL ŽIŤ SVOJ ŽIVOT INAK

Nemala som žiadne obavy vstúpiť do Školy šťastia, keďže som už mala Norinu knihu Šťastie na dosah, tak som sa veľmi potešila tejto forme. Veľmi mi to pomohlo, práve som prežívala ťažké chvíle, pomocou meditácií, detoxov a možnosti komunikovať s Norikou a dievčatami v klube som nebola sama. Začala som si viac uvedomovať seba a čo chcem, čo ma robí šťastnou a vedieť povedať NIE. Viacej si verím, nabrala som silu hľadať silu a zmysel žiť inak. Trvalo mi to cca 3 mesiace, priebežne. Na Škole šťastia sa mi najviac páči to, že je dostupná kedykoľvek a kdekoľvek. Už som ju odporučila a aj sa stala členkou a odporúčam ďalej.
Luba Slaninková
UVEDOMILA SOM SI, AKÝ JE ŽIVOT ÚŽASNÝ.

Hneď po prvej meditácii som si „zrazu“ uvedomila, aký je život úžasný a aké možnosti a príležitosti mi prináša. Nešlo mi však o nič všeobecné, ale pozrela som sa spätne na niekoľko posledných dní, na svoje reakcie “ vtedy“ a to, ako som ich „nanovo“ začala vnímať. Určite odporúčam všetkým ľuďom, ktorí chcú niečo zmeniť vo svojom živote, ale niekedy príliš „tlačia na pílu“. Ľuďom, ktorí si chcú pritiahnuť hojnosť, ale stále ich „niečo“ brzdí.
Katka Bercelipodnikateľka
ŽIADNE ČÁRY-MÁRY A BUDE TO HNEĎ.

Pracujem na sebarozvoji už niekoľko rokov. Na trhu je nespočetne veľa programov, ktoré sľubujú rýchle zmeny za nie málo peňazí. Norikin program ma oslovil preto, lebo svojimi odblokmi sa venuje postupnému odbúravaniu záťaží a blokov, ktoré sme si nevedomky nazbierali, a ktoré nás ťažia. Žiadne čáry-máry a bude to hneď. Je nám spolu s ďalšími žienkami stále k dispozícii a rieši s nami veci, s ktorými potrebujeme poradiť.
Nikola Paštrnáková

Počas 5-týždňového online kurzu RADOSŤ ZO ŽIVOTA  Ťa citlivo prevediem krok za krokom nasledujúcimi témami:

1. týždeň
Uvoľnená komunikácia s partnerom

Uvoľnená komunikácia s partnerom alebo aj inými ľuďmi, na ktorých Ti záleží, sa často môže javiť ako nereálna. Komunikácia s Tvojimi najbližšími Ťa však sprevádza každý deň a pokiaľ nie je uvoľnená, tak tento týždeň to budeme meniť.

2. týždeň
Schopnosť povedať NIE

Schopnosť povedať NIE je bytostne dôležitá téma pre každú ženu, keďže ženy sú častokrát až prehnane obetavé a chcú, aby sa všetci naokolo cítili dobre. Tým si ale vytvárajú veľmi veľké očakávania od nich samotných, príliš si nechajú o svojom čase, energii a v niektorých prípadoch aj peniazoch rozhodovať iných a to nikomu neprospieva. Pokiaľ sa zatiaľ necítiš dostatočne asertívna a venuješ maximum úsilia, len aby všetci ostatní boli spokojní a na seba zabúdaš, tak tento týždeň to budeme meniť.

3. týždeň
Sebavedomá komunikácia v práci

Sebavedomá komunikácia v práci tvorí základ pre úspech toho, čomu sa venuješ a zároveň Ti vo výsledku umožňuje napĺňať Tvoj potenciál. Pokiaľ si niekedy mala zábrany sebavedomo v práci komunikovať, tak tento týždeň to budeme meniť.

4. týždeň
Sebavedomá komunikácia v cudzom jazyku

Sebavedomá konverzácia v cudzom jazyku je pre každého človeka dôležitá, pretože sa vďaka tomu dokáže vyjadriť nielen vo vlastnom materinskom jazyku, ale zároveň tvoriť a rozvíjať sa aj vo svete. Pokiaľ máš pocit, že sa nevieš dorozumieť, alebo máš ťažkosti s komunikáciou v cudzom jazyku, tak tento týždeň to budeme meniť. A nezáleží vyslovene na tom, o aký cudzí jazyk konkrétne ide, pretože najčastejšie vôbec nejde len o gramatiku alebo slovnú zásobu, ale predovšetkým o komunikačnú bariéru, ktorú je dôležité prekonať čo najrýchlejšie.

5. týždeň
Láskavé doladenie

Vytvoríme priestor na ukončenie programu. Pustíme sa do láskavého a trpezlivého doladenia všetkého, čomu si sa v uplynulých týždňoch venovala. 

Aby bola Tvoja cesta naspäť k sebe ešte jednoduchšia a rýchlejšia, mám pre Teba DARČEK

EXTRA BONUSY

BONUS 1: EMOČNÝ DETOX® PRÍRUČKA

Prehľadné video-návody, ktoré Ti pomôžu a podporia Ťa v tom, čo robiť pred, počas a po emočnom detoxe, ako sa na pripraviť, na čo nezabudnúť. Všetko toto know-how som dala do tejto ucelenej a prehľadnej príručky, ktorá Ťa presne nasmeruje, čo a ako robiť, aby emočné detoxy boli pre Teba naozaj efektívne a ušetrí Ti to kopu času, energie a peňazí.

BONUS 2: DENNÍK DUŠE vo forme PDF

DENNÍK DUŠE je unikátny nástroj na to, aby si si krok po kroku zaznamenávala a zapisovala to, čo sa Ti darí, kam si sa posunula, ako na Teba jednotlivé Emočné detoxy vplývajú a čo sa pomenilo, ako aj záznam svojich snov, každodenné pripomenutie si všetkých rituálov, na ktoré treba pamätať a omnoho viac.

BONUS 3: ONLINE KOUČING K TÉMAM V KURZE

Záznam z transformačného koučingu s odpoveďami na otázky.

BONUS 4: AKO SI OCHRÁNIŤ A OČISTIŤ ENERGIU

Konkrétne postupy, techniky a triky, ako si svoju energiu chrániť a očisťovať. Aby si si s ľahkosťou mohla priťahovať do svojho života všetky zdroje hojnosti a prosperity… Naučíš sa, PREČO JE DÔLEŽITÉ MAŤ ZODPOVEDNOSŤ ZA SVOJU ENERGIU, AKO SI RÝCHLO ZVÝŠIŤ VIBRÁCIE, AKO SA ODPOJIŤ OD NEGATÍVNEJ ENERGIE VYSIELANEJ OD INÝCH ĽUDÍ, 5 SILNÝCH TECHNÍK AKO SI RÝCHLO A KDEKOĽVEK OCHRÁNIŤ ENERGIU, VEČERNÚ MEDITÁCIU,
AKO ZDVIHNÚŤ VIBRÁCIE PRIESTORU (DOMA ALEBO V PRÁCI), MAGICKÚ LIEČIVÚ FORMULKU, 
AKÉ RITUÁLY A POMÔCKY POUŽÍVAŤ NA ENERGETICKÚ OCHRANU A OČISTU.

BONUS 5: E-book ENGLISH: A LOVE STORY

tento e-book je začiatkom Tvojho skutočného vzťahu s angličtinou. Preto, keď Ťa zaujíma, čo s tým má zamilovanosť, moja odpoveď je: VŠETKO! Tvoj vlastný vzťah k angličtine a s angličtinou bol, je a bude výzva, či už poznáš iba niekoľko slov, či si strávila učením sa angličtiny v škole neskutočne veľa času, alebo plynulejšie rozprávaš. Prečo? Pretože tak, ako každý vzťah v Tvojom živote, aj Tvoj vzťah s angličtinou potrebuje, aby si sa oň starala a venovala mu čas. Samozrejme, že narazíš aj na nespokojnosť a únavu, ale keď chceš, aby Ti angličtina pomáhala, potrebuješ napísať svoju vlastnú English: A Love Story. Teraz môžeš zistiť, prečo ešte nevieš po anglicky a pomôžem Ti zbaviť sa navždy pocitu neschopnosti naučiť sa po anglicky!

BONUS 6: BABSKÁ JAZDA - podporná online ženská komunita naživo

Spoznáš nové chápavé priateľky, ktoré Ti budú vždy nablízku. Môžete sa spolu rozvíjať, podporovať, od srdca sa vyrozprávať, rásť a kvitnúť do krásy. Čo je na tom najlepšie, že UŽ NEBUDEŠ NA TO SAMA! Kedykoľvek budeš potrebovať podporu a riešenie vzťahových otázok, zdieľať pocity, uvedomenia z Emočných detoxov®, meditácii či kurzov v Škole šťastia alebo ak sa na niečom zasekneš, môžeš sa pridať do tejto online komunity. Živé stretnutia prebiehajú každú 2. stredu v mesiaci od 20:00 - 21:00

Online kurz

SEBAVEDOMÁ KOMUNIKÁCIA

obsahuje:

 • 5-TÝŽDŇOVÝ ONLINE TRANSFORMAČNÝ PROGRAM s neobmedzeným prístupom
  ku ktorému získaš prístupové údaje do členskej zóny okamžite po uhradení objednávky a môžeš sa mu venovať kdekoľvek - v pohodlí domova alebo na cestách.
 • AFIRMÁCIE/MOTIVAČNÁ HRA na každý deň 
  Zastav sa na chvíľku a spoj sa sama so sebou a vesmírom. 365 afirmácii na každý deň v roku. Objav každý deň tú svoju a opakuj si ju.
 • 4 x EMOČNÝ DETOX®: energetické čistenie a odblokovávanie emocionálnych blokov a záťaží:
  - Emočný detox®: Uvoľnená komunikácia s partnerom
  - Emočný detox®: Schopnosť povedať NIE
  - Emočný detox®: Sebavedomá komunikácia v práci
  - Emočný detox®: Sebavedomá komunikácia v cudzom jazyku
 • Všetko budeš mať PREHĽADNE USPORIADANÉ
  K jednotlivým témam a technikám sa môžeš pohodlne a vo vlastnom tempe vrátiť. Stačí Ti len počítač, tablet, alebo smartphone a pripojenie k internetu.
 • NEOBMEDZENÝ PRÍSTUP KU KURZU

+ EXTRA BONUSY

( v celkovej hodnote 1290 EUR)

 • Bonus 1: EMOČNÝ DETOX® KOMPLETNÁ PRÍRUČKA
  Video-návod, ktorý Ťa podporí v tom, čo robiť pred, počas a po Emočnom detoxe, ako sa na to pripraviť a na čo nezabudnúť.
 • Bonus 2: DENNÍK DUŠE
  Unikátny nástroj na to, aby si si krok po kroku zaznamenávala a zapisovala to, čo sa Ti darí a kam si sa počas tejto cesty posunula.
 • Bonus 3: ONLINE KOUČING K TÉMAM KURZU
  Záznam z transformačného koučingu s odpoveďami na otázky.
 • Bonus 4: AKO SI OCHRÁNIŤ A OČISTIŤ ENERGIU (online kurz)
  V tomto transformačnom online kurze Ti ukážem konkrétne postupy, techniky a triky, ako si svoju energiu chrániť a očisťovať.
 • Bonus 5: E-book ENGLISH: A LOVE STORY
  E-book Ti pomôžeš zistiť, prečo ešte nevieš po anglicky ako aj zbaviť sa navždy pocitu neschopnosti naučiť sa po anglicky!
 • BONUS 6: BABSKÁ JAZDA - podporná online ženská komunita naživo
  Kedykoľvek budeš potrebovať podporu a riešenie vzťahových otázok, zdieľať pocity, uvedomenia z Emočných detoxov®, meditácii či kurzov v Škole šťastia alebo ak sa na niečom zasekneš, môžeš sa pridať do tejto online komunity. Živé stretnutia prebiehajú každú 2. stredu v mesiaci od 20:00 - 21:00

A KEĎŽE TI CHCEM NAOZAJ DOPRIAŤ
ZAŽIŤ TO, ČO SA PODARILO MNE...

LEN TERAZ POČAS 4 DNÍ
môžeš kurz získať
s
 50% ZĽAVOU za

194 EUR

97 EUR

(+ DPH)

(CENA PRE SR: 116,40 EUR    CENA PRE CZ: 117,37 EUR )

(CENA PRE SR: 116,40 EUR   

CENA PRE CZ: 117,37 EUR )

+ BONUSY

PRIHLÁŠKA DO ONLINE KURZU

SEBAVEDOMÁ KOMUNIKÁCIA

1. VYHLÁSENIE:

 

 

Online kurz SEBAVEDOMÁ KOMUNIKÁCIA nie je v žiadnom prípade náhradou za akúkoľvek odbornú lekársku starostlivosť a nie je vhodná pre ľudí, ktorí momentálne užívajú antidepresíva a pre tehotné ženy. 

 

Informácie a techniky uvedené v tomto online kurze, ich použitie a úspechy alebo neúspechy, ktoré z toho plynú, sú len v Tvojich rukách. Autorka, ani zhotoviteľ tohto programu za ne nenesú žiadnu zodpovednosť.

2. VYHLÁSENIE:

 

 

Online kurz SEBAVEDOMÁ KOMUNIKÁCIA nie je v žiadnom prípade návod na to, ako sa rýchlo naučiť cudzí jazyk.

Online kurz

SEBAVEDOMÁ KOMUNIKÁCIA

obsahuje:

 • 5-TÝŽDŇOVÝ ONLINE TRANSFORMAČNÝ PROGRAM s neobmedzeným prístupom
  ku ktorému získaš prístupové údaje do členskej zóny okamžite po uhradení objednávky a môžeš sa mu venovať kdekoľvek - v pohodlí domova alebo na cestách.
 • AFIRMÁCIE/MOTIVAČNÁ HRA na každý deň 
  Zastav sa na chvíľku a spoj sa sama so sebou a vesmírom. 365 afirmácii na každý deň v roku. Objav každý deň tú svoju a opakuj si ju.
 • 4 x EMOČNÝ DETOX®: energetické čistenie a odblokovávanie emocionálnych blokov a záťaží:
  - Emočný detox®: Uvoľnená komunikácia s partnerom
  - Emočný detox®: Schopnosť povedať NIE
  - Emočný detox®: Sebavedomá komunikácia v práci
  - Emočný detox®: Sebavedomá komunikácia v cudzom jazyku
 • Všetko budeš mať PREHĽADNE USPORIADANÉ
  K jednotlivým témam a technikám sa môžeš pohodlne a vo vlastnom tempe vrátiť. Stačí Ti len počítač, tablet, alebo smartphone a pripojenie k internetu.
 • NEOBMEDZENÝ PRÍSTUP KU KURZU

+ EXTRA BONUSY

( v celkovej hodnote 1290 EUR)

 • Bonus 1: EMOČNÝ DETOX® KOMPLETNÁ PRÍRUČKA
  Video-návod, ktorý Ťa podporí v tom, čo robiť pred, počas a po Emočnom detoxe, ako sa na to pripraviť a na čo nezabudnúť.
 • Bonus 2: DENNÍK DUŠE
  Unikátny nástroj na to, aby si si krok po kroku zaznamenávala a zapisovala to, čo sa Ti darí a kam si sa počas tejto cesty posunula.
 • Bonus 3: ONLINE KOUČING K TÉMAM KURZU
  Záznam z transformačného koučingu s odpoveďami na otázky.
 • Bonus 4: ČO ROBIŤ, KEĎ ŤA NEPODPORUJÚ
  Čo robiť v prípade, že Ťa partner, rodina alebo okolie nechápe, prečo sa chceš osobnostne rozvíjať a posúvať sa ďalej.
 • Bonus 5: AKO SI OCHRÁNIŤ A OČISTIŤ ENERGIU (online kurz)
  V tomto transformačnom online kurze Ti ukážem konkrétne postupy, techniky a triky, ako si svoju energiu chrániť a očisťovať.
 • Bonus 6: RANNÁ MEDITÁCIA SOM PRODUKTÍVNA
  Meditácia SOM PRODUKTÍVNA je zameraná na naprogramovanie, čiže nastavanie sa na svoje produktívne ja.
 • Bonus 7: VEČERNÁ MEDITÁCIA
  Večerná meditácia Ti pomôže vedome zaspávať s vyladením svojej energie vo vysokých vibráciách lásky.
 • BONUS 8: BABSKÁ JAZDA - podporná online ženská komunita naživo
  Kedykoľvek budeš potrebovať podporu a riešenie vzťahových otázok, zdieľať pocity, uvedomenia z Emočných detoxov®, meditácii či kurzov v Škole šťastia alebo ak sa na niečom zasekneš, môžeš sa pridať do tejto online komunity. Živé stretnutia prebiehajú každú 2. stredu v mesiaci od 20:00 - 21:00

A KEĎŽE TI CHCEM NAOZAJ DOPRIAŤ
ZAŽIŤ TO, ČO SA PODARILO MNE...

LEN TERAZ POČAS 4 DNÍ
môžeš kurz získať
s
 50% ZĽAVOU za

197 EUR

97 EUR

(+ DPH)

(CENA PRE SR: 116,40 EUR    CENA PRE CZ: 117,37 EUR )

(CENA PRE SR: 116,40 EUR   

CENA PRE CZ: 117,37 EUR )

+ BONUSY

PRIHLÁŠKA DO ONLINE KURZU

SEBAVEDOMÁ KOMUNIKÁCIA

1. VYHLÁSENIE:

 

 

Online kurz SEBAVEDOMÁ KOMUNIKÁCIA nie je v žiadnom prípade náhradou za akúkoľvek odbornú lekársku starostlivosť a nie je vhodná pre ľudí, ktorí momentálne užívajú antidepresíva a pre tehotné ženy. 

 

Informácie a techniky uvedené v tomto online kurze, ich použitie a úspechy alebo neúspechy, ktoré z toho plynú, sú len v Tvojich rukách. Autorka, ani zhotoviteľ tohto programu za ne nenesú žiadnu zodpovednosť.

2. VYHLÁSENIE:

 

 

Online kurz SEBAVEDOMÁ KOMUNIKÁCIA nie je v žiadnom prípade návod na to, ako sa rýchlo naučiť cudzí jazyk.

Referencie

JAKOBY MI NĚKDO ROZSVÍTIL SVĚTLO VE CHVÍLI, KDY SE NA MÉ CESTĚ SETMĚLO"

Ve svém životě jsem prožila tááák nelehké situace, které poznamenaly mě i můj pohled na svět i na radost, která je v mém životě sice důležitá, ale někdy je žití tak neradostné... Změny se začaly dít, některé hned a jiné postupně. Jak nyní často říkám: "Krok po kroku jdu k pokroku”. Vždy když jsem se zaposlouchala do příjemného uklidňujícího hlasu Nory, zjišťovala jsem nové a nové nápady a úhly pohledu, jak se dá na věci pohlížet. Nacházím radost každý den a raduji se i z maličkostí. Líbí se mi všechny meditace, ale nejvíce transformační techniky (hlboké emočné odbloky EMOČNÝ DETOX), při kterých nacházím odpovědi na své (i mnou nevyřčené) otázky. ROZHODNĚ DOPORUČUJI, protože je velmi důležité se v dnešní uspěchané době zastavit, nahlédnout do sebe, pročistit minulost, negativní energii a pocity. Znovu nacházím sama sebe a vím, že si zasloužím radost a lásku. Velmi děkuji Noře za její práci, kterou pro nás dělá, za její konkrétní odpovědi na konkrétní otázky. Upřímnost, odvahu, pochopení a laskavost, se kterou se nám věnuje.
Marie Kosteleckákoučka zdravého životního stylu, www.mariekostelecka.cz
ODPORÚČAM, POKIAĽ CHCETE DOSIAHNUŤ HARMÓNIU SAMA SO SEBOU

S Norou sa mi veľmi dobre spolupracovalo aj preto, že to išlo tak nejak samo. Iba vďaka transformačným technikám som definitívne stratila chuť na zákusky a biele pečivo. Jej prístup je podľa mňa geniálny. Je milá, vždy usmiata a naladená počúvať ako dobrá priateľka, ale zároveň vyžaduje aj aktívnu spoluprácu. Koučing s Norou jednoznačne odporúčam. Má všetky predpoklady na to, aby empaticky zmapovala problémy, aktuálny stav človeka a zodpovedne poradila a pomohla mu vidieť jeho situáciu z nadhľadu a nájsť riešenia. Vrelo odporúčam všetkým, ktorí potrebujú dosiahnuť harmóniu so sebou samým.
Alexandra Fázikováarchitektka

Cieľom online kurzu

SEBAVEDOMÁ KOMUNIKÁCIA

je predovšetkým:

 • Zbaviť Ťa blokov a nánosov, ktoré Ti komplikujú osobný a pracovný život a bránia Ti uvoľnene a sebavedomo komunikovať vo vzťahoch a v cudzích jazykoch.
 • Nastaviť Ťa na to, aby si sa pohla v živote ďalej, dokázala povedať NIE, vedela sa prezentovať na úrovni a zharmonizovala si vzťahy doma a v pracovnom prostredí vďaka dobrej komunikácii.

Čo kurz nie je:

 • Nejde o žiadne individuálne konzultácie, ani individuálny koučing, ani osobné stretnutia.
 • Jednotlivé EMOČNÉ DETOXY® budú postupne otvorené v programe, čiže nejde o žiadne naživo vysielané lekcie alebo videá.
 • Online kurz SEBAVEDOMÁ KOMUNIKÁCIA nie je dostupný vo fyzickej ani tlačenej forme. Je to online program a nemusíš preto nikam dochádzať, ani byť v presnom čase na nejakom mieste. Veľkou výhodou online programu je, že ho môžeš absolvovať z pohodlia domova v čase, ktorý vám najlepšie vyhovuje.
 • Nie je možné zaručiť rovnaké výsledky každému, pretože to, ako sa budeš cítiť a čo sa reálne bude v Tvojom živote meniť, závisí jedine od Teba a od toho, ako poctivo budeš jednotlivé časti programu absolvovať.
 • Tento online kurz nie je v žiadnom prípade náhradou za akúkoľvek odbornú lekársku starostlivosť.
 • Tento online kurz nie je vhodný pre ľudí, ktorí momentálne užívajú antidepresíva a pre tehotné ženy.
 • Online kurz SEBAVEDOMÁ KOMUNIKÁCIA nie je v žiadnom prípade návod na to, ako sa rýchlo naučiť cudzí jazyk.

Možno Ti ešte napadli otázky...

Je online kurz SEBAVEDOMÁ KOMUNIKÁCIA naživo alebo online?

SEBAVEDOMÁ KOMUNIKÁCIA je 5-týždňový online program, ktorý absolvuješ online. Stačí, keď máš počítač, tablet alebo smartphone a dobré pripojenie na internet.

Ako mám zaplatiť objednávku?

Objednávku online programu môžeš zaplatiť jednoducho online platobnou kartou cez bezpečnú šifrovanú platobnú bránu Gopay (uhradené okamžite), alebo môžeš zvoliť klasický bankový prevod (prevod môže trvať 1-2 dni). Stačí, keď klikneš na tlačidlo CHCEM SI REZERVOVAŤ MIESTO V KURZE a presmeruje Ťa na platobný formulár, kde zvolíš spôsob platby a vyplníš svoje údaje.

Kedy online kurz začne?

Kurz SEBAVEDOMÁ KOMUNIKÁCIA začína okamžite po uhradení objednávky. E-mailom Ti pošleme prístupové údaje do členskej sekcie, kde je kurz umiestnený a môžeš sa do toho ihneď pustiť 🙂

Koľko trvá online kurz?

Online program trvá 5 týždňov a zúčastniť sa ho môžeš individuálnym tempom a v čase, ktorý Ti najlepšie vyhovuje.

Čo keď to nebudem stíhať?

K online kurzu SEBAVEDOMÁ KOMUNIKÁCIA získavaš neobmedzený prístup, preto sa nemusíš obávať, že Ti niečo utečie. Môžeš sa k celému obsahu kedykoľvek vrátiť podľa toho, ako Ti to bude časovo najviac vyhovovať.

Čo ak mi kurz nebude vyhovovať?

Informácie a techniky, ktoré v online kurze + v bonusoch nájdeš, mám roky overené praxou na sebe, svojej rodine, priateľoch a klientoch.

Môžem sa na online kurz prihlásiť aj z Českej republiky alebo inej krajiny?

Áno. Do online kurzu SEBAVEDOMÁ KOMUNIKÁCIA sa môžeš prihlásiť aj z Českej republiky alebo inej krajiny EU za rovnakú cenu: 97 eur + DPH krajiny, v ktorej máš fakturačné údaje. Pokiaľ si program kupuješ ako firma alebo SZČO a fakturačné údaje máš iné, ako slovenské, tak platí prenesená daňová povinnosť a daň odvedieš Ty, ako zákazník.

Ako dlho mám online kurz SEBAVEDOMÁ KOMUNIKÁCIA k dispozícii?

Po uhradení objednávky ku kurzu získavaš neobmedzený prístup.

Máš nejakú ďalšiu otázku, na ktorú si tu zatiaľ nenašla odpoveď?

Napíš nám na e-mail: podpora@stastienadosah.sk. Čítame osobne každý e-mail a robíme všetko pre to, aby sme odpovedali najneskôr do 48 hodín. Ak by si náhodou nedostala odpoveď, tak nám, prosím, pošli svoju správu ešte raz.

Máš otázku, na ktorú si tu zatiaľ nenašla odpoveď?

Napíš nám e-mail na:

podpora@stastienadosah.sk